2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
İyi olmaya çalışıyoruz canım. Sen nasilsin?
Oğlum gün içinde kahvaltı ve yoğurt dışında bişey yemiyor. Meme diyor devamlı.
Vitamine başladık.
Benimki de 1 ay yaklasik oyleydi. Emmiyor da benimki. Bende gece yatarken biberona muhallebi veriyordum be gece 2 kez 60 ml mama resmen onla yasiyordu. Sukur yeni yeni duzene girmeye basladik.

Ama hic inatlasmadim.o sure boyunca, yedirmeye calismadim. Dis cikartiyor zannettim ama daha hic disi de cikmadi.

Nar ayiklayip onune koydun mu? Bizimki cok seviyor. Her ne kadar kakasindan tum ciksa da vitanimini aliyordur diye dusunuyorum

İyi olmaya çalışıyoruz canım. Sen nasilsin?
Oğlum gün içinde kahvaltı ve yoğurt dışında bişey yemiyor. Meme diyor devamlı.
Vitamine başladık.
Benimki de yemiyor ya az önce ona yedirmeye çalışırken sinirden kendimi dövdüm yanlış ama akşamları dayanamıyorum artık tüm gün az yedi diye ısrar etmekten alıkoyamıyorum kendimi :KK43: kahvaltıda önüne ekmek kaşar omlet koyuyorum onlardan ne kadar yerse kahvaltısı olmuş oluyo

Benimki de 1 ay yaklasik oyleydi. Emmiyor da benimki. Bende gece yatarken biberona muhallebi veriyordum be gece 2 kez 60 ml mama resmen onla yasiyordu. Sukur yeni yeni duzene girmeye basladik.

Ama hic inatlasmadim.o sure boyunca, yedirmeye calismadim. Dis cikartiyor zannettim ama daha hic disi de cikmadi.

Nar ayiklayip onune koydun mu? Bizimki cok seviyor. Her ne kadar kakasindan tum ciksa da vitanimini aliyordur diye dusunuyorum
Bugüne kadar hiç eline yiyecek vermedim ama deniycem artık canım. Yemek ile arasında bağ kurmasına yardımcı olurmuş.

Benimki de yemiyor ya az önce ona yedirmeye çalışırken sinirden kendimi dövdüm yanlış ama akşamları dayanamıyorum artık tüm gün az yedi diye ısrar etmekten alıkoyamıyorum kendimi :KK43: kahvaltıda önüne ekmek kaşar omlet koyuyorum onlardan ne kadar yerse kahvaltısı olmuş oluyo
Ben hala kahvaltıda bulamac veriyorum canım. Ama sabretmemiz lazım. Çok aç olsa yer mecburen. Öyle düşün. Demek ki yetiyor. Israr edersen geri tepebilir.

Ben hala kahvaltıda bulamac veriyorum canım. Ama sabretmemiz lazım. Çok aç olsa yer mecburen. Öyle düşün. Demek ki yetiyor. Israr edersen geri tepebilir.
bnmde bu konuya acayip
kafam
takiliyor.kahvaltiyi bulamac gibi yiyor ama taneli yemiyor bu sbh ne gzl dilimledim
domatesi salataligi zeytini peyniri hepsini tukurdu cunku alismis bulamaca yabanci geliyor hepsi , ve artik korkmaya basliyorum bu coxuk ne zeytin yiyor ne salatalik ,ya diyorum hic yemezse ,eline soyup verdigimherseyi fiydiriyor,agzina sokuyorum tuuu yapip elindekini firlatiyor valla :KK43:

hatunlar eskisi kdr giremiyorum artik
cunku elimde tel gormeye tahammulu yok
ditorum babasi kilikli esimde evw gelir bit bit soylenir o hep elinde diyw simdide oglu cikti basima resmn oturayip iki dk elime alsigim anda kendini yerden ywre atiyor bu aralar tam bir ilgi mantagi oldu ,sikiysa kahve iceyim sikiysa bir dizu izliyim ne mumkun , yemek yapmak zaten bir komedi ,gotumun dibindwn ayrilmiyor,bedenim mutfak tezgahiyla yapisik birsey dograsam hmn beni ittitip aradan gecmeye kalkiyor,surwkli oyun oynamk istiyor yada elimden tutup kapiya goturuyo sanirimhergyn sokaga cikariyordum iyice gezenti oldu evde sikiliyor :s

:KK70:a101 den superfresh in tane mısırları var onu yapıyorum çok seviyor aynen dediğin gibi popodan ayni çıkıyor kabız olunca çok ise yarıyor nar ve mısır esim ediliyordu merak etme diyor
:KK23:
uykumuzda hergece bir rezalet,dun uc defa kalkmisti sabh 6 ya kdr hic uyannadi bu gece saat basi kalkti,ne oluyor bilmiyorum dunle bugun arasindaki farki bir bulabilsem
is aradaki farkı bulsam nirvanaya ulasacagim bende üst köpekler çıktı bizim alt köpekler kaldı bitti mi buttun dişleriniz canim:KK30:..bu arada yine regl düzensizliği yaşıyorum dün test yaptımbisey yok tabiki:KK28:civanpercemi karışımı aldım çok acıymış onu içtim karnim ağrıyor ama daha olmadım sen düzene girdin mi

ditorum babasi kilikli esimde evw gelir bit bit soylenir o hep elinde diyw simdide oglu cikti basima resmn oturayip iki dk elime alsigim anda kendini yerden ywre atiyor bu aralar tam bir ilgi mantagi oldu ,sikiysa kahve iceyim sikiysa bir dizu izliyim ne mumkun , yemek yapmak zaten bir komedi ,gotumun dibindwn ayrilmiyor,bedenim mutfak tezgahiyla yapisik birsey dograsam hmn beni ittitip aradan gecmeye kalkiyor,surwkli oyun oynamk istiyor yada elimden tutup kapiya goturuyo sanirimhergyn sokaga cikariyordum iyice gezenti oldu evde sikiliyor :s
bu oğlanlar çok benziyor maşallah ona yemek yaparken benibittirince sinir oluyorum hic mi bi çocuk annesine vakit bırakmaz bi bırak demi kendimle ilgileneyim:KK67:babası yorulsun diye barfix cektiriyor salıncağı bozup düzenek kurdu bayılıyor dün onun etkisiyle yoruldu üstüne bi saflik geldi çok sevdim o halini hep ondan istiyorum:KK53::KK70:

Kızlar günaydın bu arada kocamı sonunda ikna et tüm haftada üç gün 1.5 saat cocuklara aksam 8den 9.30 a kadar bakacak bende zumbaya gideceğim sonunda kendime özel bisey yapacağım boğazımı tutamıyorum bari sporla diri kalayım,:KK66:

Kızlar günaydın bu arada kocamı sonunda ikna et tüm haftada üç gün 1.5 saat cocuklara aksam 8den 9.30 a kadar bakacak bende zumbaya gideceğim sonunda kendime özel bisey yapacağım boğazımı tutamıyorum bari sporla diri kalayım,:KK66:
Canim bende hedef kiloma yaklastim ama incelemedim hala L beden giyiyorum :KK43:
Spor yapamadigim icin. Benimki sagolsun gunde 2 saat bakiyor ama ben o ara ders calisiyorum

:KK70:a101 den superfresh in tane mısırları var onu yapıyorum çok seviyor aynen dediğin gibi popodan ayni çıkıyor kabız olunca çok ise yarıyor nar ve mısır esim ediliyordu merak etme diyor
is aradaki farkı bulsam nirvanaya ulasacagim bende üst köpekler çıktı bizim alt köpekler kaldı bitti mi buttun dişleriniz canim:KK30:..bu arada yine regl düzensizliği yaşıyorum dün test yaptımbisey yok tabiki:KK28:civanpercemi karışımı aldım çok acıymış onu içtim karnim ağrıyor ama daha olmadım sen düzene girdin mi

bu oğlanlar çok benziyor maşallah ona yemek yaparken benibittirince sinir oluyorum hic mi bi çocuk annesine vakit bırakmaz bi bırak demi kendimle ilgileneyim:KK67:babası yorulsun diye barfix cektiriyor salıncağı bozup düzenek kurdu bayılıyor dün onun etkisiyle yoruldu üstüne bi saflik geldi çok sevdim o halini hep ondan istiyorum:KK53::KK70:
Canim bugun bende misiri alayim. Nasil yapiyorsun ??

Günaydın kızlar oğlum 5 hafta erken dogdu hala tam yürümüyo hep ben yanında olayım bana tutuynsun istiyor .eşim de geç yürümüş.ama beni endişilrndiriyo yürümesi lazım nörolojine götürelim diyo

hahahaaa beno saftirik halihic gormedim onuda tadmak isterdim:KK70:
bizim kopekler azilar hepsi cikti sadece en arka 4 azikaldi cnm kontrol etmk icin elliyorum ne munkun bakmak hart diye isiriyo elimi :KK70:
adete gelince orkidin regl rehberini yukledim telefona o ayin hangi gunu olucaksin diyorsa gercekten hic sasmiyo cok sukur birde o olmasaydi ayy iyice bunalima girerdim

Ay çok güldüm sanki benimkini anlatmışsın,özellikle mutfak tezgahındaki halin:)

Çok iyi olmuş canım, eğlenerek kilo vereceksin:)

Eline yemek vermeyi konuşmuşsunuz, ek gıdaya ilk başladığımdan beri taneli verdim, eline ekmekle başladım sonra her şeyi verdim kendi kendini doyurucu elindekiyle,simit kurabiye salatalık havuç bisküvi köfte elle yenecek her şey kaşar peyniri

Sizde pes etmeyin, her gün verin alışır endişelenmetin

Benimkide mama sandalyesi kullanmıyor, asla oturuyor, otursaydı çatal kaşık bile vermiştim eline, abisi onun gibiyse kendi yiyorum nerdeyse, belki çatal sevdasına oturur mama sandalyesine bir deniyeyim:) çatal istiyor çünkü

Selam anneler:)

Ben de kafayı kırmak üzereyim:))

Doğumuma ili ay kaldı, burdaki evi taşıcam, amerikaya gitmem lazım, ablamın durumu var:KK43:, bebeğim sürekli kucak ve gezmel isriyot artık kucağıma alamıyorum dana kadar geliyor gül yaprağım:)), bir de hastalıklarla mücadele ediyorum.. Derken bugün eve temizlikçi kadın aldım sabah 9'da geldi o saatten bu saate kadının beynini yıkadım konuşa konuşa içimi döktüm resmen:))) ohh beee..

Temizlikçi abla psikolog görevi gördü bana:) sağolasun moral verdi alladı pulladı:) öğleden sonra kızımı ve kendimi doktora götüreceğim..

Ay bu telefon ne saçma yazmış kendi yazdığımı anlamadım :KK70:

X