2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kizlar bugunde gune tek cizgiyle baslamis bulunmaktayim:))) ama aksam cok karnim agridi hic uyuyamadim.ilaclari kullanirken adet olabilirmiyiz..
Yaaaa :KK43:( ama daha cok erken. Kiz ben korkuyorum yapmaya 10. Gün bugün hayranım cesaretine. Tek cizgi görürsem yıkılırım sanırım bugün:KK43:

Canim degerin artmis Cok sukur Rabbim devamıni getirsn darisi keseye kalp atislarina insallah.
Canim sen ne kdr evde yattin cok sıkıcı bi süreç yeniden basliycz muhtemelen ekimde deniycz bi daha 1250 tl dondurma ucreti ilk dondurma ucreti fazla cikiyomus .3250 de tekrar transfer icin istediler inşallah altından kalkabilrz
Ben dondurma ücretini hatırlamıyorum ama ikinci tedavide 1.500dolar verdik.ben 3 gün evde kaldım ama hiç yatmadım.ben olmuycanı emindim o yüzden yeme içme dışında hiç bişeye dikkat etmedim.normal hayatıma devam ettim ama ağır iş yapmadım..

Ben dondurma ücretini hatırlamıyorum ama ikinci tedavide 1.500dolar verdik.ben 3 gün evde kaldım ama hiç yatmadım.ben olmuycanı emindim o yüzden yeme içme dışında hiç bişeye dikkat etmedim.normal hayatıma devam ettim ama ağır iş yapmadım..
Cnm sagol tutunacagi vrsa herseye ragmen tutunur..
3.gn embriyosu diye sanki umutsz başladım ben

Bende öyleydim 3. Gun diye cok agladım. Pregnant35 Pregnant35 den sonra cok umutlandım. Ama suan yine karalar bagladim. Sanki cikmicak gibi hissediyorum
Son dakikalar öyle oluyo malesef.ben sonucu beklerken idrarda çıkmıyo ama kesin değer kötüdür diyodum.dünde yine yükselmedi diye korktum ama Allah'a şükür yolunda..

Bende öyleydim 3. Gun diye cok agladım. Pregnant35 Pregnant35 den sonra cok umutlandım. Ama suan yine karalar bagladim. Sanki cikmicak gibi hissediyorum
Hayir canim olumsuz dusunmek yok ama lutfen cikmazsa yikilirim demem lütfen kan testine gideceksn stres yok..ben stresin cok etkiledgni dusunuyorum Pregnant35 Pregnant35 gibi rahat olmak lazim..
Ama olumsuzda olsa yaşamaya devam ediyo canim insan Saglikli evlatlar nasip etsin Allahim
Hep boyle dusundum tutmadiysa saglikli değildi dmeek ki..

Hayir canim olumsuz dusunmek yok ama lutfen cikmazsa yikilirim demem lütfen kan testine gideceksn stres yok..ben stresin cok etkiledgni dusunuyorum Pregnant35 Pregnant35 gibi rahat olmak lazim..
Ama olumsuzda olsa yaşamaya devam ediyo canim insan Saglikli evlatlar nasip etsin Allahim
Hep boyle dusundum tutmadiysa saglikli değildi dmeek ki..
Ya tabiki onu soyluyorum kendime ama tabiki kolay olmicak. Ekim için hazirladim kendimi aslinda. Ama degisik bi ikilem iste

İşte benimde aynı.ilk tedavim 3.gün 8 hücreli 1. Kaliteydi.tutmadı.dondurulanda aynıydı.tutmuycanı düşündüm ama sürpriz.....
Canım bizim kalanlarda 3.gun embriosu 8 hucreli hayirliyla kavusalm insallah yavrumuzla..
Banada süpriz yapar inşallah

X