2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kızlar sabahtan beri didiniyorum ama korkudan kan veremiyorum. Ya kötü çıkarsa?

bilgisayarın başında seni oku oku artık ben merak ettim gidip şu kanı verebilir misin artık?
senin yerinde olsam tazmanya canavarı hızı ve dumanıyla çoktaaan hastanedeydim tatlım.

bilgisayarın başında seni oku oku artık ben merak ettim gidip şu kanı verebilir misin artık?
senin yerinde olsam tazmanya canavarı hızı ve dumanıyla çoktaaan hastanedeydim tatlım.

Nie gitmiyon arkadaşım ya güzel olacak inş
çok tırsıyorum kızlar ilkine benzemesinden. Gidelim gitmeyelim derken Ada'mda çileden çıkıp kızdı gitti. Aradım şimdi arabanın anahtarı dükkandaydı göndersin gitçem hemen

4 tane test yaptım hepsi aynı oldu. İlk bi çok belirsiz çizgi oluyo 2-3 dk sonra beliriyor silik olarak normal mi?

Tamam hamilesin işte aynen öyle oluyor bak benim 8.günde çift çizgi çıkmıştı 9 gün hiç belirmedi bende koşa koşa gidip kan vermiştim 100 çıkmıştı kizimda
Hmmm ya testte 20 üstü bhcgyi gösterir yazıyordu. Değer düşükmü diye ondan korktum ama senin 100 çıkmış çizgi tam yokken ay inşallah.. Gidiyorum ben

Benim ilk tedavi ya hiç anlamıyorum cnm yeterli değil mi yani

canım bu değer iki gün sonra verdiğin teste göre mi?
eğer öyleyse evet iki katı artmamış ama fena da artmamış.
benim de kafam karıştı.
doktor ne dedi?

Y yaasemintt merak etme gayet iyi sonucun bazen böyle tam ikiye katlamıyo normal seyrine dönecektir. Senin artışın gayet iyi %60 altına inerse kötü.. Boşuna sıkıyorsun canını

Kızlar ya çok sağolun çok rahatlatiyorsunuz valla. Doktor pts bir daha olctur sınırda bi artis dedi. Ama kötü bir sey de soylemedi.inşallah güzel olur her şey.

Hadi balımmm hemencik yaz bizeee. Pozitif gormeye ozellikle 3. Gün embriyosunda gormeye coook ihtiyacım varrr
Arkadasım bende 3. Gun embrıyosu ıle hamıle kaldım..inşallah senden de guzel haberler alacağız ..bol bol dua arkadasım ..Rabbim ol derse olur hiç takılma..Allahım muradını versın ınsallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…