2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
@eflalim çok geçmis olsun canım kiyamam ona ben, inşallah en kisa zamanda gecer.

Link nedense acilmiyor canım anlamadim bende

I imspecial canım sende haklısın bazalı yatak cok iyi olur ama ondan düşebilir diye korkuyorum ikea yataklari daha korumali ve kare olduğu için düşünmüştüm ama gidip yerinde görmek öyle karar vermek istiyorum. Iyice büyüyünce zaten genç odası almak istiyorum inşallah o zaman kesin bazalı alırım yatagini.

Son düzenleme:
canım dediğin gibi düşünüyorsan yap yoksa sonra insanın gözü yemiyor..evet zor olacak ama hiç pişman degilim ahmeti yaptıgımdan cok iyi kardesler simdi
Senin adına çok sevindim canım güle güle sağlıkla buyut yavrularını benim bir an önce netleştirmek lazım çok yorucu bir psikoloji cunku

Queen_21 bak kullanış acisindan ben bundan memnun kaldım ama altri na bisey koymak için fırfır takmak zorunda kaldım önce yatak odasına tuvalet aynasının yerine koydum simdi büyük haliyle kızımın odasında tabi kardeş doğunca benimle yatmaya başladı o ayrı

Teşekkürler canım. Biz de kullanalım bakalım bi faydası olucak mı. En azından vitamin takviyesi olur.

Hayirli sabahlaaar :)
Sizinde bebisiniz sinirlenince istedigi olmayinca kafasini yere vurup sizi isirmaya calisiyor mu ckk korkuyorum niye boyle yapiyor hemen unutturmaya calisiyorum ama hala ayni
Uykusu gelince ısırıyor canım. İstediği olmayınca da kendini atıp bağırıyor. Elinde bişey varsa atıyor,.

Ben de konuşuyorum bu aralar eşimle. Yaş olcak 36 gücüm olmaz herhalde ama Allah bilir artık hayırlısı...

Ay istedigim tamda böyle birşey :) birde sonrasında bu yataklar büyüyor muu?
Evet bazalı olanlar kadar kullanışlı değil ama çok beğeniyorum bu yatakları. Ben haftasonu birde yakindan bakayım. Paylastigin için teşekkürler canım :)

Ya ikia nin oldugu bir sehirde yasamak cok istiyorum
canım hafta sonu ikea yüzünden aile faciası çıkıyordu bizde. ikea çok uzakta ama birde içine girince heryeri gezmeden çıkamıyorsun öyle bir sistemle yapmışlar eşimle kizim hamlamıştı eve geldiğimizde inşallah ikea nin olduğu rahat bir şehirde çalışırsınız tatlım ankara zor polislere

evet canım büyüyor küçükken lemar korumaları olduğundan düşme gibi bir durum yok herkes çok beğeniyor adoreden 300tl ye birde demonte dolap almıştık beyaz oldu bitti bir oda tabi kaynanam yatmıştı bi kere çok beğenmiş bu taşınırken yatağı istiyor ama ben eğer çok güzel bir takim alırsam veririm dedim bakalım bunun aynısının mobilyalari da var canım onlarda büyüyüp küçülüyor minik bir odan varsada oluyor

Canim bende duzenli olsun diye bebek odasi aldim guya ama oturma odasi oyun alanimiz ve her yer her yerde

Bebek odasi da benim calisma odam oldu.ders calisiyorum sadece.
Bir ara bende duzenleyeyim atayim resmini
Tamam canım ben simdi seklini degistirdim bu hali daha ferah oldu park yatağıda kaldırdı babası zaten yatmıyor yatarsa büyük yatakta yaysın diye ..biz cocuklara uyuyoruz onlar bize uymuyor malesef

Tamam canım ben simdi seklini degistirdim bu hali daha ferah oldu park yatağıda kaldırdı babası zaten yatmıyor yatarsa büyük yatakta yaysın diye ..biz cocuklara uyuyoruz onlar bize uymuyor malesef
Benim kızımın mobilyası zaten beyaz yani bu yataktan alırsam dolabiýla falan takım olacak. :) Bu arada fırfırı çok iyi düşünmüşsün canım çok güzel olmuş aklımda şimdi bende kullanırım inşallah. Bizde hala bizim cadiya uyuyoruz isimize de geliyor hani, yanimizda olunca içimiz rahat :)

Bende birlikte uyumak istiyorum ama alismasini da istemiyorum
Bu yuzden besiginde uyutuyor sabahar karsi yanima aliyorum artik
Cok tatlilar yaaa

o zaman sana uyar bu sistem aslında ikeada bu yatakların altına cok güzel kutularda var esyaşlar koymak icin renk renk hem cok hoslar fırfır bile kullanmaya bilirsn öyle

Safransari bizimkinin bizimle yatmasının sebebi meme bagımlılıgı aslında seninki en güzeli boylşe bende dinlenemiyotum bu ara o kadar düştü ki memeye bu bu diye zorla memeyi acmaya calısıyor beni görünce meemden baska bişey gelmiyor aklına kesmem lazım aslında ama kıyamıyorum 2yasına kadar emsin diye bakalım artrık

Canim keske bende emzirseydim sutum coktu ama emmedi ek gidadan sonra dogru duzgun
Sagdim ama emmeyince ida surekli olmuyor
Ablamin bebegi de 17 aylik oda olur olmaz yerde meme diye yapisiyor :) cok tatli
Amlamda sikilmis ama 2 yasi bekliyor oda

Kizlar benim oglum aşırı hareket edip done done uyuyordu 6 aylik olunca besiginde uyuyamaz oldu ahsapti korumaliklarina carpiyordu falan bende ona yer yatagi yaptim ikimiz yerde beraber yatiyoruz simdi 13 aylik oldu hala beraber yatiyoruz ilerde bu cok sorun olacak biliyorum ayrilmak istemeyecek ama ben böyle yatakta tek yatmasini nasil alistiricam asla yatamaz yere düser durur çünkü döne döne yatıyor

aslında balık yağı bende unutmak isterim ama içinde d vitamini de var bizim omnivit marka. ayrıca d vitamini vermiyorum ya onun için biraz tırsıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…