2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Dun opu yu atlattim.deneyimleriyle korkmamam konusunda beni rahatlatan arkadaslara tesekkur ederim.
Azalmis over rezerve sebebiyle tup bebek surecine giren arkadaslar kac yumurtalarinin toplanip; kac embriyo olustugunu paylasirlarsa sevinirim.

Dun opu yu atlattim.deneyimleriyle korkmamam konusunda beni rahatlatan arkadaslara tesekkur ederim.
Azalmis over rezerve sebebiyle tup bebek surecine giren arkadaslar kac yumurtalarinin toplanip; kac embriyo olustugunu paylasirlarsa sevinirim.
bende düşük over rezerviyle 3 yumurta toplandı 3 embriyo oluştu donduruldu transfer edildi maalesef sonuç negatif oldu.:kızgın:

ilkinde sadece bir ikinci sefer dört toplandı üç tane gelişti ikinci gün donduruldu. henüz transfer olmadı.

Sagol canım.ayy beraber bekliycez senle desene aramızda bir iki gün anca olur

:halay: ayy inşallah bir hafta sonra düğün var zati bebişimle ilk aktivitem olacak :-)

Kızlar bana 5 günlük monodox kapsul yazıldı siz kullandınız mı? Antibiyotik ya endişe ettim

mavimli mavimli nerdesin kıs
gaziliii gaziliii sende görünmüyosun canım hersey yolundadır inşallah
ay çoook heyecanlı :KK6: saat kaçta transferin? ben de pazartesi öğlen göreceğim doktoru. bakalım transfer tarihi verecek mi?:süslü:

Can'ım ben 11 gün Yaptırdım 199 bide 13 gün de 652 çıktı bende su an çok merak ediyorum. Ben Hasan beyi çok seviyorum bana hep güven verdi malum biraz az konuşuyor ama sorularıma yeterli cevap veriyor...ama dediğim gibi ben şu an hamileyim diyemiyorum ama siz diyin:)
Bugün ne korktum anlatamam. Ben 12. Gün Vakfıkebir de test yaptırmıştım 125 çıkmıştı bugün medikal de 152 çıktı. Şok oldum. Ağla ağla içim çıktı. Başka arkadaşın da öyle çıkınca ilk yaptırdığım yerse yaptırdım şükür 360 çıktı. Sanırım makineler farklı olunca oluyormuş. 8 ekime gün aldım inşallah her şey güzel olacak. Hasan Tahsin işinde çok iyi de insan ilişkileri sıkıntılı. Belki hastanede karşılaşırız.:KK49:

Bugün ne korktum anlatamam. Ben 12. Gün Vakfıkebir de test yaptırmıştım 125 çıkmıştı bugün medikal de 152 çıktı. Şok oldum. Ağla ağla içim çıktı. Başka arkadaşın da öyle çıkınca ilk yaptırdığım yerse yaptırdım şükür 360 çıktı. Sanırım makineler farklı olunca oluyormuş. 8 ekime gün aldım inşallah her şey güzel olacak. Hasan Tahsin işinde çok iyi de insan ilişkileri sıkıntılı. Belki hastanede karşılaşırız.:KK49:
Bizim aynı gün mü gösteriyor doğumu cnm

ay çoook heyecanlı :KK6: saat kaçta transferin? ben de pazartesi öğlen göreceğim doktoru. bakalım transfer tarihi verecek mi?:süslü:
Adetin 16. Günü.inşallah hersey yolunda gider.pazartesi arayıp transfer saatini soyleyecekler.ona gore gideceğiz.genelde
2-3 arası yapıyorlarmış bakalım..aşırı heyecanlıyım varya sonrasını hiç düşünemiyorum :-) ya bide bugün ilk progestanı vuruldum hiç acıtmadı ama birkaç saattir iğne yerinde agrı hissetmeye basladım bu agrıyı engellemenin yolu yok mu kızlar?test gününe kadar vurulcakmış
Hatta burda gebe olup devam eden var
Off yazık popişime yav :-)

Brilden senden haber bekliyorum canım hayırlısıyla transfer gununuz belli olsun

Adetin 16. Günü.inşallah hersey yolunda gider.pazartesi arayıp transfer saatini soyleyecekler.ona gore gideceğiz.genelde
2-3 arası yapıyorlarmış bakalım..aşırı heyecanlıyım varya sonrasını hiç düşünemiyorum :-) ya bide bugün ilk progestanı vuruldum hiç acıtmadı ama birkaç saattir iğne yerinde agrı hissetmeye basladım bu agrıyı engellemenin yolu yok mu kızlar?test gününe kadar vurulcakmış
Hatta burda gebe olup devam eden var
Off yazık popişime yav :-)

Brilden senden haber bekliyorum canım hayırlısıyla transfer gununuz belli olsun
güzel pazartesi geliyo bebişler :anneadayı:

Sagol canım.ayy beraber bekliycez senle desene aramızda bir iki gün anca olur

:halay: ayy inşallah bir hafta sonra düğün var zati bebişimle ilk aktivitem olacak :-)

Kızlar bana 5 günlük monodox kapsul yazıldı siz kullandınız mı? Antibiyotik ya endişe ettim

mavimli mavimli nerdesin kıs
gaziliii gaziliii sende görünmüyosun canım hersey yolundadır inşallah

ZehreNur ZehreNur iyiyim canim.. biliyosun benim transferim ilacsiz olacak o yuzden bekliyorum ekim sonu gibi olucak kismetse.. sen nasilsin..?

Canim benim ilk kontrolum sali gunu 20 eylul sen neden gec aldin dr mu oyle soyledi. Evet farkli hastanelerde farkli deger cikiyor hatta ben 11 gun yaptirinca arayip hemsirelere bilgi verince ayni yerde yaptirin dediler. Insallah karsilasiriz neden olmasin icimde bi his senin ogretmen oldgnu soyluyor:)

X