2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Kızlar günaydın hafta sonu eşim hastaydı boğaz tahrişi falan diyordu dün bana geçmiş öğleden sonra bebeğinin burnu hilmi yaptı açtım gece boyu hasta mi acaba derken hastalanmış kuzum burnunu aciyorum ins artmaz dua edin dr lar ilaçta veremez altı aydan önce :KK43:
geçmiş olsun,hepinize allah acil şifalar versin cnm

bende varım cnm,bugun 14 ocak,beklenen tarih 19 yazıyor,artık çok sıkıldım beklemekten,bugun kontrolüm var 3 te,bakalım nst nasıl çıkacak,keşke deseki,aaa açılma olmuş hemde 5 cm,eve gitme,hahahhaha mümkünmü böle bişi acaba:KK33:
Benimde son adet tarihin 14 ocak
Bu durumdan son günüm ayin 20 si oluyordu
Ama bebek 2 hafta geriden geldi hep
Boyle olunca da gunum 31 ince doluyordu
Pazartesi ayin 19 unda sezeryan olacam ama iste

Eflalim nasılsın kız kim kim dogurdu.. Minione dogum yaptımı...
Allahım artık telefon bana yabancı oldu...
Kardeşim gitti pazartesi günü.. Dedim 12 gn kaldı yeter .. Şimdi daha rahatım ama inat gıbı oglumda gündüz uyumuyo bni sinir ediyo .. Gaz damlası kullnmm lazım hsngısı ıyı hangısı etkılı
Allhım erkk cocugu cok gazlı olur dıolar iyice afalladım
yok be tatlım yaa,babsı gibi miskin br çocuk olcak anlaşıldı,götünü çıkarıyor sağdan soldan bacağını hep keyif peşinde :)
anasına çekseydi cabbar gibi bir çocuk olurdu 3 hafta önce doğardı kesin:KK47::KK48:

seninle günümüz aynı ama doktorum bana bu hafta sonu büyük ihtimalle doğum gerçekleşir dedi artık kısmet bekleyip göreceğiz stres yapma canım bence çok etkiliyor bebeği de. Akışına bırak hayırlısı neyse o olsun son günler evt stres çok ama hamilelikte güzel özleriz belki bu günleri :)
Dr um çok desteklemedi canım normal konusunda beni, geçen haftaya kadar aklıma bile gelmiyordu. Bazen içim rahatlıyo herkes nasıl doğuruyorsa sende doğurursun diye bazen saçma sapan şeyler geliyo, hayırlısı olsun inşallah. Sen de normali bekliyorsun dimi canım
Ben de dün gece gözümü kırpmadım. Uyanığım diye mi bilmem yarım saatte bir tuvalete gittim. Hep aklımda doğum nasıl olacak vardı. Eski tatlı uykularım bir hayal oldu. Bi de dün kv gelip Hergün benimle bekleyeceğini söyledi istemem dedim daha doğrusu eşime söylettim, onu da taktım kafaya. Ne zaman doğuracağım belli değil ki.
Takma canım kv yi yanlız kalma diye demiştir o da belki. Biz ne kadar düşünsek de herşey olacağı yere varacak doğum konusunda da ama elde değil sanki düşünmemek de

bende varım cnm,bugun 14 ocak,beklenen tarih 19 yazıyor,artık çok sıkıldım beklemekten,bugun kontrolüm var 3 te,bakalım nst nasıl çıkacak,keşke deseki,aaa açılma olmuş hemde 5 cm,eve gitme,hahahhaha mümkünmü böle bişi acaba:KK33:
Benim hayalimde dr gidiyorum bebegin basi gorunuyor diyor saniyeler icinde kucagima veriyor ne guzel olurdu ahhh ahhh uyanıkken rüya görmek böyle bisey heralde:KK49:

Benim hayalimde dr gidiyorum bebegin basi gorunuyor diyor saniyeler icinde kucagima veriyor ne guzel olurdu ahhh ahhh uyanıkken rüya görmek böyle bisey heralde:KK49:
kendime gülmüştüm ama sana daha çok güldüm :KK48: gülme komşuna gelir başına demişler,sakın 3 te bnm dr demesin aaaaa başını görüyorum diye:KK48::KK48::KK48:

Kızlar günaydın hafta sonu eşim hastaydı boğaz tahrişi falan diyordu dün bana geçmiş öğleden sonra bebeğinin burnu hilmi yaptı açtım gece boyu hasta mi acaba derken hastalanmış kuzum burnunu aciyorum ins artmaz dua edin dr lar ilaçta veremez altı aydan önce :KK43:
Çok geçmiş olsun. Artık şu babalar da kendilerine kendileri için bakmıyorlarsa bile eşleri bebekleri için bakmayı öğrensinler. Eşime kar yağarken o kadar söylendim hasta olacaksın sıkın giyin diye, birşey olmaz dedi sonra hastalandı. Hafif bir soğuk algınlığı idi ama sanırım bana geçti. Boğazım bayıyor, burnum tıkanıyor. Dün saydırdım sürekli ben doğuma gidicem burnum tıkalı olursa nasıl nefes alacağım diye.

yok be tatlım yaa,babsı gibi miskin br çocuk olcak anlaşıldı,götünü çıkarıyor sağdan soldan bacağını hep keyif peşinde :)
anasına çekseydi cabbar gibi bir çocuk olurdu 3 hafta önce doğardı kesin:KK47::KK48:
Benim kizda 2 aydir basit yukarıda dönmedi
Babası gibi uyuşuk oturduğu yerden kalkmayi bilmiyor diyorum :)

2 gündür o kadar cok kasiklarim agriyor ki adet sancisi gibi ben adet olurken bile boyle adet sancim olmazdi:KK12:dün sehpa falan cektim kucuk bi halı kaldirdim ondan mi oldu yoksa doguma mi hazirliyor bebis beni anlamadım..simdi de kuafordeyim saclarimi boyatiyorum ama bir iki yuruyorum hareket ediyorum öyle devam ediyoruz..kuafordekilerde korktu sakın burda dogurma diye dalga geciyorlar:KK53:

42 ye kadar sık sık kontrollerle beklemek normalmiş canım kilosuda normal . şimdi doktorlar çok pimpirikli risk almak istemiyorlar . Mesela iri bebek diye haftasından once sezeryanla bebegi aliyorlar ama bbk denildgi gbi iri olmuyor . Ben bunla ilgili bir yazı okumuştum iri bebegin sezeyan sebebi olmadıgı yazıyordu mesela. Ve 42 haftaya kadar beklemenin kontroller altında bi sıkıntı yaratmayacagı . Ama yinede insan ister istemez sıkıntı yapıyor doktorlar biraz aceleci oldugu için hafta dolduktan sonra yok iri bbk yok açilma olmadı vs diye sezeyana alınmaktan .
aynen pınar bende öyle okudum ama insanın içide bir yandan rahat etmiyor.. Eşim ve annemle karar aldık bekleyeceğiz ama ..

42 ye kadar sık sık kontrollerle beklemek normalmiş canım kilosuda normal . şimdi doktorlar çok pimpirikli risk almak istemiyorlar . Mesela iri bebek diye haftasından once sezeryanla bebegi aliyorlar ama bbk denildgi gbi iri olmuyor . Ben bunla ilgili bir yazı okumuştum iri bebegin sezeyan sebebi olmadıgı yazıyordu mesela. Ve 42 haftaya kadar beklemenin kontroller altında bi sıkıntı yaratmayacagı . Ama yinede insan ister istemez sıkıntı yapıyor doktorlar biraz aceleci oldugu için hafta dolduktan sonra yok iri bbk yok açilma olmadı vs diye sezeyana alınmaktan .
sen henüz doğum yapmadın değil mi canım

2 gündür o kadar cok kasiklarim agriyor ki adet sancisi gibi ben adet olurken bile boyle adet sancim olmazdi:KK12:dün sehpa falan cektim kucuk bi halı kaldirdim ondan mi oldu yoksa doguma mi hazirliyor bebis beni anlamadım..simdi de kuafordeyim saclarimi boyatiyorum ama bir iki yuruyorum hareket ediyorum öyle devam ediyoruz..kuafordekilerde korktu sakın burda dogurma diye dalga geciyorlar:KK53:
bitkisel boyaylamı boyatıyorsun cnm,benimde saçlarım küllü kumral uçları güzel bir sarı tonda balyajdı diplerim çıktıkça çirkinleşti,emzirirkende boyanmaz dediler,boyadım kendi ana rengime,koyu kahve oldular ohhh pek bir rahatım şimdi :)

Senin bebeğin başı doğum kanalına girdi mi canım? Belki ondan ağrı falan hissediyorsundur, benimki daha girmemiş.

X