2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Günaydın kızlar. Deli oldum ya dün bütün nöbetçi eczaneleri gezdik hicbirinde erken gebelik testi yoktu ucuz olandan aldım ama bugün 10. Gün yapmaya cesaret edemedim. Yarın sabah önce onu yapcm sonra kan vermeye gitcem. Sabah olmak bilmez. Kalpten gitcem sankiiii

Günaydın kızlar. Deli oldum ya dün bütün nöbetçi eczaneleri gezdik hicbirinde erken gebelik testi yoktu ucuz olandan aldım ama bugün 10. Gün yapmaya cesaret edemedim. Yarın sabah önce onu yapcm sonra kan vermeye gitcem. Sabah olmak bilmez. Kalpten gitcem sankiiii
Aha yine uyanır uyanmaz psikopata bağlamış birileri...zaten bulunmuyor eczanelerde siparişle getiriyorlar..

Canim ben 8.günü o ucuz 3liralik testlerden yaomistim silik de olsa cikmisti senin de 10.günün erken gebelik testi almana gerek yok o ucuzlardada cikar insallah:KK66:

Cok sevindim canim pazartesi mi kese ? Ay cok heyecanli ins gorursun bebislerini :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
Evet canım inşallah. Ama keseye daha erken çağıran doktorlar var anlamadım benimki niye oyle dedi. Sanırım keseyle kalp bi arada olsun diye
Kız hala rüya gibiyim inanamıyoruz. Rabbim en kısa zamanda sana da nasip etsin canim

X