2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
saolll cnmm bnmm
ayyy simardim simdiii
ama yuzden kurtariyoruzda ya su fizik nolucak bilemedim gitti :KK70:
vaaavvv diyorum yine sana maşallah saçın çok hoş olmuş kilo vermissin, Arda da tam lokum maşallah sert erkeğe :)

Gorumcem rahim aldırma ameliyati oldu ya nasıl zor bisey Allah sağlık versin hepimize..kaynanam geldi yemek yedik simdi gitti ahmet çıldırdı onları görünce ...
geçmiş olsun canım zordur tabi:KK43:

Eşime dedim ki medical park hastanesini görünce bayıldım 5yildizli otel gibiydi dogurursam burda epiduralle dogururum :KK48:dosyalar doguracaksan hic doğurma dedi o zaman sen doğur yada tasiyici ana bul dedim:KK70:
iyi kendi doğursun:)

ohhh miss aldım canım bende Sağol güzelmiş; )

Merhaba kızlar. Bugün menenjit aşısı yaptırıcaz oglana. Siz de yaptırdınız mi?

Selam kızlar nasılsınız bebiişleriniz nasıl iyisinizdir inşallah..
Biz köye gidip geldik inanılmaz iyi geldi bize çok güzel bi tatil oldu:)
Oğlum hasta oldu orda ama okadar havası güzeldiki abdullahın huysuzluğu olduğuna rağmen kafa dinledim oranın havası inanılmaz güzel iki saat uyuyorsun sanki 12 saat uyumuş gibi dinç uyanıyorsun istanbulda uykuya doymuyorum ben orası tamda annelere göre bi yer:))

Eşimin akrabalarını ziyarete gittik orda kuzular vardı bitanesi yeni doğmuştu abdullah peşinden gidip geliyordu anası ata binmeden oğlumu ata bindirdik gerçekten çok güzeldi:)

Şimdi biraz resim eklicem görmek isteyen beni izlemeye alsın bende onu izlemeye alırım:KK66:

Burdan bildirim gelmiyordu yazan yok sandım bende :)

Küçük paşam iki haftadır yürüyor, çimenle tanışmamıştı tanıştı ve ağladı :KK70: dokunmadı :KK70:

Günlerim yoğun geçiyor, bir yandan bahar temizligi yapmaya çalışıyorum bir yandan çocuklar diyet, temizlik yaptığımı sanıp evi dağıtıyorum:KK70:

Asaf beni çok yoruyor, abisini götürürken onu her gün almıyorum yanıma yoruyor napıyım :)

Emire yoğunlaştım okul öncesi park sonrası park

Evimin halini çeksem eflal bu ne hal dersiniz her yer her yerde , boya yapılacak güya :KK70: doğum günü yapıcam güya :KK70:

Plansız geçiyor günler ortada icraat yok.

Küçük paşam tam dil baz bıd bıd susmuyor hiç, sabahın beşinde kalkıyor anne baba emir abi çiçek dede adda mama artık ne kadar kelimesi varsa sıralıyor oyuncakların yanına götürelim diye:)
Meme bağımlılıģı devam başkalarının yanında aç aç diyor acmazsam göğsümün olduğu yeri öpüyor mamaaaa diye:KK45:

Birde kapaklı ne bulsa aç aç diye bize veriyor

Burdan bildirim gelmiyordu yazan yok sandım bende :)

Küçük paşam iki haftadır yürüyor, çimenle tanışmamıştı tanıştı ve ağladı :KK70: dokunmadı :KK70:

Günlerim yoğun geçiyor, bir yandan bahar temizligi yapmaya çalışıyorum bir yandan çocuklar diyet, temizlik yaptığımı sanıp evi dağıtıyorum:KK70:

Asaf beni çok yoruyor, abisini götürürken onu her gün almıyorum yanıma yoruyor napıyım :)

Emire yoğunlaştım okul öncesi park sonrası park

Evimin halini çeksem eflal bu ne hal dersiniz her yer her yerde , boya yapılacak güya :KK70: doğum günü yapıcam güya :KK70:

Plansız geçiyor günler ortada icraat yok.

Küçük paşam tam dil baz bıd bıd susmuyor hiç, sabahın beşinde kalkıyor anne baba emir abi çiçek dede adda mama artık ne kadar kelimesi varsa sıralıyor oyuncakların yanına götürelim diye:)
Meme bağımlılıģı devam başkalarının yanında aç aç diyor acmazsam göğsümün olduğu yeri öpüyor mamaaaa diye:KK45:

Birde kapaklı ne bulsa aç aç diye bize veriyor
Masallah tosuncuga ilk adimalari hayirli olsun bugün aksam uzeri gezdireyim dedim burnumdan getirdi sıpa:-) ordan oraya koşuyor ...cimenlerde oynayamadı demek eymen bey:-) aman ev işi bi oluyor bi olmuyor dogumgunune kadar temizlersin yavaş yavas bende acayip kilo aldım bugun kesin karar verdim agustosta esimim toreni var ona kadar fistik gibi olmalıyım 77 kilo oldum yine 10 kilo vercem basliyorum artik :-)

Masallah tosuncuga ilk adimalari hayirli olsun bugün aksam uzeri gezdireyim dedim burnumdan getirdi sıpa:-) ordan oraya koşuyor ...cimenlerde oynayamadı demek eymen bey:-) aman ev işi bi oluyor bi olmuyor dogumgunune kadar temizlersin yavaş yavas bende acayip kilo aldım bugun kesin karar verdim agustosta esimim toreni var ona kadar fistik gibi olmalıyım 77 kilo oldum yine 10 kilo vercem basliyorum artik :-)
Kilo almadım ama artık vermeye kesin karar verdim:) şimdilik iyi bakalım, Pazartesi tartılacaktım ama dayanamıycam bugün tartılayım bir

Merhabalar biraz bende kendimden bilgi vereyim
Bizim sitenin guzel cimen alani var, gunfe yarim saat orda vakit geciriyoruz, yaklasik yarim saat- 1 saat kadarda bebek arabasindayiz geziyoruz.
Hem bana spor oluyor hem zaman geciyor.
72 kilodan 57.7 kiloya dustum. Hedefim 55 ama siklasmam da gerek. Bunun icin de sadece yuruyorum.
Kizim uyuyunca hemen dersin basina geciyorum. Bugun ve yarin aof sinavim var.

Onun haricinde de kpss calisitorum. İnsallah 6. Ayda atanirim ve bir daha sinava girmem gerekmez cok bunaldim ama vazgecemiyorum calismaktan cok istiyorum memur olmak cunku.

Evimin temizligiyle ilgili.perdelerimi yikadim.sadece. onumuzdeki.haftalarda kaynanam gelecekmis. Bende o haftami temizlikle geciririm. Hem fazla muhattap olmamis olurum.

I imspecial kahve cok guzel afiyet olsun :KK66:

İyi olmus canim bende kestirecem ama kiyamiyor.
Kiyama kiyama nereye kadar dedim. Bu hafta ici uclarindan aldiracam biraz artik
Babası kıydı valla sende tam yaz gelmeden kiy gitsin...bu arada zayiflama azmine hayranim yaa bende hic irade yok :KK43: benimde sınavlar kötüydü bugün ama çalışamamistim is görür heralde gevşek yeter bakalım yarına:KK66:

Merhabalar biraz bende kendimden bilgi vereyim
Bizim sitenin guzel cimen alani var, gunfe yarim saat orda vakit geciriyoruz, yaklasik yarim saat- 1 saat kadarda bebek arabasindayiz geziyoruz.
Hem bana spor oluyor hem zaman geciyor.
72 kilodan 57.7 kiloya dustum. Hedefim 55 ama siklasmam da gerek. Bunun icin de sadece yuruyorum.
Kizim uyuyunca hemen dersin basina geciyorum. Bugun ve yarin aof sinavim var.

Onun haricinde de kpss calisitorum. İnsallah 6. Ayda atanirim ve bir daha sinava girmem gerekmez cok bunaldim ama vazgecemiyorum calismaktan cok istiyorum memur olmak cunku.

Evimin temizligiyle ilgili.perdelerimi yikadim.sadece. onumuzdeki.haftalarda kaynanam gelecekmis. Bende o haftami temizlikle geciririm. Hem fazla muhattap olmamis olurum.

I imspecial kahve cok guzel afiyet olsun :KK66:
Gününü dolu dolu geçiriyorsun ne güzel, kilona maşallah diyorum ikinci bebeğe fit hamile kalacaksın :)

Bende diyet yapıyorum bir haftadır pazartesi tartılıcam, ilk hafta hedefim abur cubur hamur işi çıkarmak oldu , her hafta yenisi eklenecek
Nego Nego aynen öyle tam kel karizma:-)
kestirme için biraz daha var bize:)

Bugün parkta bizimki de ahmet gibi peşinden kosturdu, bu sefer çimenden korkmadı çiçi diye dolandı yani çiçek :)

Babası kıydı valla sende tam yaz gelmeden kiy gitsin...bu arada zayiflama azmine hayranim yaa bende hic irade yok :KK43: benimde sınavlar kötüydü bugün ama çalışamamistim is görür heralde gevşek yeter bakalım yarına:KK66:

Canim benim de bugun 1 i kotu gecti. Yarin da bakalik nasil gecicek
Toplamda 9 ders aliyorum yarin da 4 sinavim.var

Gününü dolu dolu geçiriyorsun ne güzel, kilona maşallah diyorum ikinci bebeğe fit hamile kalacaksın :)

Bende diyet yapıyorum bir haftadır pazartesi tartılıcam, ilk hafta hedefim abur cubur hamur işi çıkarmak oldu , her hafta yenisi eklenecek

Bugün parkta bizimki de ahmet gibi peşinden kosturdu, bu sefer çimenden korkmadı çiçi diye dolandı yani çiçek :)

Canim abur cuburu ve aksam 6 dan sonra yemegi kessen bile fark ediyor.

Bir de madallah sizim ikinizin de boyu benden uzun. Benim boy 1.58 ondan cok fazla durutordu bende kilo. Su an 57 ile bile cok fit degilim.

Safransari Safransari maşallah canım çok güzel kilo vermissin, bende tekrar rejime başladım bir süredir. 83 ile başladım şimdi 78,5 oldum. Inşallah devam ettirip 70 olabilirsem çok mutlu olucam. Boyum 1.66 70 az değil ama çok zayifta olmak istemiyorum.

Saçlar gitmiş öyle mi? Benim kvde de tutturdu kızımın saçlarını kestirmem için. Önleri ve yanları düz arka kısmı lüle lüle kes düzelsin diyor ama ben kıyamıyorum.
Birde kız ya yavrum sacsiz kalmasın ben saçlarını seviyorum.
Birde çok iştahsızdı kızım doktora götürdük 3 tüp kan aldılar, doktor herşeye bakalım dedi. Sonuçlara netten baktık kansızlık görünüyor diğer değerler normal gibi, Pazartesi doktora göstericez bakalım. kansızlık huysuzluk, iştahsızlık ve uykusuzluk falan yapıyormus, hepside bizde var. Muhtemelen ilaç başlıcaz yine.

Safransari Safransari maşallah canım çok güzel kilo vermissin, bende tekrar rejime başladım bir süredir. 83 ile başladım şimdi 78,5 oldum. Inşallah devam ettirip 70 olabilirsem çok mutlu olucam. Boyum 1.66 70 az değil ama çok zayifta olmak istemiyorum.

Saçlar gitmiş öyle mi? Benim kvde de tutturdu kızımın saçlarını kestirmem için. Önleri ve yanları düz arka kısmı lüle lüle kes düzelsin diyor ama ben kıyamıyorum.
Birde kız ya yavrum sacsiz kalmasın ben saçlarını seviyorum.
Birde çok iştahsızdı kızım doktora götürdük 3 tüp kan aldılar, doktor herşeye bakalım dedi. Sonuçlara netten baktık kansızlık görünüyor diğer değerler normal gibi, Pazartesi doktora göstericez bakalım. kansızlık huysuzluk, iştahsızlık ve uykusuzluk falan yapıyormus, hepside bizde var. Muhtemelen ilaç başlıcaz yine.
Canim bizde de kansizlik cikti ferro surup kullandik. İstahi acildi.

Canim benim de bugun 1 i kotu gecti. Yarin da bakalik nasil gecicek
Toplamda 9 ders aliyorum yarin da 4 sinavim.var

Canim abur cuburu ve aksam 6 dan sonra yemegi kessen bile fark ediyor.

Bir de madallah sizim ikinizin de boyu benden uzun. Benim boy 1.58 ondan cok fazla durutordu bende kilo. Su an 57 ile bile cok fit degilim.
ben uzun değilim ki canım 1.60 ım :) gamze ve Duha uzun en uzunumuz Duha 1.72 falandi sanırım

ayy hafta sonu çocuklarda benimle çıktı evden 9 dan parka gittiler ben sinavdayken sonra eve geldik falan ama ahmet resmen tekrar çıktık perişan ediyor parkta falan adamı su buluyor camurlu su pesinde kosmaktan perişan oluyoruz cay iciyorsak onu ona onu oma katıyor..cekirdekleri yere atmayalım diye kovaya citliyoruz hepsini avuclayip atıyor hiç mi durmaz :-) cici demek bizimki ancak kossun babaaa agbiy ah ah yaptı desin:))

Bende uzun olmak isterdim, evkendikten sonra jendimle barismaya basladim ama onceden daha cok sorun ederdim :)
canım bodur tavuk her zaman polistir:-) bizde çok iri duruyoruz kilo alınca sekil a

X