2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .

Anneniz olduğu icin cok sanslisiniz kizlar, ben ara ara aklima geldikce aglıyorum keske sag olsaydi kolum kanadim olurdu diye, ablam kaldi bi süre yanimda kayinvalidem de ugradi sagolsun ama insanın annesi gibi olmuyo..
Bebegim olduğu icin mutluyum zira cok istemistim ama bunalima girdim artık 50gundur hastane dışında disari cikmadim hic kizim odadan bile cikartmiyo sagolsun..

canim benim uzulme bazi seyler elimizde olmuyor hayrlisi boyleymis keske olsaydi ama iste bak ablan varms kaynvaliden varms kizinda duzelecek anne kiz parklara yuruyuslere cikacaksnx o senin arkadasn olack

Çok kötüyüm uykusuz kızım gece memeyi emerker ağlamaya başlıyor ve enemeyince açlıktan da uyuyamıyor saat 6 da yatıyor gündüz bugün aynı şey oldu nedeni ne sizce lütfen yanıtlayın ne yapabilirim emmeyince çok huzursuz oluyoru .bir de kakasını bazen ben bacaklarını iytirerek yaptırıyorum Si de durumlar nasıl bunu yanlışmı yapıyorum Allah herkese kolaylıklar versin

bende bazen oyle yaptryryrm kizimdada oyle yapardm canm hareketlenince zatenayni pozisyonda kendilero yapacak

İyi akşamlar kızlar arada baksamda çocuklardan fazla girip yazamaz oldum. İnşallah iyisinzdir okuyamadgm sayfalar var. Ben bişey sorcaktım kızlar ev tipi ana kucagı kullananlar varmı ? Nasıl kullanışlımı sallanma ozelligi varmı bebek içine sıgabiliyrmu rahat ? Çok soru sordum galiba : )

Canim cok sagol allah razi olsun inşallah ise yarar da yaralarim iyilesir

gaz sancısı olabilir , doymuyor olabilir , altı ıslak oldugundada uyumaz , kabiz oldgundanda olabilir bunlardan biri oldgu zaman bbk devamli emmek ister. Yada keyfe emmekte isteyebilir.

Gazi varsa çıkar maya calis. Tekrar devam et sut vermeye. Belki sutun az geliyordur cekmeye çalışınca gelmeyince benimkide oyle yapiyor bazen bende diğerine geciuorum. Geceleri oyle oluyor genelde gun boyunca emince gwceye sut kalmiyor

canim benim uzulme bazi seyler elimizde olmuyor hayrlisi boyleymis keske olsaydi ama iste bak ablan varms kaynvaliden varms kizinda duzelecek anne kiz parklara yuruyuslere cikacaksnx o senin arkadasn olack
ablam burda degil cnm mlsf en azindan o burda olsaydi biraz daha rahat olurdum..
Insallah cnm bi an once buyurler de geride kalir bu sıkıntılı günler. .

Benim de en rahat oldugum an geceleri uyudugum.icin gogsum doluyor dinlenemeyince tum Gun gece 2 saat uyku bile iyi geliyor. .

ben kullanyrm ben park besigi odasina kurdum gunduz hep onda geceleride ev tipi anakjcagini yuksellttm yatak odasinda onda yatiriyrm yaza dogru artik sigmaz bende geceleri kizimin yataginda onlarn odasnda kalirm belki one arkaya sallaniyor yan tarafada cok guzel sallaniyor uzun sureli kullanilmaz ama guzel mutfaktada anakucagi denen araba koltugunun 0.36aylk olaindan kullanyrm ev ytipi anakycagm pasha bayb 65e aldik

mekanı cennet olsun..o yattıkca allah yavruna uzun omur versin..

ıyıyız cnım sen nasılsn.ee normal grememen benım 2tane olsa duşunemyorum:)ben kullanıyorum kızım cok fena alıstı ona onsuz uyumyo.onda uyutup besıgne ole gotryorum.adı ustnde ana kucgı :)ama rahat sallanyo besık gbı yormuyo ınsanı.suan sıgıyo ama cok uzun vadede sıgmaz duser

Eflalim meme ucun iyilestimi..bana antibiyotikli krem verdi doktor 3 gundur suruyorum hic faydasi olmadi..aciyla kendimi cekiyorum galiba yavrumda hissediyor..bi gogsumu tutamamaya basladi ustune birde..sutum azaliyor sanki cok uzuluyorum..her emzirmede hem acidan hem uzuntuden agliyorum..ne yapcagimi sasirdim..denemedigim sey kalmadi....cok moralim bozuk

Amin canım seni çok iyi anlıyorum.
Sanki boşlukta gibi hissediyor insan.

canım annen manevi olarak yanında hep. Allah rahnet eylesin.
sen de evladın için ayakta durucaksın bundan sonra. bebeğinin sana ihtiyacı var. o yüzden kendini iyi hissedicek düşünceler içinde olmaya çalış. bebek büyütmek kolay değilmiş evet ama anne olarak dik durmak zorundayız.

benimkinin de ana kucağı casual. biraz çukur yapmışlar. bebeğim 15-20 dk ancak oturuyor orda sonra sıkılıyor.

sagol canım . Dedigin modele baktımda sevdim modeli istedigim gbi ustu tenteli . Sendeki ne renk canım musait olnca atarsan gormek isterim : ) . Bide boyu nasıl çokmu kısa ? Uzayabiliyor demişsin yanliş anlamadysam. Ben bu modele civilin internet sitesine baktımda 80 civarıydı . Sen uygun almişin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…