2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
evet aynen öyle benimki de, böyle sadece sağımda oluyor, rahmim seyiriyor sanki, belki de rahim büyüdüğü için rahim hareketini hissediyoruzdur, kızımı hiç hissetmezdim, hiç kıpırdamazdı.[/QUOTE]

demekkı bu erkeeeeeeeeeeeeeeeeeekkk

bence 3 gün sonra hemen kürtaja girme, başka doktora da görün, 3 gün sonra cuma, iki gün de haftasonunu koy etti 5 gün, pazartesi başka bir doktora daha görün. seni umutlandırmak için söylemiyorum ama olabilecek şeyleri de göz önünde bulundurmak lazım.

Çok üzüldüm. Allah hayırlısını versin. Umarım güzel haberler alırsınız.

demekkı bu erkeeeeeeeeeeeeeeeeeekkk

espiri yapıyorsun biliyorum , kızım ısrarla kız kardeş istiyor ama ne yalan söyleyeyim ben de erkek hissediyorum, iki kızım olsa da çok sevinirim, bir kızım bir oğlum olsa da,bakalım Allah bize neyi uygun görecek cinsiyetini çok merak ediyorum

o konuda korkma bence.bende hiç mide bulantısı yaşamadım,kız kardeşimde ,annemde hiç yaşamamış mide bulantısı.ama maşallah 3 tane doğurmuş sağlıklıca.
dediğin gibi belki de rahim seyiriyor onu hissediyoruz.ama ben de ilk çocuğumda hiç hissetmemiştim.kasık ağrısı bel ağrısı rahim seyirmesi hiçbişey yoktu ilkinde.

bız 3 kız kardesız esımın tarafı ıse 3 erkek kardes. bızımkıler erkek ıcın onlar da kız ıcın delı oluyorlar:)
ama benım ıcıme erkek gıbı doguyor ustelık benı goren tanıdık tanımadık herkes erkek gıbı hıssedıyorum dıyo ısın tuhafı benım esım de kız bebeklerıne asırı zaafı olmasına ragmen babasının aslan oglu o dıye sevıyor karnımı :)))) kız olsada uzulmem cıcılı bıcılı gıydırır suslerım kızımı erkek olsa da uzulmem erkeklerın bebegının bıle bı agırlıgı olyor arkadass
Rabbım hayırlı saglıklı sıhhatlı bır evlat nasıp etsın hepımıze cınsıyet pek onemlı degıl. ama sımdıden annemı daha ıyı anlamaya basladım bıle evlat sahıbı olmak onu hısssetmek cok farklı yuze bır duygu

off bilmiyorum cpk kotuyuum..dediki..bi hafta yokum..cumadan sonra yani..ya cuma yada 10 gun bekle istetsen iama bence sorunlu gebelik dedi..bwnde delu gibiydim o an siz nederseniz o olsun dedim..cuma gel dedi..

Bende de hiç bir sıkıntı belirti yok. midem hiç bulanmıyor . tedirgin oluyorum bazen.

off bilmiyorum cpk kotuyuum..dediki..bi hafta yokum..cumadan sonra yani..ya cuma yada 10 gun bekle istetsen iama bence sorunlu gebelik dedi..bwnde delu gibiydim o an siz nederseniz o olsun dedim..cuma gel dedi..

cuma gunu gıt ona ama yıne gorukmezse on gun sonra gelınce yaparız kurtajı bıraz daha beklemek ıstıyorum de o gelene kadar arada baska doktorlara gorun derım ben. ama yıne de sen bılırsın cnm zor bır durum :2:

canım bence de hemen kürtaj olma. başka doktora görün. belki onun makinasındandır. benim bir sürü arkadaşım boş kese diye üzülüp üzülüp sonradan gördü bebişi ve sağlıkla doğurdular. kendini üzme. ama olur da gerçekten durum böyleyse de yapacak birşey yok. rabbim tez vakitte sağlıklı evlatlar nasip etsin.

haklisiniz galiba..insan birden demoralize oluyo..madem yok nolucaksa olsun bian once gibi geliyo..eger beklememin bana bi zarari olmiycaksa bekliyim ozaman..

ben bugün gaz bombası gibiyim. beni taksime atsalar herkes dağılır valla:):):)::) şaka bi yana mideme öyle kötü kramp girdi ki içinde ne varsa ağzıma geldi karnım da kocaman şiş. korkuyorum bu halimden

haklisiniz galiba..insan birden demoralize oluyo..madem yok nolucaksa olsun bian once gibi geliyo..eger beklememin bana bi zarari olmiycaksa bekliyim ozaman..

çok çok geçmiş olsun cnm.ama ümidini yitirme.biraz daha bekle arkadaşların dediği gibi.bi tanıdığımda boş gebelik yaşadı eğer öyleyse bile 3.ayına yine hamile kaldı ve 2 ay sonra bebeğini kucağına alacak Allah nasip ederse.Herşeyin hayırlısı olsun hakkında arkadaşım.

demoralize olmakta haklisin ama diger arkadaslara da katiliyorum. 2.gorus almak cok onemli eger sonuc olumsuz olursa dahi sikma canini bunu demek kolay ama tekrar olur.once sagligin

Zuzu sakin hemen kurtaj olmayin. Benim ablamin da basina geldi, 2.gebeligiydi ve doktorunu degistirmisti. Yeni doktoru ablama bu kese bos, aynen ici bos bir findik dusunun onun gibi, isterseniz derhal alalim demis.. Ama biz baska doktorlara da gitmesini acele karar vermemesini istemistik ve bizi dinledi, binlerce sukurler olsun simdi yegenim 8yasinda. Allah korumus diyoruz..
Boyle bir durum da olabilir, acele karar vermemeniz icin size bu yasanmis olayi aktrmak istedim. Umarim hepimiz bebeklerimizi saglikla kucagimiza aliriz bir gun.. :)

hepinize cok cok tesekkur ediyorum..simdi biraz daha sakinim daha rahat.dusunebiluyorum..yasanmis orneklerin de olmasi insani umitlendiriyo..
babam dojtor benim..azonce onunla konustuk anlattim..cuma muayeneni ol ama mudahaleye girme dedi o da..cuma da gorunmezse bebek bi hafta 10 gun daha bekle olmazsa ozaman dusunuruzdedi..tekrar hepinize tesekkurler..rabbim neylerse guzel eyler..O'ndan gelene boynumuz kildan ince..iyiyim gercekten..bebislerinizi de sizi de opuyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…