2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Yaaa amaaa yanimda olsanda yanaklarini mincirsam. Suan nasil mutlu ettin beni bi bilseennnn
Gecen bi topikte okudum baya eskiydi ama ayni sen gibiydi kadinin problemi.4 kez denemisler hep 5. Gun kaliteli embriyo konmus.hep negatifmis.en son denemede yumurtasi olmamis kadin 2 tane olmus. Onda da 1 tane 2.gun orta kalite 4 hucreliymis.ve sadece o tutmus.aklima hemen sen geldin canim. Ki seninki 3.gun ben tutucagini dusunuyorum. Kaliteyle sans artmiyo bunu cok iyi gordum ben forumlarda.nasip bu isler.

Evet canım tamamen rabbimin izin verdigi zamanla alakalı.

Benim tutmadı heralde ağrım var moralim çok bozuk ağlayıp duruyorum kendi kendime destek olacak kimsem yok o kadar umutlandım boş yere

Benim tutmadı heralde ağrım var moralim çok bozuk ağlayıp duruyorum kendi kendime destek olacak kimsem yok o kadar umutlandım boş yere
canim agri olması çok iyi bisey bence ben kizimda öyle agri cektimki inan hala düşündükçe tuhaf oluyorum kizimdan sonra ne hamile kaldim nede agrim oldu.tabi bunu eden bünyeye fark var.genellikle hamile kişilerde agri çok oluyor.bunu yaşamış biri olarak söylüyorum.

insallah bebegin tutunmustur

Morale o kadar ihtiyacım var ki Allah razı olsun okuyup geçmeyip cwp vermişsin rabbim kızını da sana bagislasin ins ilk tedavim 3 yıldır evliyim artık bende bi bebeğim olsun istiyorum allahın izniyle

@mart09 çok sevindim. Bana da 10. Gün değerinden sonra bidaha gerek yok dedi. Değişik doktorlar:)
Elos35 o hustereskopi güzel şeylere vesile oluyo valla. Ben de bu kadar güzel ilerlemeyi ona buluyorum
Insallah hayirlisi olur canim ya dr yasminle lucrin igne verdi sanada mi bunlari verdi ya birde histereskopi giderken ac olmak mi gerekiyor unuttum sormayi

Insallah hayirlisi olur canim ya dr yasminle lucrin igne verdi sanada mi bunlari verdi ya birde histereskopi giderken ac olmak mi gerekiyor unuttum sormayi
Yok canım bana histereskopi den sonra 21 günlük bi ilaç verdi. Zaten ben biraz adet sonu gidince hemen iki gün sonra histereskopi ye aldı. Bu arada aç olucan. Anestezi alıyorsun. Opu anestezisinden birazcık ağır

Yok canım bana histereskopi den sonra 21 günlük bi ilaç verdi. Zaten ben biraz adet sonu gidince hemen iki gün sonra histereskopi ye aldı. Bu arada aç olucan. Anestezi alıyorsun. Opu anestezisinden birazcık ağır
Sagol arkadasim benimde dis gebelikten sonra adette azalmalar basladi soylesim bakalim hemde rahme cizik atalim dedi korkuyorum sontasinda hap falan verirmi ki..basladik bakalim yine streslere ins sonu guzel olur yarin test yaptircan mi

Sagol arkadasim benimde dis gebelikten sonra adette azalmalar basladi soylesim bakalim hemde rahme cizik atalim dedi korkuyorum sontasinda hap falan verirmi ki..basladik bakalim yine streslere ins sonu guzel olur yarin test yaptircan mi
Evet canım test vericem yarın. Korkacak bişi yok. Opudan biraz ağır düşün. Ki bana hem çizik attı, hem cokukluk düzeltti. Ona rağmen rahat geçti. Antibiyotik veriyor hafif, bir de sonra adet olmanı sağlayacak 21 günlük hap.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…