2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Valla iste dayanmaya calisiyorum.bende aglamamam lazim diyorum ama bunu yazarken bile yaslar dokuluyo o nasil olcak:))
O bir sok galiba canim.ben ilkinde kan tahlilinde ogtendigimde oyleydim.iki gun aglayamamistim hic.esim bile aglamisti ben oyle bos bos bakiyodum kabullenemiyosun galiba.ama sonra bir hafta hic durmadan aglamistim.bir iki ay zor toparlanmistim.ama sen oyle yapma.negatifede her zaman alistir bi tarafini.bu yol uzun daha cok basindasin.bizde gorcez o gunleri er yada gecc..

Denizatidenizyildizi Denizatidenizyildizi tosun788 tosun788 ağlaşmayın dua edin... Az kaldı sabır. Alın tesbihi ya sabır Çekin bak Nasıl iyi gelicek. Bende yaşadım çok zor ama boşa yıpratıyoruz kendimizi.saçlarımdaki beyazlardan anlıyorum ilk tedavide kendime ettiklerimi..
Kiz benimki yipratmakta degil.buaksam boyle bi garip yani.bagira bagira boyle aglayasim var.yoksa bastan beri alisikim negatife.herhalde ikincide daha deneyimli oluhosun:)))

Denizatidenizyildizi Denizatidenizyildizi tosun788 tosun788 ağlaşmayın dua edin... Az kaldı sabır. Alın tesbihi ya sabır Çekin bak Nasıl iyi gelicek. Bende yaşadım çok zor ama boşa yıpratıyoruz kendimizi.saçlarımdaki beyazlardan anlıyorum ilk tedavide kendime ettiklerimi..
Insallah cnimmm cok dua ediyorum.hepimiz icin

Evet canım inşallah. Ama keseye daha erken çağıran doktorlar var anlamadım benimki niye oyle dedi. Sanırım keseyle kalp bi arada olsun diye
Kız hala rüya gibiyim inanamıyoruz. Rabbim en kısa zamanda sana da nasip etsin canim
Evet kalp atisinida duymak icin cagirmistir dr rabbim gonlune gore versin arkadasim ruya degil gercek kalp atisinida duyunca rahatlicaksin ins darisida bana ve tum isteyenlere olsun ins bayramda surekli bebek varmi niye yok aaa bu kadar bebekler niye durmuyo sende laflardan illallah geldi kimse anlamiyor sanki ben bisey yaptimda bebeklere sinirler

Kiz benimki yipratmakta degil.buaksam boyle bi garip yani.bagira bagira boyle aglayasim var.yoksa bastan beri alisikim negatife.herhalde ikincide daha deneyimli oluhosun:)))
Aynen öyle Bikez negatif alınca ikincide de olmadı diyip koyveriyosun benim yaptığım gibi. Ozmn oluyo.ama içinden ağlamak geliyorsa ağla Sak'ın sıkma kendini..

Evet kalp atisinida duymak icin cagirmistir dr rabbim gonlune gore versin arkadasim ruya degil gercek kalp atisinida duyunca rahatlicaksin ins darisida bana ve tum isteyenlere olsun ins bayramda surekli bebek varmi niye yok aaa bu kadar bebekler niye durmuyo sende laflardan illallah geldi kimse anlamiyor sanki ben bisey yaptimda bebeklere sinirler
Ben öyle söyleyen okadar çok insanı bozdum ki.. Şimdi çıt ses etmiyo.birini bozunca o mutlaka duyuluyor ve kimse soramıyor..

Aynrn valla ya.biri bisey desin diye bakiyorum yani hazir gozumden yaslar dokulmeye.karnimda agrimaya basladi zaten.bide sigara icmiyorum oda vurdu bu ara bana:mad:
En büyük sıkıntı sigara zaten kullanana ben bikaç kez içtim valla napiyim?çok geriliyor insan yoksa oda zarar diye düşündüm..

Kiz yedin bitirdin kendini inş güzel olur sonucun dur bakalım ...hem dün ikinci çizgi vardı sonradan ....kalbini bozma Rabbim ol derse olacak değilse olmadıysa en hayırlı vakitte olsun inş .ben hep öyle diyorum

Bende cok üzüldüm. Hep konuşuyordum onunla şimdi içimde kocaman bi boşluk oluştu. Ama daha da hırslı devam edicem. İşi bırak dedi eşim cok stresli isim var magaza sorumlusuyum bütün yük bende. Ekimde hersey daha güzel olucak. Bu sefer olcak bırakmicam onu

X