2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

3. Gun embriyosu canim
Allahim insallah hakilesindir canim da banada umut olursun. Benimde 3. Gun orta kalite ama. Ayy nolur hamile oldugunu soyle. Bende istihareye yattim gecen gun bissuru beyaz selpak gordum paket paket. Aksamda hamilelik testi yaptigimi gordum pozitifti. Sonra kan testi yaptiriyorum 147 falan cikiyodu sonucum. Allahim insallah yarabbim

Ay insallah.. bu sefer okadar umutsuzdum ki bianda kalbim pirpir etmeye basladi..

Canim bukadar sorgulucagina gidip kan versene.bende idrarda pozitif ciksa baska testle hic ugrasmadan kan veririm valla..
Korkuyorum canim kanda dusuk cikarsa diye.. yarin 10. Gunum ozmn yapcam. Totem yaptim ilkinde 9. Gun test yapmistim ugur getirmedi ondan yarin yaptircam.

Ay insallah.. bu sefer okadar umutsuzdum ki bianda kalbim pirpir etmeye basladi..
Benimde 6. Günüm bugün. Ama hicbi sekilde idrar testi yapmayi düşünmüyorum:/ hicbi belirti va yok. Ağrım bile yok. Cok ara ara kasığımdan vajinaya ordan sol bacağıma ağrı iniyo okadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…