2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Hayırlısı olsun canım haberleşiriz zaten...Canını sıkma 1 tane kaliteli yumurta olsa yeter sonuçta. 7 tane de belki 2-3 tanesi kaliteli olacak. Canını sıkma bak yumurtaların büyümez sonra

Hayırlısı inşş allahtan hafta sonu biraz kafam dağalır inş ya gerçekten hepiniz iyiki varsınızzz sizle paşlaştıkça rahatlıyorumm.

Canim transfer için rahim kalinligi takip ediliyo benimki adetin 20. Günü olmuştu
Günaydın kızlar biz normal hayatımıza devam ediyoruz sadece temizlik is guc yapmıyorum. Yemek işini kocis işten gelince hallediyor ya yapıyor ya hazır getiriyor yuvarlanip gidiyor z :) Bi de uzaniyirum. Çok kendimi yatağa baglamadim açıkçası akşamda herzamanki gibi sağa sola dönerek yattım çünkü hemsirem cok bi kisitlama getirmedi.
İnşallah şımarık Sağol canım benim
Umudum ve şımarık taze anneler sizden bir ricam var . 41 yasin topluyor um 41 tane hamile den. Sizden rica etsem okurmusunuz birer adet. Cevreni zde hamile varsa onlara da söyleyebilirsiniz. Kimin duası kabul olur bilinmez . İnşallah birinin duası tutar. Kendim için toplayıp duasını yaptım şimdi ablam için topluyoruz henüz 32 yasinda. o da dün tedaviye başladı mucize bi şekilde. Ablam ameliyat olduğu için rezerv çok az bir negatif iki kez tedavisi iptal edildi yumurta gelismedigi için. Degerleri cok yiksek cikiyor . Yumurtasi Bir tane oluyor o da gelişismiyor malesef .inşallah bu defa emeği boşa gitmez. Doktor yine umut vermemiş şansı çok düşük . Kıbrıs ta donasyonu öneren doktor bile oldu ama asla istemiyor. Böyle bişey bize ters olduğu için. Rabbim kimsenin kucaguni boş boynunu bükük koymasin

Son düzenleme:

Göğüs şişliği ve acısı bende de var ama ilaçlara yoruyorum ben onu :)
Bende de var canım ama transferde önce de vardı daha da şişeye başladı yani gogusler foraaaaa arkadasim :) :-D kaçıncı günün senin. Jel kullanıyormsun ben ucunu kivitip açınca anında ilacın birazi dışarı çıkıyo sende de öyle oluyor mu

Canim ben de yavaş okuyorum . Ama kalem varsa zamn da yoksa ondan takip et gözle. Transfer günü söyle bana ben de okurum senin icin fetih inşallah

Canim ben de yavaş okuyorum . Ama kalem varsa zamn da yoksa ondan takip et gözle. Transfer günü söyle bana ben de okurum senin icin fetih inşallah
Sıkma canin i canım hayırlısı inşallah hepsi kaliteli embriyo dönüşür. Senin için bir tane altın yumurta gerek inşallah onu da bulursun böyle düşün. Zaten opu da fazla çıkabiliyor çünkü arkadan yumurtalar gelmeye devam ediyor.

Geçen hafta bugün transferim olmuştu canım.. Benimki fitil ve iğne ilk tedavimde kullanmıştım ben onu bilirim gaz ve kabızlık da yapar o.. senin kaçıncı günün :)

İnş canım allah razıolsun inş o aşamayakadar gelirsek senden isterim. İlk önce siz sonra biz hayırlı haberler verelimm inş.

Canim Rabbim en hayırlı zamanda ablana sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah ben cuma namazı sonrasi okurum . Daha fazla okuyabiliyorsam fazlada okurum.

Geçen hafta bugün transferim olmuştu canım.. Benimki fitil ve iğne ilk tedavimde kullanmıştım ben onu bilirim gaz ve kabızlık da yapar o.. senin kaçıncı günün :)
Maşallah senin sonuca az kalmış . Hayırlı güzel sonuçlar inşallah. Henüz ikinci günüm canım yaaa bu zaman nasıl geçecek test günün pazartesi mi kan vereceksin sen. Ay çok yatmamama rağmen belim daha şimdiden çok ağrıyor yaa. Sen de de var mı. Arada derinden kaşık ağrısı var brnde

Canım o kasık ağrısı yumurta toplanan yerlerin acısı ben de ilk günler çok şiddetli çektim ama şimdi iyiyim azıcık belimde ağrım var.. Tek belirti ağız tadımda dünden beri değişiklik var ilk hamileliğimde de yaşamıştım bunu.. Bir de çok erken uyuyorum, ilaçlardan olabilir belki de bilemiyorum.. çarşambaya verdiler test tarihini ama pazartesi 10. gün oluyor çıkar herhalde :)

Canim hic canini sıkma dr da dedigi gibi 1 tane yeter zaten allah ol dedikten sonra sayinin kalitenin ne onemi varki benimde 7 yumis toplandi 5i dollendi yani hic moralini bozma sayilara takilma saglikla dollenebilmesi onemli ve stres bizi cok etkiliyor

Canim hayirli olsun bende bülent beye gidiyorum acibademe benim de yarin yumurta toplamam olacak insallah bülent bey iyi gelir ikimize de:)
bende ıkıncı deneme tekrardan bulent hoca ıle tedaviye başlayacağım adet duzenleyıcı ılac vermıstı 10gun sonra adet olurum sanırım bakalım 2. deneme nasıl olcak

Oo maşallahh sonra noldu canım şuan ne aşamadasın pekiii. Annemle gittim bu hafta kontrollleri eşim çalışıyor diye herkezin derdi başka ben yanarım yavruma yavrum yanar yavrusuna derler ya ben hormon azmı acaba keske gonal f in dozu daha yüksek tutulsaydı belki yumurtalarım daha çok büyürdü diye düşünüyorum. O arada ayşe hanım senin dengelerini düşünmek zorundayız senin hormon seviyelerine uygun doz ayarlandı. Daha fazlası seni rahatsız ederdi bize 1 yeter kalitesi önemli falan dedi o sıra çıktık odadan aaa kızım ben ayşe hanımı çok sevdim diyo günlerdir duymak istediğimm buyduu aman kızım boşver boşver az olsun seni rahatsız etmesin en korktuğum çocuğumun dengelerini bozcaklar diyoo ağlarmısın gülermisin ne bilim yaa sabırlı olmaya mecburuz

kızlar bugün transferim 2 günü. hastaneye gidip kan verdim e2 ve p4 testleri için. burz once hemsire aradi ilavlatini yuksrltiyoruz dedi estrofemi 5, pregostonu 3 çıkardı. sizde bu testleri yspyinuzmi? nasildi değerlerimiz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…