2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

Cok cok cok gecmis olsun zuzu...
Bende subatta boyle bi sorun yasadim. Ve 3 ayri kadin dogumcuyla gorustum.
O 1 haftalik bekleme sureci beni cok yipratmisti.
Neyazik ki operasyonla sonuclandi.
Onemli olan bebislerimizi saglikli kucagimiza almak.
Allah kimseyi sagliksiz durumlarla sinamasin.

3 ay bekledim. Simdi 5+2 deyim . hayirlisiyla Allah tamamina erdirir cumlemizinkini.
Cuma gunu guzel haberlerini bekliyoruz.hakkinda hayirlisi olsun canim.

cok saol cankokum..
insallah bu bebisini saglikla alirsin kucagina..masallah cok beklememussin..insallah benim de oyle olur..

yaa kramp gidide degil nasil ifade edecegimi bilemedi... aniden sag tarafta tam kemiklerimin hizzasindan 2 parmak kadar icerde bir agri giriyor.. 1-2 saniye kadar.... dun vardi bugun yok mesela.. doktor normal oldugunu hemen panikleme dedi... kan pembe akinti veya siddetli bir agrim olmamasi gerektigini soyledi...
bugun mesela akintim yoktu oyle camasirimi kirletecek kadar... suan gayet iyiyim...

zuuzzuuu
cnm gecmis olsun... fakat hemen stres yapma ve endiseye kapilma... zaman gecmek bilmicek senin icin bu hafta ama eger bebis seninle ise onuda etkilemesin stresin...
Allah hayirlisini versin tatlim... bak nekadar cok kisinin basindan benzer olaylar gecmis...
Rabbim'in izniyle guzel haberlerle gelirsin insallah cuma buraya...
belki hastanedeki makineler yeterince iyi degildir.. herses iyi sekilde ultrason bakamiyor... gonlunu ferah tut...

cok saol cankokum..
insallah bu bebisini saglikla alirsin kucagina..masallah cok beklememussin..insallah benim de oyle olur..

Amin cok tesekkur ederim. Dr.um 1 ay sonra gebe kalabilirsin bi sakinca yok demisti. Ama ben aldigim birkaç kiloyu veririm diye 3 ay bekledim. Hormonlarim da toparlansim dedim. Senin icin oncelikle diger arkadaslarin verdigi guzel örnekler gercek olur umarim.olmazsa da 2 ay sonra guzel haberlerini beliyoruz...

cokj tesekkur ederimm..musluklar hazir ya zaten her yoruma zirliyorum hakkimizda hayirlisi neyse o..raziyim..:) opuyorum..

bazen bende de oluyor afedersın gegırsem dünyanın gazı çıkacak gıbı geliyor ıcımdn

benim karnım ağrıyor. davul gibiyim maden suyu içtim. biraz iyi geldi gibi ama hala ara ara geliyor ağrı. gaz çıkınca geçiyor. ayaklarım patik içinde ama buz gibi

bence super fikir..biraz cekiduzen weririz hem kendimize

madem sende ok diyorsun burdan kilo takibini yapmak zor olacak. onun için ayrı sayfamı açsakki bayanlar. ne dersiniz sadece kilo ve beslenme konulu bir başlık nasıl olur.

ben yeni sayfa açmayı hiç denemedim. denerim ama yapamazsam bilen biri varsa yapsın ve haber versin bence....

yani acarim acmasina da sanirim eski msjlari okumadin ben muhtemelen listeden cikicam gibi gorunuyo..sen arkadaslarla dwm edersin..

ben de dr uma ilk yüzme ve yürüyüşü sormuştum.yürüyüşü 15 dk yürüyüp 5 dk dinlenme seklinde yavaş yavaş yapabileceğimi yüzmenin hatta denize girmenin 3 ay yasak olduğunu ama ikinci 3 aylık devrede bu yasakların azalacağını söyledi.

yani acarim acmasina da sanirim eski msjlari okumadin ben muhtemelen listeden cikicam gibi gorunuyo..sen arkadaslarla dwm edersin..

canım kusura bakma. ben kaldığım yerden okuyup cevaplıyorum. derken okumayada devam ediyorum fakat çok hızlı ilerliyor sayfalar yetişemiyorum ben.

canım öncelikli olan senin sağlığın ardından bebişler... güzel haberlerini bekliyoruz burdan.

ayy kizlar ben kafayi yicem... keseyi gormesem inanmicam hamis olduguma...
hic bir belirti yok bugun... ne dengesiz bir vucut ya
dun akinti ; agri ve batmalar bugun tik yok...
iyice vucudumu dinlemeye basladim.... hersey geliyor aklima... sonra kendi kendime guluyorum... cocuguda gericem iyice kendinden suphe etmeye baslicak :)
Rabbim su mubarek razamanda bize bebislerimizi bagislar insallah... Hayirlisiyla 9 ay sonunda saglikla kucaklarimiza almayi nasip eder insallah...

rica ederim canim onemli diil..tesekkur ederim, insallah..

bende öyleyim ya. bi gün kasık ağrısı, bi gün yok. bi gün gaz sancısı bi gün yok. bi gün akıntı bi gün hiç bişi yok. annem dalga geçiyor 9 ay nasıl geçecek, gökten zembille inecek bebek diye:)

gercekten oyle... bu aksam esime diyorum nasil gecicek bu 9 ay... ama insan cok korkuyoo ... hep en kotusu aklina geliyo insanin....doktorlar ztn 2 ii laf etcekler diye korkuyolar.. su kalp atislarini bir duysam Allahin izniyle...
ama arkadaslar bebek hareketleri olusmaya baslayana kadar hep olur oyle endiseler diyor... ama zaman gecmek bilmiyoo ...
bebek hareketlenince nasilsa hep ben burdayim diyor :)

Son düzenleme:

canım çok geçmiş olsun, herşey olacağına varır. inşallah doktorun söylediği gibi değildir. ama eğer öyleyse de hayırlısı buymuş demekki, belki daha sonra kaybetmek seni çok daha fazla üzecekti böyle düşün... sonuçta hiçbirimizin neler yaşayacağı belli değil, garantimiz de yok... sen bundan sonrasına bak, kendini bir an önce toparlarsın umarım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…