2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Benimde ekler misin cnm bursa acibadem yas 31 2.denemem ilk denemede oglum oldu hamdolsun kardes çok istiyor adet bekliyorum

Kızlar bizim Değerler yerlerde :KK43:(( tüp bebekten başka şansımiz yokmus :KK43: ileri 0, yavas ileri %2, yerinde %6 :KK43: sizce sansimiz var mi?
Canim benim esimin sperm sonuclarina benziyor sanirim..canli sperm bizim 8 milyonla 18milyon arasinda cikiyordu..farki yerlerde bircok tahlil yaptirmistik.ama ileri haretlilik yok..Sıkıntida burdan kaynaklaniyor..normalda olmasi gereken spermlerin belli bir orani ileri hareketi olmali..eger esinde varikoselden öturu spermlerde paroblem olduysa,tup bebekle şansin yuksek..benim cevremden bildigim bu..varikosel olanlar tup bebekle 1.de hamile kaldilar..Benim esimde hersey normal,hormon tahlileri normal..sperm ileri hareketlilikte nicin sikinti oldugunu bulamiyorlar.normal yolla belki hamile kalirsin sıkınti yapma dediler bazi doktorlar..sende benim gibi dogal yolla hamile kalayim diye vakit kaybetme..kadin yasida cok onemli cunku..varikosel varmi peki esinde..

Snmclsn Snmclsn Hubannn Hubannn Kizlar listeden Atasehir memorialde tadavi oldugunuzu gordum..Doktorunuz kim??Hastahane hakkinda ne dusunuyorsunuz???ilk denemenizmi Atasehir memorialde??Benim orada 2denemem oldu..malesef negatif..ama 3.de orada yaptiracagim..doktorumdan memnunum ama genede siteden okadar cok sey okuyorumki kafam karisiyo bazen...bende agusttos ayindaki regl gunumu bekliyorum baslamak icin..

X