2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
döndüyse zaten kanala girmiş olmuyo mu?
Döndük bizde ama bacak arasında falaj hissetmiyorum kafasini

Kizlar en gec yarin bebegimi kucagimi almis olacagim Allah'in izniyle.. sabaha kadar kendi sancilaeim gelmemis olsa bile sabahtan hastaneye yatis yapicam ve suni sanci verilecek.. Dua edin ne olur kendi kendine gelsin hayirlisiyla bebisim..

Neden canim? Takviminde daha 11 gun var dio? Benim de 13 varda ondan sordum bebek mi buyuk

Kizlar en gec yarin bebegimi kucagimi almis olacagim Allah'in izniyle.. sabaha kadar kendi sancilaeim gelmemis olsa bile sabahtan hastaneye yatis yapicam ve suni sanci verilecek.. Dua edin ne olur kendi kendine gelsin hayirlisiyla bebisim..
Hakkında hayirlisi olsun canim bizi de haberdar et agrin var mi.su an

Peki sağdınız sütü biberonla vermek durumundasınız değil mi? Böyle oluncaya ya bebek memeden soğur biberon daha kolay diye ona yönelirse emmeyi bırakırsa? Böyle bir risk de yok mı? Tabi eskiden böyle şeyler olmadığı için anneme pompa alsam mı şimdiden diye sorunca papayı yedim :) sık sık sürekli emzireceksin işin ne, bebek emdikçe artacak süt diye.

Neden canim? Takviminde daha 11 gun var dio? Benim de 13 varda ondan sordum bebek mi buyuk

Canim dun 2cm acikligim vardi. Sancilarim da vardi ama gecti. Suyum azalmis. O yuzden bekleyip riske atmak istemiyo doktorum.

Hakkında hayirlisi olsun canim bizi de haberdar et agrin var mi.su an

Malesef agrim sancim yok su an canim. Sabaha kadar hayirlisiyla ins olur da kendi sancimla dogururum insaallah..

Biz kuzenimin bebeğine kaşıkla vermiştik canım. Ama şimdi anne memesini bıraktırmayan biberonlar var. Ucu çok az delik oluyor. Annenin cevabına bayıldım bu arada. Tıpkısının aynısı benim annem. Allah başımızdan eksik etmesin. Sen yine de bir pompa edin bence. Bebeğin ememediği sütü göğüsten çekmek faydalıymış. Vücudumuz o zaman daha çok süt üretiyormuş. Eee fazla sütünü ziyan edemeyeceğine göre acil durumlar için saklarsın

Bilmiorum ki pozisyonuna gore haftalardir basi assada zaten. Doktorum da kanala girmis demio sadece basi assada dio. Acaba dedim anlar miyiz kanala girisini
anlaşılmıyormuş canım doktor bana eğer kanalda olsaydı kafası ultraonda net göremezdim dedi ce hala biraz yolu var dedi bana

eğer vaktin gelmediyse olmuyor benim diğer çocuklarımın biri 41+4 diğeri 41+6da doğdu bence sağlığı suyu iyiyse acele etme hatta 41+6da eğer bu günde doğmassa yarın sezeryana alalım seni demişti doktor o gece normal ve kendi sancımla doğursum canım normal doğum işte adı üzerinde sabır işi allah yardım etsin

Ayyy yarın Dr kontrolümüz var hala çatı muayenesi olmadık bakalım yarın ne haberlerle döneceğiz çok Heyecanlı bekliyorum babamızın gelmesine az kaldı oğluşum bu kadar bekledi bi kaç gün daha bekler inş

Bi melankoli, saatlerdir suren mide bulantisi gibi bi his, aglama nobeti, canimin bisey cekmemesi... Ama me sanci ne agri. Belimde varla yok arasi bi agri var. Dus aldim ii gelir diye ama sonra wc de kulotumda cok az bi islaklik. Nisan vs olmadi. Bebegim cok hareketli. Ne simdi bunlar?

Kaşıkla akitiliyor agzina

Çok teşekkür ederim inşallah bende çok kalmam hastane

Çok teşekkür ederim yarın hazırlarken çantayi söylediklerini dikkate alıcam

canım inşaallah kendi sancın gelirm çok kolay bir doğum olur bebeğinde sende sağlıkla kavuşun
inşaallah messjım çıkar

Normal mi doğurdun cnm. Japonyada bu işler nasıl yürüyor

canım sıkıntı mı var 42. Haftaya kadar normal biliyorsun kaçırdığım bir durum mu oldu

Erva koycaz canim bizim dogumla olum ayni gun geldi amcamizin esi oldu beni cok severdi herkes onun adini mi koysaniz dio ama bn pek istemiyorum zaten ayni gun oldu ondan dolayi ama ikna olursam hatice de olabilir işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…