2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
bende iyi sayılırım canım . Buyuk oglum çok arsızlaştı . Çok zorluyor beni. Fazla ilgilenemedgim için isteklerini hemn anında yapamadıgım için çok sinirleniyor çok huysuzlaştı. Bazen aşiri sinirlenyrum arada vurdugum bile oluyor ama sonra çok pişmanlik duyuyorum . Ne yapacgmı sasırmış vaziyetteyim . Avuklamayada gelmez oldu artık. Neyse sorunlarımla içinizi şişirmeyim . Canım model ne ana dizinin . İçinde uyuyunca beşigine almakmi gerekiyor. Ustune bişey ortunce uyulmazmı ondaki ?

kızlar bebeğiniz gece uyuyorsa 2-3 saatte bir uyandırıyormusunuz?
ben kendisinin acıkıp uyanmasını bekliyorum. zaten az uyuduğu için uyandırmıyorum.
ben yatırırken iyi besliyorum canım çok emziriyorum . Kendi ne zaman uyanırsa o zaman kalkıyorum gece uyandrmıyorum. Zaten acıkınca kendi kalkıyor. Gece 3 4 defa uyanıyr emmk için.

canim yanliş emziriyor olabilirmisin. Memenin ucunu komple ver agzına . Bebege memeyi vercn zaman sıcak suyla yıka memeyi mikropu kırılsın. Bide açıkta tut memeni hava alsın kısa zamnda iyileştigini gorursun . Gece açikta kalsın .

B bir_melek canım aanlıyorumm seni çok zor bende aynı durumdayım 52 günlük olduk hala göğüslerim acıyor ilk zamanlarda ki gibi değil ama zorlanıyorum hala sütümüsağarak veriyorum arada emziriyorum son zamanlarda Saf zeytinyağı sürüyorumdaha iyi geldi gibi dene istersrn:#

allah yardmcın olsun vala ısın zor.3 erkekle:)marka bılmyorum benım degl zaten yengem kullanmam ıcn verdı.benım odamda besıgı var gece onda gunduz ana kucgnda yatryorum otrma odasnda

Arkadaşlar sağ göğsümde irice bi kitle oluştu, elime semsert geliyo dün geceden beri daha sık emzirmeye başladım bebeğimi ama acıyo da internette araştırdım süt birikirmiş, kimisi sıcak kompres demiş kimisi soğuk ! Pompayla da sağayım diyorum bi tek bebişle geçmez bu sertlik, gerçi sağarak fln geçer mi onu da bilmiyorum çok korkuyorum

panık yapma bende oldu.ay bende de ne cok sey oluyo:) evet sagman lazım bırıkenı.şıcak kompres yap sıcak havlu koy.dus al yada.sora elınle zeytınyagla ov gogsunu beze yawas yawarg dagılır.ovmak cok onemlı ama.eger bıse yapmassan daha kotu olur.ve benım ondan odum kopuyo

Canim emzirmeden once sicak, emzirdikten sonra soguk kompres yapman lazim

Resmen panik yaptım :) saol cnm denicem inş bugün

haklısın canım koptuk iyice ben zaten yorgunum eşimde yorgunum diye ses çıkarmıyor ama ben yinede onun yaklaşmasını istiyorum, büyük oğlumdan sonra da böyle olduk 2 sene sürdü

dün akşam plan yapıyor büyük oğluma diyor ki oğlum bir liseye gittiğini görsem bir evlensen çocukların olsa hemen gelse o günler dedi

ben her şeye sinir oluyorum ya, çıldırdım, şu planında biz ikimiz nerdeyiz dedim, e varız ya diyor, karı koca olarak nerdeyiz dedim niye hemen yaşlanma peşindesin biz daha genciz gençliğimizi dolu dolu yaşamak gibi derdin yok senin sorunun bu için yaşlanmış dedim, tabi hemen beni suçluyor ne saçmalıyorsun ne alakası var bilmem ne! Dedim sen önce benim kadın olduğumu bir hatırla yine aynı şeyleri yaşamaya başladık yine dedim sustum...

geç başlıycakmışsın işe o zaman şimdi atsan olmaz buzluğa doğru
alışacaksın canım Allah veriyor o gücü
canım benim Allah rahmet eylesin annene

benimki var ama biliyorsunuz bir hafta bile durmadı yanımda canım anne işte... kv gil desen şansıma hepsi hasta olmuştu ben resmen yapayalnız kalmıştım o kadar insanın içinde

inşaallah bebeğin bundan sonra sakin bir bebek olur annesi Allah kolaylık versin
canım uzun süre kullanılmıyor onlar bende var ama kullanmıyorum bile çünkü yere koyuluyor ve alçak oğlum artık neler yapar düşünmek istemiyorum, hamak beşik almak istiyorum ben annemgilde perişan oldum
Canim cok sagol allah razi olsun inşallah ise yarar da yaralarim iyilesir
inşaallah canım
canım senin model benimkindendi foto görmüştüm, nasıl yükselttin ki?
canım benimki yara değilde sivilceydi yine oldu, tahin yağı sürüyorum sanırım o iyi geliyor bana azaldı yine
kızlar bebeğiniz gece uyuyorsa 2-3 saatte bir uyandırıyormusunuz?
ben kendisinin acıkıp uyanmasını bekliyorum. zaten az uyuduğu için uyandırmıyorum.
artık uyandırmıyorum canım 50 günlük olduk
ah canım ah beni anladın mı başından beri öyle benim oğlum delirmek üzereyim
canım tahin yağı denedin mi? Birde dün bestemesteye yazdım annem ablama yapıyordu şifa olmuştu, kemiğim iliğini çiğ halde havanda dövüp macun haline getiriyorsun onu sürüyorsun
Yine uykusuz bir gece. Bu saate kadar hâlâ kızım tam olarak uykuya dalamadı. Inşallah şimdi uyurda bende uyuyabilirim, çok yorgunumm ama kızımı uykudan daha cok seviyorumm. Allah yardımcımız olsun
:)
gunaydın guzel anneler ve pamuk mınıslerı:)bız uyandık.uykusuz 2 gecedn sora kızm dun gece uyudu cok sukur bende dınlenmıs oldum.bugun ananemıze gıtcez yıne dınlencem anlıycgnz:)
iyi gezmeler canım
Kizlar kangruda iken bebis emziriliyo mu ayni zamanda kullanan var mi
bilgim yok canım hiç denemedim slingde emzirilirde kanguruda nasıl olur bilemiyorum zor olur gibi geldi

bolca sağ emzir sıcak duş al duşun altında masaj yap, korkma süt birikmiş, ateşine dikkat et ateşin olursa dr git

Günaydınlar hepimiz için kolay huzurlu bir gün olsun:)

Kahvaltı yapmaya çalışıcam şimdi:)
ben hep tek elle yapıyorum kahvaltı:) eflalım anne olmak ınsana kadınlıgnıda unuttruyo bı sure.bazen aynaya bakıorum ne hale gelmısim.bır buck yıllık evlıyım dogurana kadar gıyınıp karsıladm kocamı ama suan berdus gbıyım yapamyorum.ne vaktım ne halım var.cok anlayıslı.ama anlamasada ıkı cıft laf da solerım yanı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…