2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
ayy kızlar malum geçmişi takip edemediğim için şimdi okudum bitirdim ama bisürü kafam karıştı benim sadece 25 ve 26 haziranda kahverengi lekelenmem oldu ozamanki gittiğim doktor telefonda söylediğimde hemen coraspin folik asit ve progestan başlattı bu gittiğim doktorda düşük riski yok dedi lekeyi söyledim implantasyon dedi ama proluton iğne verdi haftada bir kullanılacak 3 tane bu iğne erken doğumu engellemek içinmiş araştırdığım kadarıyla ve iltihap varmış idrar yollarında az bişey onun için tek kullanımlık bi toz verdi bide progestanı yükseltti anlamadım madem düşük riskim yok neden bana bunları verdi acaba ikiz olduğu içinmiki

birde kalp atışı ve kese için kızlar ben yaşadığımı bir kez daha anlatıyım adetlerim düzensizdi benim tam 4,2de öğrendim değerim 809 çıktı 4+4te 2001 çıktı değerim ve 4+6da 5809çıktı ve doktor hanımefendi kese göremeyince mol gebelik dedi çıktı işin içinden ve tatil dönüşü yani 6+2de keselerimizide kalp atışımızıda gördük ama alttan muayenede görüldü ilk doktor muayenesinde karından baktı iki kese var gibi ama idrar torban boş olduğu için anlayamıyorum dedi alttan baktı birinin kalp atışını duydu ikinciyi duyamayınca 4'lü ultrasona gönderdi ordada karından anlayamadı hatta kisininde kalp atışını göremedi alttan baktı ikisininkinide gördü hatta birirsininkini dinletti diğerininki zaten çok zor görüldü onu dinletmedi çünkü o daha küçüktü acaba zararı olurmuki bide biri 5,küsür mm diğeri 3küsür mm ama bebekmi kesemi hatırlamıyorum raporlar evde çokmu küçükki

yani diyeceğim doktorları çoğu zaman çokta dikkate almayın olumsuz konuştuklarında herşeyin en kötüsünü söylüyorlar ben o ilk doktora hamile olduğumu öğrendiğimde tatlı aldım gittim kadının bana dediği ne biliyomusunuz önce bi kesinleşsinde öyle dedi bu kadar ruhsuzlar ki o kadın benim artık çocuk diye diye psikolojimin çöktüğünü biliyodu nekadar çok istediğimide biliyodu buna rağmen zerre moral vermedi

aramızda progynex 50mg olan iğneden kullananan oldumu acaba? çok acı bırakyor gunlerce ustune yatamıyorum kalçalarımın acaba kullanıpta boyle olan varmı aramızda?

Son düzenleme:
aramızda progynex 5mg olan iğneden kullananan oldumu acaba? çok acı bırakyor gunlerce ustune yatamıyorum kalçalarımın acaba kullanıpta boyle olan varmı aramızda?

onu bilmemde ben proluton vuruldum kalçam iki gün acıdı vurunurken hiç acı yanma olmadı ama sonrası berbattı

Di mi ya? herkesin bünyesine ve döllenme zamanına göre değişiyor bu değer. İnşallah Allah'ın izniyle cumartesi iyi şeyler söylicek doktorum çok teşekkür ederim canım

kızlar hangi vitamin ilacını verdi doktorunuz.bana 9 ay boyunca elevit kullanacaksın dedi ama bu ilaç beni ishal ediyor.başka kullanan varmı aranız da?

ayy inanamıyorum öyle demesine sonuçta içinde bi canlı var ve sen sevinip kadına tatlı almışsın neden illa ki moral bozmaya çalışıyolar anlamadım biz mi çok ilgi bekliyoruz onlar mı çok ruhsuz çok ilginç yaa

Di mi ya? herkesin bünyesine ve döllenme zamanına göre değişiyor bu değer. İnşallah Allah'ın izniyle cumartesi iyi şeyler söylicek doktorum çok teşekkür ederim canım

inşallah canım iyi haberlerle gel yaz buraya hepimizin sağlıklı bebişleri olur inşallah o günleri de yazarız birer birer

kızlar hangi vitamin ilacını verdi doktorunuz.bana 9 ay boyunca elevit kullanacaksın dedi ama bu ilaç beni ishal ediyor.başka kullanan varmı aranız da?

ELEVİT yada declavit veriyorlar klasik bana declavit verdi ama kullanmadım zayıf gördüğü için verdi 2 bardak süt ile eş değer dedği gibi kullanmadım.

amelieeee ; sende hamilesin aldım haberini tabrikler sağlıkla büyüsün iyi bakın çocuklarınıza

İnşallahhhhh inşallahhhhhh

en sevmediğim şey ilaç kullanmak ama el mahkum kullanıyoruz benim 4 tane ilacım var
folbiol elevit progestan coraspin şimdilik bi yan etkileri olmadı çok şükür istersen doktoruna bi sor

bence hödükleşiyolar bu doktorlar canım illa olumsuz bişey söylicek lüzumsuzlar hastane başhekimliğine zaten şikayet yazdım sağlık bakanlığınada yazcam kafamı bi toparlayımda allahtan ben bu sitedeki arkadaşlardan ve etrafımdan bu tarz doktor hatalarını duymuştum ve bilgiliydim ama herşey olabilirdi o an o şokla tamam kürtaj yapalım diyebilirdim rabbim neyseki böyle birşeye müsade etmedi hiç bişey bilmeyen bi insanda olabilirdi benim yerimde ve doktora güvenp tamam yapalım diyebilirdi birde sanırım vicdanını rahatlatmak sonrasında sorun çıkarsa kendi tercihinizdi demek için istersen diyo başına benimkini yakamadı kimseninkini yakamasın nettede o doktorla ilgili heryere yazcam yaşadığımı

tabi güzel haberlerle gelceksin canım takılma o doktorlara akılları sıra en kötüsüne hazırlıyolarmış onlar herşeyin en iyisini en doğrusunu biliyolar ama insan psikolojisinin ne kadar önemli bir etken olduğunu niyeyese atlıyolar ama hamile kalmaya uğraşırken nasıl rahat rahat psikolojin rhat olmalı kafan rahat olmalı demeyi biliyolar sen güzel haberlerle geliceksin inş

benim çok yakın bi arkadaşım da hamileliğinin ilk dönemlerinde doktor kontrolüne gittiğinde stresli bi ortamdamısın evliliğin nasıl gidiyo diye sormuş. arkadaşımında ailesiyle ilgili sorunları vardı bu yüzden moralinin bozuk olduğunu söylemiş. doktor da senin psikolojin yerinde değil istersen alalım bebeği demiş direk. ayyy bana bunu söylediğinde şok geçirmiştim. çocuğun bi sağlık problemi yok anneyi etkileyen sağlığını tehlikeye atan bi durum yok. sırf sorunları var diye nasıl böyle bişey söyleyebilir. hemen doktorunu değiştirmişti. malesef böyle durumlar olabiliyor herkesin vicdanı farklı doktor da olsa bi insan işte

selam annişler...
terleme olayı bende de var, koltuk altından su gibi terliyorum ve de kendime çok kötü kokuyorum nedense. eşime soruyorum kokuyomuyum diye, hayır diyor ama ben sürekli duşa girme ihtiyacı hissdiyorum... bu arada mide bulantılarım azaldı. midesi bulanan varsa söliyim: sabah yataktan hemen kalkmıyorum biraz oyalanıyorum. sonra yanıbaşımdaki komidinde duran çubuk krakerimi yiyorum... sonra kalkıp suyumu falan içiyorum duşumu alıyorum... sonra da hafif bi kahvaltı.. tabii yumurta süt ve peynirden tiksindiğim için onları yiyemiyorum ama etmek haşlanmış patatesve meyveyle şimdilik yetiniyorum. belki midesi bulananlara faydası olur diye yazdım. çeken bilir gün boyu kusacakmış gibi dolaşmak can sıkıcı... bu arada bebiş iyiki kendini tatile denk getirdi, öğretmen olduğum için eylüle kadar çalışmıcam... yoksa inanılmaz yorgunluk ve uyku halindeyim çok zorlanırdım heralde....

kızlar bi de bi sorum olacak: saç boyasi ilk zamanlarda önerilmiyor, tamam... kozmetik ürünleri hakkında bilginiz var mı... ben sebamed ürünleri kullanıyorum cildim için, güneş kremi olarak da vichy 50+. özellikle kullanılmaması gereken ürünler varmı acaba...

bana sadece folic plus verdi günde 2 tane al dedi. eleviti ben önceki hamileliğimde 9 ay kullandım sıkıntı yapmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…