2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Amin canım Ayy çok heyecanliiii yarın bebeklerini alıyorsun inşallah. Annelerine kavusacaklar özlemle sımsıkı tutunup 9 ay seninle devam edicekler inşallah
evet canım, bugün arayıp saati bildirecekler, yarın da gidip durumlarını öğreneceğiz miniklerimin, inşallah bi tanesi de yarın benimle olacak :)

canım, zaten bugün bi ağlamaklıyım, ilaçlar mı böyle yaptı bilemiyorum yoksa transferim yarın, zaman yaklaştıkça mı böyle oldum... okuyunca çok duygulandım sana da. inşallah bu sefer herşey yolunda gider, güzel haber alırsın sonucunda inşallah. allah yardımcın olsun.
bende suan merkezde beklemedeyim. sanki ilk kez transfer olucak gibi heyecanlıyım salak salak bakiniyorum dokunsalar aglicak m oddayim. allah hepimiz için sevinç göz yaşları doktursun ins.

Valla canım ben hep yasin rahman fetih meryem suresi okurum elimden geldiğince. Sende haber et transferin olacağı zamanı sanada okurum mutlaka okumam mı :)
Canimmmm şimdi haber geldi yarın saat 10.30 da transferim varr. Duaların bekliyorum inşallah. Ay çok heyecanlandım ve cok duygusalim şu an ; ( Rabbim bu defa kavusturur inşallah

Canimmmm şimdi haber geldi yarın saat 10.30 da transferim varr. Duaların bekliyorum inşallah. Ay çok heyecanlandım ve cok duygusalim şu an ; ( Rabbim bu defa kavusturur inşallah
Ay hadi hayırlısı olsun transferlerimiz başladı teker teker inşallah test sonuçları hep pozitif olacak :anneadayı::nazar:

evet canım, bugün arayıp saati bildirecekler, yarın da gidip durumlarını öğreneceğiz miniklerimin, inşallah bi tanesi de yarın benimle olacak :)
Canim şimdi beni aradılar yarın benim de transferim var ay çok heyecanlıyım ikimiz de aynı GN alacak bebeklerimizi inşallah. Ben 10 30 da transfer olcakmisim

Transfer olacak arkadaslarim minnaklar siki siki sarilsin sizlere..bende kayseri memorielde baslafim yas 28 ilk tup denememiz

QUOTE="simarik83, post: 47504951, member: 146716"]Dua ediyorum etmezmiyim. Yarın sen ve P pembe ucurtma var transfer olacak başka kim vardı?[/QUOTE]
Hayrünnisa da vardı sanırım yanlış hatırlamıyorsam. Benim Adım sultan canım ismiyle dua et inşallah Allah razi olsun sen debebeğine sagsalim kavuşursun inşallah

X