2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Slm annisler annem çok hasta bu halde kosturamiyorum hastaneden çıkamaz olduk ablam gelcek bugün bi çare yokmu şu lanet kolit hastalığına çok canım yanıyo annem acı çektikce neredeyse doğurcam yuruyemiyorum artık ama mecbur acillik oluyo kadın benden başka kimse yok bakacak

selam kızlar dr dan geldik bebişin kilosu aynı çıktı 3850 gr
perşembe bebek yerleşmiş diyen dr bugün daha tam kafa girmemiş dedi yerleşmemiş dedi
beslenmesi iyi suyu iyi durumda dedi
hareketleri az dedim normal son zamnlarda dedi
dr um o aradaki boşlukta doğurursam diğer hastaneden fumeral hanımla anlaşmış eğer doğum olursa o doğurtAcakmış benim dr da gayriresmi bile olsa yanımda bulunacakmış doğum sırasında
yine acil durumda ara beni dedi
benim telefonum 24 saat açık dediben yönlendireceğim sizi dedi
ben sizi seviyorum yarı yolda bırakmak istemem sizi dedi bu kadar gelmişsiniz emek vaermişz dedi

silivri anadolu hast değişmiş medikal park olmuş bu arada gittik gezdik iyi görünüyor
doğum fiyatları 150 tl fazla sadece fazla fark yok
kolan 1200 tl normal
medikal park 1350 tl

ama ben bu hastaneye alıştım o yüzden kafam karışık bu hastaneyi daha çok seviyorum son anda hastane değiştirmek çok zor geliyor bilmiyorum ne yapacağım

çok kötü oldu off
siz ne yapardınız arkadaşlar ne yapmalıyım karar veremiyorum bir türlü
dudağımda da uçuk çıkmış gece bebeğim gelmiyor hayırlısıyla gelsin artık dua edin

Canım hakkımızda hayırlısı bende dağa beklemedeyim bizim oglanda lut.3880 çıktı lakin ben 3400 falan bekliyirum...gece kasiklarim çok agriyor ama hastaneye gidecek kadar yoğun olmuyor Ankara full kar buz evdede yuruyus iş güç dışında olmuyor bugün hurma aldiracagim esime...dr konusunda belirsizlik normal dogumda kim olursa artık o olacak....Allahım yardimcimiz olsun

Günaydın annişler ben bu uyku depolama işini fazla ciddiye aldım sanırım 2 gibi uyuyorum 12 de zor kalkıyorum annemlerdeki gençlik dönemlerime döndüm resmen anneme güveniyorum uyuyorum da uyuyorum Sağolsun Kadıncağız da her işimi yapıyor bebek gelince Özlicem bu uykuları ve ben de hala hiç bir belirti yok telefonları da hayır hala doğurmadım diye açıyorum herkes mi aynı şeyi sorar anlamadım ki)

Eski hastane de doktor yanında olacaksa orda yap derim canım

Hangi hastaneye gidiyorsun sen canım?
dün çıktık yola -18 di

babyforwe Ayy canım ins geçecek zaman hayırlısıyla doğacak hastane hakkında bir fikrim yok ins iyice dusun gönlüne göre olsun @zafergül çok geçmiş olsun annene çok üzüldüm sana da kıyamıyorum ins ablan gelir herşey düzelir @fayirtale senin minik kızda doğacak az kaldı @trutt88 ankara hakikaten dönüyor arkadaşım ben iyiki dogurmusum koca popomla kesin yolda dogardı seninki ins kolayca doğar sağ salim hastaneye gidersin gülerek dönersin

Kizlar ben geldim
cok sukur iyiyim 3gun yogun bakimin ardindan hayata tekrar donmek guzel ve cok saskinim cunku 3gune ait hicbirsey hatirlamiyorum
kimler dogum yapti bu arada
iyilik haberlerinizi bekliyorum...
çok geçmiş olsun canım iyisin ins bebeğin nasıl o napıyo

çok geçmiş olsun canım iyisin ins bebeğin nasıl o napıyo
Iyiyim sukur bebegimde iyi bin sukur
Mamasini yiyo uyuyo
gogsumu emzirmeye calisiyorum ama almiyor bir iki cekiyor bakiyor bise yok birakiyor agliyor
ama ne yapip edip alistirmam lazim
ilk dogdugunda cuk cuk emiyodu
allahim rizkini versin emsin ins
suan tek derdim bu

Canimm çok şükür iyisiniz.Cok geçmiş olsun Allah seni bebeğine bağışlamış Rabbim analı babalı büyütmek nasip etsin.. Yenidoğan bebeklerin çoğunda emme sorunu sarılık filan oluyor sen onları dert etme yeter ki sağlıklı olun da.. Gerisi kolay

Canim çok çok geçmiş olsun
Rabbim şifa versin annene

Tam bu donemde Dr un hastane değiştirmesi iyi olmadintabiki canim ama bunda da vardır bir hayir
Dr yaninda olma garantisi vermiş gayri resmi de olsa. Bence bunu kabul et daha rahat olursun

Sen gel bir de bizim evi gör. Mutfagi abartisiz günde 2-3 kere supuruyorumdur.çocuklar küçük olunca döküntü vs çok oluyor. Aman neyse yapabildigimizi yapalım yapamadigimiz kalsın.çocukların canlari sağ olsun dağıta dagita buyuyorlar kendimizi fazla yıpratmaya gerek yok.su eve harcadigim enerjiyi özeni inan kendime harcamiyorum gergin sac taramam her gün makyaj yapmam ama hergun evi silip süpürüp topluyorum inan çok yıpratıcı yemek bulaşık çamaşır utu onları saymiyorum bile

Günaydın anneler biz dogduk dun 5-11de hersey yolunda darısı bekleyen hamislerin basina
Aa hadi hayirli olsun.. detaylı doğum hikayeni de bekliyoruz iyi olunca.. :)
Kizlar ben geldim
cok sukur iyiyim 3gun yogun bakimin ardindan hayata tekrar donmek guzel ve cok saskinim cunku 3gune ait hicbirsey hatirlamiyorum
kimler dogum yapti bu arada
iyilik haberlerinizi bekliyorum...
Canimm iyi olmana çok sevindim. Çok korkuttun bizi. Hamdolsun iyisin şimdi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…