2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Bende takamıyorum şıngır şıngır rahatsız oluyorum ama duğunlerde takıyorum annem kızıyo yoksa :halay:

Yaaa insan o zamanlar bilemiyor ne alacağını şimdi goturse naparsın:KK48:

Ayy dun bende başladım ama kendi hareketlerime kendim guluyorum:olamaz:
Abdullah gibi arhanda yapmaya başladı yeminle benden iyi yapıyor esnek:spor::spor::spor::spor:
İp atlayım diyorum ama ipim yok :-)
Aynen aynen abdullah benden güzel yapıyor ama ben beceremiyorum zır geliyor:KK43: ısınmak lazım önce

C Cucu hele bi götürsün neler almam ki:KK70: koşu bandi corum a gidince aksadi simdi de regl oldum yuruyemiyorum yine basliycsm haftasonu dinç tutuyor insani sağlıklı ya yeter bakalim:cool:

Kime ne hediye geldi benim odyn kocam belki anneler günü olduğunun farkında bile değildir:KK43:
geçmiş anneler gününüz kutlu olsun kızlarr
tabikiside hiçççççççççççççççç bişiiii hahahahha kutlamada yokbir haltta

Kizlar kizimi bugun doktora goturuyorum. 16 olacak nerdeyse ve hala disi cikmadi. Hormon tahlili yapilacakmis
hayırlısı olsun cnm

Günaydın, kp benimde görüştüğüm fikrini aldığım aile dostuyla görüşmüş, abiyle yani ben ablayla istişare ediyordum o eşine de anlatip bana yol gösteriyordu.
Kp yıkılmış morali çökük bir halde gitmiş, abi zaten onun konuyu açmasını bekliyordu, konu açsa ben her şeyi söylüycem diyormuş.

Kp benim anlattıklarımı anlatmış, kv min yaptığını falan çok kızmış bu duruma.

Abi de oğlunun hatalarını onların hatalarını hep söylemiş, oğlun 3 ay ayrı kalsın bu sürede çocukları karısını görmeyecek burnu sürtecek bu süre dolunca da gelini o eve getirmeyeceksin ordan taşınacaklar, senin oğlun size güvenip evini ihmal ediyor, ben oğlunla konuştum mevzulardan haberim var , Kütahya'da mutluyduk abi ne olduysa buraya geldikten sonra oldu diyor bana demiş.

Sen babalık hakkını falan bırak senin yapacağın en büyük iyilik bu yoksa o yuva yıkılır gelin iyi dayanmış 5 sene demiş.

Alla razı olsun bu insanlardan zor günümde hep yanımda oldular.
canımm yaa çok geçmişe gidemedim anladığım kadarıyla aranız limoni ve kpeder halletmeye çalışıyor durumu,ona yazdığın mektubuda okudum çok hoşuma gitti,yazdığın gibi allah merhamet versin sıcaklık versin akıl fikir versin eşine,ama şuna inanıyorum biraz sissiz kalsın nasıl anlıcak kıymetınızı :KK66:
Kizlar sonuclar cikti
Troidden suphelenitirdu nirmal.cikmis
Diger degerler de normal
Yarin doktora yorumlatacaz bakalim
Niye cikmiyor bu dis :işsiz:
çok ama çok sevindim cnm,bakalım dr ne dicek bu duruma? ister istemez kimbilir ne kadar takıyorsundur kafana,sizlerde ne zaman çıkmış acaba ırsi bir durum mu? birde hep daha 3 aylıktı dişler çıkmadan salyalar akar hep ısırır süreklı dişleri kaşınırdı bunlar sizde hiçmi olmadı ?

slmm canlarr,biliyorum eskisi gibi aktif değilim ,kınaydı düğündü derken nıhayet evde kalmış görümcem evlendi muradına erdi valla çok mutluyduuu şimdide muhteşem bir otelde balayındılar hiççç kıskanmıyorum pee :KK61::rolleyes:
17 günlük tatıl bitip eve gelince açıkçası biraz bunalıma girmedim diil yemek yap iş yap güç yap bunalıma girdim oysakı ne rahattık ekmek elden su gölden ohhhh:halay:eve bir geldik nevrim döndü benimki bir gün giymiş kotunu atmış sepete :işsiz:tam 2 hafta çamaşır yıkandı ,tatıle gittim keyfe guya dönunce daha beter bunalıma girdim,böyle tuhaf bir anne oldum bu aralar,bu yeme içme olayını aşırı kafama takıyorum,zaten hep tatılde bozuldu iştahı,ufaklığı artık günde 2 defa yatırıyordum onu 3 haftadır 1 e düşürdüm düzenimiz değişti,iştahı gitti hızla kg veriyor,hiçbirşey yemıyor,zaten kahvaltıda ne zeyntın ne salatalık ne domates ağzına sürmezdi,bir yediği yumurta peynir,onuda eskıden 1 yumrutayı bıtırırken şımdı asla bitirmıyor yarısını yıyebılıyor,bazen mıhlama bazen tost yapıyorum halen daha köfte mücver patates kz cubuk kraker çıkolata dışında hiçbirşeyı kendi yemıyor ben yedırıyorum napimmm ondanda skıldım takmaktan kafaya,relaxx olamıyorum yahuu:KK14:
gece emzirmesini kesmeyı denedim ne zmn denesem benm serseriii velet cinnet geçirdi yerden yere attı kendini :eek:
ama bir başarımız var uyku eğitimi ahahahhahah ne eğitim ne eğitim valla bnm için kademe atladık artık ayakta değilde salıncak almıştık onu yatar pozisyona getirip you tube dan nınnı açıyoruz eşim sallıyor oyle uyuyor artık:anne:
gecede 3-4 defa kalkıyor memeyı 5 dk emıp tekrar uyuyor olurda uyumazsa istisna yıne ayakta sallıyorum:sinirli:
uykumuz bu şekılde,yemeğimizide yzdım,yrn bakalım sigara böreği sardım geceden elıyle yıcekmı yoksa fıydıroskiiiii mi olcak görcez :süslü:
dişlerimiz galiba tek kalan 4 arka azı kalmıştı onlar çıkıyor gibime gelıyor bu huzursuzluğu iştahsızşığı ona bağlıyorum,onun dışında dede anne arda dıyordu yaklaşık 1 aydır onlarıda demıyor artık ,birden heralde dile gelcek bu çocuk öyle ümit ediyorum
korkunçç yaramazzz tabiri caizse ölünün dötündeki pamğu çıkarır o misall
annem artık kadın açık açıkk bir gelirken sevınıyorum bırde giderken evınıze sevınıyorum diyorr :KK34:ahhahaha eniştem allah sabır versin dıyerek evden uğurluyor beni :KK70: :confused:
halen alttaki komşu kapıma çıkmadı 4 gözler ha bugun gelir diyorum ama zavallı asıl Allah ona sabır versin,en fazla 5 dk da bır elindeki eşyayı gümm diye yere atıyor ve bu geceye kdr sürüyor çok utanıyorumo_O
ben de bir değişiklik yok aynı ,sabah kalk kahvaltı faslı ardından parka git,eve gel yemek yap,çocugu yatır bir bakmışım akşam olmuş
haa bişi itiraf edeyım girememe sebebim aslında ufaklık 2 de yatıyor 4de kalkıyor bende onla bırlıkte uyuyorum :oops: ne iş yapıyorum ne yemek,saldım çayıra mevlam kayıra :işsiz: ruhummu öldü artık bende bilmorum içimden bişi yapmak gelmıyor:ruh: eskiden olsa bır kahve yaaprdım ıkı toz alırdım siler süpürürdüm :temizlik: tembel teneke oldum valla
şimdi de çokkk uykumm geldi ben kaçar kızlar yrn girerim inşallah çokk öptümmm iyi gecelerrr:uykucu::KK15::KK15:

slmm canlarr,biliyorum eskisi gibi aktif değilim ,kınaydı düğündü derken nıhayet evde kalmış görümcem evlendi muradına erdi valla çok mutluyduuu şimdide muhteşem bir otelde balayındılar hiççç kıskanmıyorum pee :KK61::rolleyes:
17 günlük tatıl bitip eve gelince açıkçası biraz bunalıma girmedim diil yemek yap iş yap güç yap bunalıma girdim oysakı ne rahattık ekmek elden su gölden ohhhh:halay:eve bir geldik nevrim döndü benimki bir gün giymiş kotunu atmış sepete :işsiz:tam 2 hafta çamaşır yıkandı ,tatıle gittim keyfe guya dönunce daha beter bunalıma girdim,böyle tuhaf bir anne oldum bu aralar,bu yeme içme olayını aşırı kafama takıyorum,zaten hep tatılde bozuldu iştahı,ufaklığı artık günde 2 defa yatırıyordum onu 3 haftadır 1 e düşürdüm düzenimiz değişti,iştahı gitti hızla kg veriyor,hiçbirşey yemıyor,zaten kahvaltıda ne zeyntın ne salatalık ne domates ağzına sürmezdi,bir yediği yumurta peynir,onuda eskıden 1 yumrutayı bıtırırken şımdı asla bitirmıyor yarısını yıyebılıyor,bazen mıhlama bazen tost yapıyorum halen daha köfte mücver patates kz cubuk kraker çıkolata dışında hiçbirşeyı kendi yemıyor ben yedırıyorum napimmm ondanda skıldım takmaktan kafaya,relaxx olamıyorum yahuu:KK14:
gece emzirmesini kesmeyı denedim ne zmn denesem benm serseriii velet cinnet geçirdi yerden yere attı kendini :eek:
ama bir başarımız var uyku eğitimi ahahahhahah ne eğitim ne eğitim valla bnm için kademe atladık artık ayakta değilde salıncak almıştık onu yatar pozisyona getirip you tube dan nınnı açıyoruz eşim sallıyor oyle uyuyor artık:anne:
gecede 3-4 defa kalkıyor memeyı 5 dk emıp tekrar uyuyor olurda uyumazsa istisna yıne ayakta sallıyorum:sinirli:
uykumuz bu şekılde,yemeğimizide yzdım,yrn bakalım sigara böreği sardım geceden elıyle yıcekmı yoksa fıydıroskiiiii mi olcak görcez :süslü:
dişlerimiz galiba tek kalan 4 arka azı kalmıştı onlar çıkıyor gibime gelıyor bu huzursuzluğu iştahsızşığı ona bağlıyorum,onun dışında dede anne arda dıyordu yaklaşık 1 aydır onlarıda demıyor artık ,birden heralde dile gelcek bu çocuk öyle ümit ediyorum
korkunçç yaramazzz tabiri caizse ölünün dötündeki pamğu çıkarır o misall
annem artık kadın açık açıkk bir gelirken sevınıyorum bırde giderken evınıze sevınıyorum diyorr :KK34:ahhahaha eniştem allah sabır versin dıyerek evden uğurluyor beni :KK70: :confused:
halen alttaki komşu kapıma çıkmadı 4 gözler ha bugun gelir diyorum ama zavallı asıl Allah ona sabır versin,en fazla 5 dk da bır elindeki eşyayı gümm diye yere atıyor ve bu geceye kdr sürüyor çok utanıyorumo_O
ben de bir değişiklik yok aynı ,sabah kalk kahvaltı faslı ardından parka git,eve gel yemek yap,çocugu yatır bir bakmışım akşam olmuş
haa bişi itiraf edeyım girememe sebebim aslında ufaklık 2 de yatıyor 4de kalkıyor bende onla bırlıkte uyuyorum :oops: ne iş yapıyorum ne yemek,saldım çayıra mevlam kayıra :işsiz: ruhummu öldü artık bende bilmorum içimden bişi yapmak gelmıyor:ruh: eskiden olsa bır kahve yaaprdım ıkı toz alırdım siler süpürürdüm :temizlik: tembel teneke oldum valla
şimdi de çokkk uykumm geldi ben kaçar kızlar yrn girerim inşallah çokk öptümmm iyi gecelerrr:uykucu::KK15::KK15:
Ohh özlemişim ne güzel anlatmışsın herşeyi tek tek :)) Görümcene yazdıklarına yarıldım :KK70:

geçmiş anneler gününüz kutlu olsun kızlarr
tabikiside hiçççççççççççççççç bişiiii hahahahha kutlamada yokbir haltta

hayırlısı olsun cnm

canımm yaa çok geçmişe gidemedim anladığım kadarıyla aranız limoni ve kpeder halletmeye çalışıyor durumu,ona yazdığın mektubuda okudum çok hoşuma gitti,yazdığın gibi allah merhamet versin sıcaklık versin akıl fikir versin eşine,ama şuna inanıyorum biraz sissiz kalsın nasıl anlıcak kıymetınızı :KK66:

çok ama çok sevindim cnm,bakalım dr ne dicek bu duruma? ister istemez kimbilir ne kadar takıyorsundur kafana,sizlerde ne zaman çıkmış acaba ırsi bir durum mu? birde hep daha 3 aylıktı dişler çıkmadan salyalar akar hep ısırır süreklı dişleri kaşınırdı bunlar sizde hiçmi olmadı ?
Canim testler iyi cikti bir sorun yok cok sukur
Annem de kaynanam da hatirlamiyor ne zaman cikardigimizi
Benim kizin da 3 ayliktan beri salyasi akiyor, disleri kasiniyor kuzumun

Canim testler iyi cikti bir sorun yok cok sukur
Annem de kaynanam da hatirlamiyor ne zaman cikardigimizi
Benim kizin da 3 ayliktan beri salyasi akiyor, disleri kasiniyor kuzumun
bayagi bir yazi okudum canim kafaya cok takilmamasi gerekiyormus gec cikmasi gelisimle ilgili bir problemin degil genetik yapiyla ilgisi varmis ,18 aya kdr surebilir diyor yinede cikmazsa tedaviside cok kolay dedigine gore korkulcak birsey yok cnm :KK66:
malesef annelik boyle iste ,sizin cikmadi diye endiselisin ,erken cikar yine endise duysriz ,yemezler konusmazlar yine duyariz :) bir gun gelcekk valla bu anilari gulerek yad etcez insallah yaa

image.jpeg
ayyyy koptummm :))))

kahvaltida sigara borekleri havada ucustu:) ortadan bastiriyo peynirin sulari bacagina akiyor heryer pert,sifir pijama kirli sepetine,yese yanmicam yemiyoken batiriyo ya insana iste o cok koyuyor valla :KK70:
hoşgeldin zeynep seni özlemişiz:KK200::KK200::KK200: arda kuzusuda bizden demekki ne zor muş alt köpekler mahvetti bizi atesler icinde yandı haala mor kırmızı patlıcak yemek görünce omuz silkip kollarını baglıyor:KK45:sigara böregi ahh sıpa negüzel icat oysaki bi yese
:dondurma:biz kahvaltıda tost patates kızartması aradada melemn yumurtayı agzına koymuyor melemenle karısık vermeye calısıyuorm ...

:KK48::KK48:

hoşgeldin zeynep seni özlemişiz:KK200::KK200::KK200: arda kuzusuda bizden demekki ne zor muş alt köpekler mahvetti bizi atesler icinde yandı haala mor kırmızı patlıcak yemek görünce omuz silkip kollarını baglıyor:KK45:sigara böregi ahh sıpa negüzel icat oysaki bi yese
:dondurma:biz kahvaltıda tost patates kızartması aradada melemn yumurtayı agzına koymuyor melemenle karısık vermeye calısıyuorm ...

:KK48::KK48:
hosbuldukk cnmmm sorma valla hem yemesi zevkli hem tutmasi pratik is olsun iste anca meme emsinler :KK70:

kizlar istahimiz hicc yokk ama gel gelelim mucvere hayir demiyor ama cok hayretki bir bnmkini seviyor ne annm ne teyzesi yediremiyor
denemediyseniz mutlaka deneyinderim ,ben sanirim kasikla tavaya koyunca bayagi bir yayiyorum bu yuzden ince oluyo cips gibimi geliyor ondan severek yiyor heralde,haftada bir yapmak zorunda kaliyorum bu seferde :kk77:

C Cucu tatlimm sunnet isini naptiniz bende dusunuyorum ama endiseliyimde ,ya iyilesmesi uzun surerse ya huzursuz gecelerimiz olursa diye kara kara dusunuyorum
birde esim hic orali diil ben diyo 7 yasinda oldum niye dio erkenden kestirmeye calisiyon
yuzkere acikliyorum nasil bir odunsa kafa almiyoe:duduk:

Bu kadın kendini tipten tipe soktu en

kizlar istahimiz hicc yokk ama gel gelelim mucvere hayir demiyor ama cok hayretki bir bnmkini seviyor ne annm ne teyzesi yediremiyor
denemediyseniz mutlaka deneyinderim ,ben sanirim kasikla tavaya koyunca bayagi bir yayiyorum bu yuzden ince oluyo cips gibimi geliyor ondan severek yiyor heralde,haftada bir yapmak zorunda kaliyorum bu seferde :kk77:
Canım yemediği şeyleri kat mucverin içine

C Cucu tatlimm sunnet isini naptiniz bende dusunuyorum ama endiseliyimde ,ya iyilesmesi uzun surerse ya huzursuz gecelerimiz olursa diye kara kara dusunuyorum
birde esim hic orali diil ben diyo 7 yasinda oldum niye dio erkenden kestirmeye calisiyon
Canım devlette yapyıracak gibiyiz
Valla yaptıran herkes 1 gece sıkıntı 3. Gun hiçbişey kalmıyor diyo
Buyukken çok daha zor ve psikolojik olarak da doğru değil nettenn okumaz mı eşin belli ikna olur

:KK70:bizimkide geç yaptrma taraftari o zaman 7 yasa kadar yolu var:olamaz:

Mücver denememistim saol canim bu arada profiliniz yakıyor anaogul romantizm:KK37:

Merhablar bende mart annesiyim bem yaptirdim sunnet oglumu devlet hastanesinde 3gunde uyilesti hic zor olmadi uykusu duzene bile girdi keske daha kucukken yaptirsaymisim cocuk buyudukce bence cok zor oluyor bezini degistirmek

X