2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

arkadaşlar bnmde 3 eylül de transferm olmuştu... 13. gün değerim 316 15. gün 448 lütfen bana da bir şey söyleyin... 2 tane transfer edilmişti acaba biri gidio biri duruyo olabilir mi.... lütfen bir şey söyleyin...

Muhtemelen öyle oluyor olabilir Can'ım.

Kizlar hersey normal cuma gunu transferm var bana transferden snra arabnn arka koltugunda yolculk yapablrsn dedi malum istanbl trafigi dedi sz ne dersiniz kirklarelinde yasiyrm 2 saat suruyo byle olan varmi

Kıslaaar biz evde geldik hamdolsun hersey yolunda gitti.1 Ekim test günüm.Rabbim pozitif sonuc alnayı nasip etsin inşallah
Transfer cok kolaydı gercekten tek sıkıntı idrara sıkısık olmak.wc cıktıgım ilk anki mutluluk tarif edilemez 3 kere cıktım toplam
Öptüm hepinizi

Zoru atlattin canim benimde korkum hep sikosik olmak gozum korkuyo resmen hayirli sonuclar alirsin ins bebisin tutunur annesine

Hayırlı uğurlu olsun topiğimizin Yeni bebişi.. hamilelik haberini de duyalım inşallah..

Kizlar hersey normal cuma gunu transferm var bana transferden snra arabnn arka koltugunda yolculk yapablrsn dedi malum istanbl trafigi dedi sz ne dersiniz kirklarelinde yasiyrm 2 saat suruyo byle olan varmi
Ben 45dklık yol geldim.onda da ön koltukta oturup tıkınarak geldim.senin yol benden biraz uzakmış arabaya bi yastık at yata yata gidersin eve ohhh mis...

Hayırlı olsunnnn, hayırlı olsunnnnn, hayırlı olsunnnnnn, hayırlı olsunnnnn darısı pozif sonuca İnşaAllah

Hadi hayorlisi olsun cnm ins

çok sevindim kız ay hadi geçsin zaman çabucak güzel haberlerini alalım hemen

Amiiiiiin canlarım Allah hepinizden razı olsun.iyiki varsınız desteğiniz olmasa bu süreci cok daha zorlu gecirirdim.ailem gibi oldunuz..
Yüce Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün.anneler topiğinde bulusmak nasip olsun inşallah

Amin canım hepimiz anne olalım topiğimizi kuralım inşallah.

Canim gözün aydın. Hep senle kalsın inşallah...

Çok çokk sevindm canım hep böyle güzel haberlerinz olsunn bizede umut olsunn
Canim hep duamdasiniz darısı size olsun inşallah.

Ev
Ben 45dklık yol geldim.onda da ön koltukta oturup tıkınarak geldim.senin yol benden biraz uzakmış arabaya bi yastık at yata yata gidersin eve ohhh mis...
Canm o aklima geldi yatarak gelirim bde bsiler aliym yattigim yerden yiye yiye gelirim artk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…