2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kızlar kan testi sonucum 25 çıktı, Malesef çok düşük :KK43: doktor perşembe ve cumartesi testi tekrar et dedi ama umut vermedi hiç:KK43: Çok üzgünüm ben.
Canım ya 2 katına çıkarsa sorun olmaz.zaman şimdi daha zor geçecek canım ya.inş pozitif olur

Kızlar kan testi sonucum 25 çıktı, Malesef çok düşük :KK43: doktor perşembe ve cumartesi testi tekrar et dedi ama umut vermedi hiç:KK43: Çok üzgünüm ben.
Yukselir insallah canim.dert etme benim ilkinde 10 du degerim 20 altina olumsuz bakiyoruz 20 ustunde sans artiyo demisti doktor..

kaju kaju ve Lilium08 Lilium08 da test verecekti bugün. Kızlar ses verin...
Çok üzgünüm kızlar benim sonucum da maalesef negatif.Saat 3ten beri durumu aşamadım kusura bakmayın haber veremedim size.:KK42:Her zamanki yıkılış biliyor musunuz artık hiç hastaneye gitmek istemiyorum.Hastanede elim ayağım titriyor.Sonucun negatif olduğunu tahmin ediyordum ama transferin 3. gününden beri süren göğüslerimdeki şişlik ve hassaslık beni çok kötü heveslendirmiş meğersem(ilk defa bu ay böyle bir şey yaşadım,3 keredir bu ilaçları kullanıyorum,hatta şuanda bile göğüslerime dokunamıyorum)

Çok üzgünüm kızlar benim sonucum da maalesef negatif.Saat 3ten beri durumu aşamadım kusura bakmayın haber veremedim size.:KK42:Her zamanki yıkılış biliyor musunuz artık hiç hastaneye gitmek istemiyorum.Hastanede elim ayağım titriyor.Sonucun negatif olduğunu tahmin ediyordum ama transferin 3. gününden beri süren göğüslerimdeki şişlik ve hassaslık beni çok kötü heveslendirmiş meğersem(ilk defa bu ay böyle bir şey yaşadım,3 keredir bu ilaçları kullanıyorum,hatta şuanda bile göğüslerime dokunamıyorum)
:KK43:

Çok üzüldüm canım üffffff

Allahım yaa negatif çıkan arkadaşlar Rabbim en hayırlı vakitte çocuk sahibi olmak nasip eder inş .şu tabloyu ne de iştahlı yapmıştı gazıii ama bir kişi bile pozitif alamadı yaaaa .....çok üzülüyorum umutsuzluk kaplıyor içimi allahım hepimizin yardımcısı olsun

X