2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Genart var canım benim opu orda oldu donduruldu şimdi yumurtalarım. Transfer için bekliyorum
Labaratuvari iyi dimi canim? Insallah embriyoların sımsıkı tutunsun sana. Yaş geciyor ve şanşımız azaliyor iyi bir merkez bulmalıyım belki de son sanşımız olacak :KK43:

@papatyyaa 123 canim çok üzüldüm.hayirlisi demekki buymus seni hiç topiklerde uzun zamandır.göremiyorum tesadüfen az önce gördüm.inşa birdahakine dondurulmuslarinla bebeğini kucağına alırsın.seninle çok güzel paylasimlarimiz oldu.keşke transferini vs vs..benimle de paylassaydin.neyse canın sağ olsun kendini çok yıpratma birdakine yuzun guler inşallah. ....temmuz ayi ikimizede yaramadi.hayirlisi
Kuzum cok haklisin aslinda ama hem is hem transfer ustelik herkesten gizli yapmak kosusturmayla gecti beni cok yordu yoksa hic paylasmazmiyim aslinda burda hepte yazdim ama irtibati kesmeyelim bundan sonra lutfen malesef dedigin gibi bize yaramadi nasip iste elden ne gelir ama bundan sonra yuzumuz guler insallah pes etmek asla yok:dua:

InsaAllah tutmuştur canım guzel sonuclar al insaAllah. Hic arastirmadigim bir merkez canim. Labaratuvarı iyi mi?
Inan ne cevap versem bilemedim. Labaratuari iyimi derken??? Yani nasil bilebilirimki ne anlarim bu isten ne de zaten girip gordum. Benim icin onemli olan beni pozitif tutmalari ve randevu saatlerini bana gore ayarlamalariydi. Her ikisinide sagladilar. Sagolsunlar. Ama tutmamissa bile tekrarlayacak olursam baska biryer dusunmem.

Bu arada hepinise gunaydin. Ben kesin kararimi verdim yarin sabah gidip kan testimi yaptiracagim. 10.gundede belli olacagini dusunuyorum sonucta.

Inan ne cevap versem bilemedim. Labaratuari iyimi derken??? Yani nasil bilebilirimki ne anlarim bu isten ne de zaten girip gordum. Benim icin onemli olan beni pozitif tutmalari ve randevu saatlerini bana gore ayarlamalariydi. Her ikisinide sagladilar. Sagolsunlar. Ama tutmamissa bile tekrarlayacak olursam baska biryer dusunmem.
Donmuş spermlerimiz var bizim canim. Su anki merkezden taşımayı düşünüyoruz. Sağlıklı bir sekilde muhafaza edilmeleri gerekiyor :KK43: onlar bizim son şansımız olabilir o sebepten labaratuvarını bu kadar araştırıyorum

Kenarda dondurulmusun varsa tupunu aldirmadan bi transfer dene derim ben cunku bu sivi birikimiyle hamile kalanda var canim.. benimde sol tupde sivi olabilir demisti yucel bey cunku tup kivrimli hafif sis gibi gozukuyo ama semra hanim yok dedi.. hsg de de yok yaziyor zaten.. ama senin ultrasonda da gozukuyomus sivi eger ulttasonda da gozukuyosa genelde tupu almayi tercih ediyolar..ben o zaman arastirmistim okumustum..

3 tüp bebek denemesinden sonra histeroskopi sonrası tüplerin ikisinin de tıkalı olduğu anlaşıldı ve iki tüpde alındı. meğer tüp bebeklerin tutmamasının sebebi buymuş.
tüpler alındı ve ilk transferde hamile kaldım. şimdi çok şükür Allah Nazarlardan saklasın bir bebişim var.
tüp bebek düşünenler, tüplerde sorun varsa aldırsınlar. o zaman tüp bebek tutması daha kolay oluyor. yaşayan biri olarak diyorum bunu..

Günaydinnnn Güzel Anne adaylari... :KK200: Bugun transferi olacak arkadaslarıma bol şanslar, hadi kavusun bebişlerinize insaallah ve hic ayrılmayın :dua: Test yapacak arkadaslardan da en güzel haberleri almak ümidiyle, Allah yardımcınız olsun:dua:

Günaydinnnn Güzel Anne adaylari... :KK200: Bugun transferi olacak arkadaslarıma bol şanslar, hadi kavusun bebişlerinize insaallah ve hic ayrılmayın :dua: Test yapacak arkadaslardan da en güzel haberleri almak ümidiyle, Allah yardımcınız olsun:dua:
Aminnn arkadaşımm benden başka kimlerin transferi var acaba bugün? Kızlarr yazında birlkte gün sayalım :)

slm arkadaşlar bende tüp bebek düşünüyorum aranızda nur dokuzeylül hastaları varmı.Bilgi verirseniz sevinirim

Kizlar olmadi malesef..herseyde var bi.hayir gececek yeni umutlarla basliycm insallah..

X