2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kızlar ilk sorum drum transferden sonra demiştiki biraz kanaman olabilir hakikaten de ilk wcye cıktıgımda leke geldi
Şimdi wcye gittim yine kırmızı leke geldi normal mi sizde de oldu mu kaç gün sürüyor

Kızlar ilk sorum drum transferden sonra demiştiki biraz kanaman olabilir hakikaten de ilk wcye cıktıgımda leke geldi
Şimdi wcye gittim yine kırmızı leke geldi normal mi sizde de oldu mu kaç gün sürüyor
normal canım. taktıklarıalet rahriş etmiş oluyor. yarına geçer takılma ona sakın. :)

Canim hadi gecmis olsun valla ayetel kürsi okudum senin icin.. hadi bakalim nasildi sürec? Bu aksam bile esime anlattim seni 3 tane transfer oldu dedim bakarsin üçüz olur ayy ben nasil transfer olucam acaba cok heyecanliii

Kizlar hersey normal cuma gunu transferm var bana transferden snra arabnn arka koltugunda yolculk yapablrsn dedi malum istanbl trafigi dedi sz ne dersiniz kirklarelinde yasiyrm 2 saat suruyo byle olan varmi

Bende seninle ayni durumdayim tatlim bende kara kara ne yapsam diye dusunuyorum istanbul dan izmit e

gaziliii m sagol canim cok cok heyecanli gercekten agrı sızı hiçbir sey olmuyor sadece idrara sıkısmakta zorlandım.iki saat bekledim anca geldi normal de cok sık gelir halbuki

Senin doğal siklus olcak ya transfer de sonra damı ilac kullanmıycan canım

Kızlaaar ben cok kötü ishal oldum patates hasladı şimdi esim
Bugun iki iğne,8 hap içtim resmen ilac zehirlenmesi oldu
Sizde de olmuşmuydu yada siz benim kadar cok ilac kullanıyormusunuz
Perşembe den itibaren 5 ilaca düşecek
O zaman a kadar nasıl kaldırcam 7 tane hapı
Bide crinone var onu hiç saymıyorum
Ben mi cok hassasım kızlar ya

of of niye bu kadar ilaç? herkes alıyor mu bu kadar merak ettim ben de.

of of niye bu kadar ilaç? herkes alıyor mu bu kadar merak ettim ben de.
Bende bilmiyorum tek bildiğim bana agır geldiği bak yaziyim ilacları
Progestan iğne (iki tane vrldm,yarından itibaren 1)
Estrofem 2 tablet
Folbiol,multivitamin,coraspirin
Deltacortil,prednol,monodoks

Multivitamin kesicem iki aydır içiyorum zaten.
monodoks 2 adet ben 1 aldım (çarş son)
Prednol (çarşamba son)

Çizelge bile yaptım unutyrm hangisi içtm dye

8 hap mı?? Çok fazla değil mi?? Dr vardır bi bildiği.. Gününü aldığın ilaça sayısına göre ayarla canım 1 yada 2 er şekilde.. Süte alerjin yoksa sütle birlikte alabilirsin..yada bol suyla..ilaç saat arasını biraz uzun tut ki dokunmasın.. Bundan sonra dikkat etmelisin tatlım kendine

Sagol canım zaten arası uzaktı çok fazla geldi vucuduma yarın gecmezse dru arıycam artık

Cnm bende transfer sonrası prednol kullandim 5 gün coraspin de kullandim lekelenmem olunca bıraktım folbiol ü ve progestan ı halen kullanıyorum 21 gündür düşün cnm iğne vuruyorum hemde iki ampul birden allah yardımcın olsun ins

Amin Allah hepimizin yardımcısı olsun..senin ilacların benimkinden azmış yine.ben yarın goruseyim drumla olmayacak boyle

Ayy iyi bari agri sizi olmamasina sevindim canim.. idrara sikisik gidiyosun katater takiyolar sonra neyle koyuyolar bebisleri ?

Evet canim sordum progesteron igne bile yok sadece duruma gore jel verebiliriz dediler.. hayirdir kiz 8 hap da nedir ne ilaci transfer sonrasi

gerçi ben de daha transfer olmadan 4 ayrı şey kullanıyorum. demek ki işin raconu böyle. oysa ilaç almayı da hiç sevmem. napalım bebişleri düşünüp alacağız.üstelik benim doktor ilaç olayını abartmayan biriymiş. ikisi kan pıhtılaşmasını engellemek için, diğer ikisinden biri folio diğeri de transfer için gerekli bant. ama cumartesi gel dedi bişey daha verecek kesin tam transfer öncesi.

Son düzenleme:
tüp bebeğe başlamadan keşke doktorlar ayrıntısıyla prosedürü ve ne kadar ilaç alınacağını detaylı anlatsa. baştan bilmek bizim hakkımız. süreç ilerledikçe öğreniyoruz resmen çok acayip.

Son düzenleme:
Bende seninle ayni durumdayim tatlim bende kara kara ne yapsam diye dusunuyorum istanbul dan izmit e
Valla canm karat verdik donucem zaten hayirlisiyla olucaksa oylede olr doktorunda dedigi gbi herkesinkendi evi rahat sanki o evden ckmadk ama o gun direk donucem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…