2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
gözümden uyku akıyor ben nete bakıyorum

az önce altını değişirken oğlum üstüme başıma kaka pırtlattı:) abisine hiç çekmemiş o çişini bile yapmamıştı:)

Tesekkürler süt sağmaya makinem var öncelikle bebek emsin diye uğraşıp olmazsa yarın sagarim diye düşündüm
Sen kendini rahat ettir arkadaşım da bebeği emmedi göğsünden de süt birikti ama 1 hafta sonra emdi oda O ara sağdı sütünü biriktirdi

Araya buralara gelip hikayelerinizi okuyorum aldıklarınız herşeyiniz harika

Hepinize güzel doğumlar diliyorum fikir olduğunuz için teşekkürler Kızlar hepiniz çok özenli hazırlandınız

fairytale0713 fairytale0713 yok kız nerdeeeeeee ben kim yatmak kim yatmak kim bugün miniği dr a götürdük boynu poposu kızarmıştı cildi çok hassasmış dr bile ne olmuş böyle dedi babası sağolsun sıcaktan pişirdi!! Onun kremi havalanması birde idrar tahlili verdik onu bekle

devamı

derken yine ayaktaydım yemek yemeye vaktim yok yemeğimde yok zaten açım:) baş ağrım tuttu dokuzda eşime dedim büyüğü uyut ses yapmayın ben minikle yatak odasında iki saat uyudum işte:)

S sevil yiğit 33 geçmiş olsun yavruna zor durum hasta olmasa bile aklı kalıyor insanın

fairytale0713 fairytale0713 yok kız nerdeeeeeee ben kim yatmak kim yatmak kim bugün miniği dr a götürdük boynu poposu kızarmıştı cildi çok hassasmış dr bile ne olmuş böyle dedi babası sağolsun sıcaktan pişirdi!! Onun kremi havalanması birde idrar tahlili verdik onu bekle
Anne olmak işte ne oldu geçmiş olsun sonuca ne dedi doktor

Kızlar İzmir de Bornova şifada doğum yapan var mı acaba veya doğum yapan tanıdıklarınız var mı? ebeler, anestezi uzmanları nasıl acaba merak ediyorum

Hayırlı uğurlu olsun canım normal.mi yaptın darisi basima

Onu bende soracam normal yaparsam epidural alsam

Nasıl oldun canım iyi misin
Kasik agrisi devam ediyo cnm,otururken yada yatarken hissetmiyorum ama yururken siddetli kasik sancisi var,heralde dogum yakin bu on hazirlik gibime geliyor bana

X