2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz. Listemize katılmak isteyenler varsa ilk sayfada tabloda istenilen bilgileri yazın ekliyim hemen sizi :spor:

simarik83 simarik83 benide eklermisin yaşım 23 şişli memorial 1. deneme 29 temmuzda tedaviye başladık transfer tarihi henüz belli değil
spor.gif
sebebi azospermiydi

slm kızlar nasılsınız keyifler nasıl? benim histeroskopi adetin 7,8 yada 9. gününde olacakmış şimdi adeti bekliyorum bakalım.

Merhaba Bu gün doktor kontrolüm vardı. Adedince 7. Günümdeyim 3 yumurta iyi büyümüş diğerleri küçükmüş perşembeye gün verdi. Böyle giderse yapmayız dedi. Yumurtan var 2 ay sonra tekrar deneriz dedi. 3 yumurtadan olmaz mı doktora soramadım. Moralim çok bozuldu. Sizler nasılsınız.

Merhaba Bu gün doktor kontrolüm vardı. Adedince 7. Günümdeyim 3 yumurta iyi büyümüş diğerleri küçükmüş perşembeye gün verdi. Böyle giderse yapmayız dedi. Yumurtan var 2 ay sonra tekrar deneriz dedi. 3 yumurtadan olmaz mı doktora soramadım. Moralim çok bozuldu. Sizler nasılsınız.

alıp dondurcaklar mı?

Merhaba kızlar hamiş olanlar inşallah sağlıcakla kucaklarına alırlar bebişlerini :) tedavi görenler ve ben de inşallah güzel haberler alırız :) beni de ekler misiniz yaş 27 ilk deneme ankara genart bat 14 Ağustos transfer için 26Ağustos dedi doktor ama adet tarihine göre değişebilir. Bu arada sıkıntı pko :KK43: Rabbim Hepimizin yüzünü güldürsün inşallah

3 yumurtadan olur diye biliyorum. sen doktora sor gene çekinme.

be
Evet canım tese olucak inş sıkıntısız sperm bulunur. Hiçbirşey değilde birtek bu kafama takılıyor. Bulunamazsa tedaviye devam edemicez zatenn rabbim yardımcımız olsun inş. Sen başladınmı iğnelere canım
Ben adet kanamamı bekliyorum canım..daha 2 hafta var..senın yumurtalarını dondursunlar..sonra esınden sperm elde etmeye kalsın ıs..tabı doktorlar daha dogrusunu bılır..ınsallah hersey yolunda gıder canım ..haberlerını yaz buradan..o kadar cok sey okuyorumkı ınsan karıştırıyor bazen kımın ne durumda olduğunu..

Dondurma ile ilgili birşey demedi.. Daha çok yumurta olursa sa sin daha çok olur dedi 3 yumurta azmış....
3 yumurta olgun çıkarsa dondursun canım..elınde yumurta olsun az olsun..takıp edılen adette tekrar ıgne kullanıp yumurta elde edılır onlarla yumurta sayın artmış olur..doktor kontrollerde verdıklerı sayı folukul sayısı oluyor..yumurtaların olup olmadığı opudan sonra bellı olur..belkı bos çıkarsa dıye demıstır doktor..1 tane bıle olsa dondurttur bence..

be

Ben adet kanamamı bekliyorum canım..daha 2 hafta var..senın yumurtalarını dondursunlar..sonra esınden sperm elde etmeye kalsın ıs..tabı doktorlar daha dogrusunu bılır..ınsallah hersey yolunda gıder canım ..haberlerını yaz buradan..o kadar cok sey okuyorumkı ınsan karıştırıyor bazen kımın ne durumda olduğunu..
Aynen öyle bende takip edemiyorum bazen olsun istekler hep aynı gönüller bir :anneadayı::halay:

be

ben sperm dondurulduğunu duydumda yumurta donduruluyormu bilmiyorum

Kızlar tedaviye az kaldı ya rüyalar gormeye basladım bugun dra gidiyorum ruyamda dr diyoki sende kan pıhtılaşması var deyip ilac yazıyor..acaba gercek mi korktum valla

Canim oldum
canım allah yardımcın olsun, inşallah herşey yolunda gider ve güzel haberler verirsin.
9 embriyo var dendi dün canım, ilerlemelerine göre perşembe transfer olacak allahın izniyle. perşembeye kadar sabredip bekleyeceğiz... bir parça ağrım vardı ama bugün iyiyim çok şükür.[/QUOTE
Canim yumileri emanete bıraktım grldim bu gün :KK66: benim de ağrım vardı ya hatta uyanirken agriyla uyandım . Hemen iğne yaptılar. Şimdi biraz batma ve ağrı var . Ben de beklrmedeyim simdi embirylarin gelişimi için .bakalım hayırlısı tatlım Rabbim hayrla sonuçlandırsin. inşallah buraya yaparız pozitifleri :) .

X