2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
park yatak veya klasik ahşap babak yataklarından falan alacaksın. Alışmasın haklısın zorlanırsın.

Canim benimki de oyleydi hatta hesigin kenarina battaniye asiyordum kafasi acimadin diye uyku seti olmasina ragmen

Bende ayaksiz uyku tulumunda yatirmaya basladim o zaman pek hareket edemiyor

Evde karyolada yada kaynanama gittiginizde yer yataginda cok hareketli her yeri gezerek yatiyir uyku tulumu yoksa.

Sana da tavsiyem uyku tulumuyla uyutman

Canim lcw dan alti torba gibi olan uyku tulumundan almistim icine bir türlü girdiremedim giydirince bagira bagira agliyordu bende vazgectim giydirmekten

Canim lcw dan alti torba gibi olan uyku tulumundan almistim icine bir türlü girdiremedim giydirince bagira bagira agliyordu bende vazgectim giydirmekten
Canim benimki bu modelden. Karyolada uykuya daliyor, bunu besigin icine seriyorum fermuari acik, sonra kizi koyup fermuari kapatiyorum uykusunda.

Usten giymeliyse seninki zor olur tabi. Bunla yatirinca gece ustunu acmasi zorlastiriyor, acsa bile tulumla usumuyor daha rahat yatiyorum.

Eklentiler

• images (1).jpg
    9,4 KB · Görüntüleme: 42
Selam canlar nebulizator(bilmeyen arkadaslarimiz olabilir,hava verme makinesi)kullanan varmi hic bebisi icin allah kullandirmasin hicbi bebis hasta olmasin insallah biz aldik bugun doktor alin dedi gunde 6 defa verin mutlaka dedi ama malesef ki oglum alet calisir calismaz kiyametler kopariyor uyutarak solutuyorum. bi zarari yoktur oyle yapmamin yada faydasi oluyodur insallah bileniniz vardir belki diye sorayim dedim guzel anneler

Antibiyotikten falan bahsedilmis galiba bizim doktor da bir antibiyotik yazmis 5 gunluk bi ilac bi tadina bakayim dedim cok aci coook ben kuscaktim az daha oglusa verdim yarim olcek kuzum kustu hemen ictikten sonra normal yani benim midem bulaniyodu az daha napsam acaba vermesem mi of oglusum ilac icmiyor havayi duzgunce almiyor bi igne yiyoz o kadar nasil iyilescez bilmiyorum boyle hic durmuyor hic hep disari cikmak istiyor gezmek keci kedi kovalamak yani biraktigimizda aliyo basini gidiyor hic korkmuyor arkasina bile bakmiyor annem babam nerde diye ne yapmam lazim hic bilmiyorum

canım makina bizde var ipeğe bebeklkkten beri kullandım yeterki ver ister uyusun ister gezsin uyanikkende ağlasada tv karşısına oturun kucağına al ver çok geçmiş olsun serumla seyreltip mi veriyorsun cento link..antibiyotikten daha faydası olur emin ol havanin

Günaydın bu arada 2015 abi ablası olan bebelerin anaları artik koca adam oldular sesiniz cikmiyor
Canim benim kiz hala hic dis cikarmadi
Ve herseye agliyor, disarida mutlu ama her zaman cikaramiyorum da
Bugun de hava ruzgarli hic cikamayacak
Koltuk altindan tutarak yurutulmeyi sevmiyor, kendiliginden kalkiyor 2 adim atiyor
Hali ustunde orumcegi de kullanamadigi icin odadaki haliyi kaldirdik du . Simdi orumcege alistirmaya calisiyorum,
Eski istahi da kalmadi, yemek konuaunda zorlamak ta istemiyorum
Bunlari dise bagliyorum hep, bir ciksaydi

canım cento link derken telefonun yanlis yazdi heralde ventolin mi dicektin biz onu veriyoruz gunde 6 defa seyreltmeden baska bi serum daha var o da gunde iki defa imis birbirlerine karistirilip veriliyomus o da ventolinle

şimdi kızlar sabah sabah aklıma kek geldi :) ama kek kalıplarından biraz muzdaribim kaç tane var biri büyük biri tepsi gibi biri cam biri silikon şimdi A101 de porselen sanırım onlar kek kalıpları var ama kullanımı nasıldır bilmiyorum kullan var mı ?

Ko sum a101 den ici seramik olanlardan almisti cok memnun kaldi.

Siliko n dan hic memnun kslmadim.teflon ici iki tane kalibim var normal guzel ben memnunum canim

canım cento link derken telefonun yanlis yazdi heralde ventolin mi dicektin biz onu veriyoruz gunde 6 defa seyreltmeden baska bi serum daha var o da gunde iki defa imis birbirlerine karistirilip veriliyomus o da ventolinle
evet tatlım telefondan yanlıs oldu bi yandan evi toplarken yazınca evet ipekte alerjik astım baslangıcı ve bronşit vardı ama bizim genizeti kaynaklıymıs aldırdık kurtuldu kızım 3gun once hasta oldu ama hafif atlattı artık cigerlerine inmiyor makineyide kaldırdık:) darısı size gecici bi durum korkma cocukların %70inde var bu hastalık cagın hastalıgı malesef ..ventolini ihmal etme antibiyotıkten iiyi gelir aslında uzun sürmesi icin normal serum alıp icine karıstırsan daha iyi geliyor diğeri pulmicort mu ..
Günaydın canım elimden geldiğince yazmaya çalışıyorum ben :)
aynen tatlım iş güc cogaldı zor tabi ama arada yazsanız bile yetr

evet aynen bende dağılsın istemiyorum ama yazanlar ciddi anlamda azaldı gerçekten.
aynen grup daghılmasın ya
canım muttlaka yagladıktan sonra elinle un serp o zaman hic sıkıntı yasamzsın ben teflon ve silikon kullanıyorum cok memnunum birde keki cok cıvık yapmamk lazım hafif tok olmalı yani kıvamı fhafif koyu hem kolay içini ceker hem kolay cıkar kalıptan

Siliko n dan hic memnun kslmadim.teflon ici iki tane kalibim var normal guzel ben memnunum canim
canım nasıl gidiyor calısma hayatı zorlanıyorsun sanırım yoksun

Selam kizlar....bende girip bakiyrum arada...o y le yorgunum ki abdullahin olma y an duzeni calistigimdan midir bilemiyrum dahada kotu oldu.gece 12den asagi yatmaz oldu.dun bir kez uyuttum erken yatti 19.30 da artik kucagimdayken bayildi bu sefer gece 3 te kalkti 5 e dogru yatti.uykusuzluktan fenayim...onceden gec yatinca 10 a kadar uyurdu.simdi ben gitmeden uyaniyo ise gonderiyo beni minis...Allahim bizlere guc kuvvet versin.bi b kac gun gunum gecti cokk korktum isterim ama gucum yok guvenim yok kendime.sukur kirmizilari gordum.olmama ihtimali yuksek ama rabbim olmazlari oldurursa olur tabi...
istah sıfır yemiyr yemiyr.babasi iyice aciktirip eline hicbirsey vermeyince yarim cay bardagi sut iciyrmus gun boyu oylece bitiyr.gamzecim biz de oyleyiz meme de meme.daha bir yil var nasil da y anicam diyorum.
oyy ne dolmusum

Guzel ve yorucu.yetisemiyrum canim ya tam gun calisanlar ne yapiyr cok merak ediyrum.12 olmadan evdeyim ama bitkin ve yorgunum dr a gittim kansizmisim her zaman ki gibi oda etkiliyr haliyle.abdullah oyle bacaklarima yapisiyr o kadar bunaltiyr ki bazen...cevremdekiler erjek bebekler oyle anneye cok duskun olur diyorlar.ne zaman rahatcaaa bir isimi yapicam diyrum hep...

hep sikayet eder oldum .Allahim affetsin cok sukur halimize boyle kucuk seyleri abartyrum hic sevmiyrum bu huyumu sanki bir ben cocuk buyutyrum.abdullahim kuzum o bakislari bir de sarilmasi yok mu iste hayati bana cekilir hale getiriyr.
sen nasilsin canim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…