2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
merhaba arkadaşlar yeniden geldim bugün hcg 483,5 çıktı cuma tekrar gidicem bakalım usg de bir şey görülecek mi diye inşallah gebeliğim sağlıkla ilerler kalp atışlarını duyunca rhata ederim anca

inşallah canım benim:))Endişelenme bence değerlerin gayet iyi.Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.

henüz özel mesaj atma hakkım yok canım 50 mesajı geçmek gerekiyormuş.Bu yüzden buradan yazdım tarihleri

sen görüp duydun mu canım ben son adet tarihim 11 haziran bu ay 11-12 temmuzda olmam gerekliydi.şu n-an 483 hcg senin nasıl gelişmeler ben çok merak içindeyim bir görsem duysam daha rahat edicem

yok daha görüp duymadım ( benim sat 10 hazirandı.7 temmuzda adet almam lazımdı,9 unda testten öğrendim hamile olduğumu.10 unda 227 çıktı hcg. dr um yurt dışında,22-24 temmuz gibi başka bi dr a yönlendirdi.ama ben çok sabırsızım,nasıl beklicem 1 hafta bilmiyoruuummm (

teyzelerı bu 5+6 da 13.2 mm olan kesemız,

buda bugun 6+5 deki 20 mm kesemız 6 gunde 6.8 mm buyumus:)
ıcınde bebegı gordu doktor ama ben doktora gıderken yolda kustum ve ıdrar torbam da bos oldugu ıcın pek net gorunmedı. dr. bıdahakıne gelırken cok su ıc sıkısmıs olarak gel dedı sızlere tavsıyem benım gıbı su ıcmeden gıtmeyın. tekrardan net olarak gormek ıcın cuma gunu tekrar cagırdı aslında randevum persembeyeydı ama dayanamadım gıttım bugun esımde gordun mu zamanında gelsek ıstedıgımız gıbı gorecekmısız dedım ben sana bekleyelım dıye dedi yıne o haklı cıktı ama olsun ben bebegımı gordum dıye cok mutluyum

6+2 de kaçtı değeriniz benim 5+4te 37903 tü tabloya göre normal ama burda hiç bu kadar yüksek değer okumadım kafam karıstı

aynen canım 6+5 deyım ve bugun basladı mıdebulantılarım ustelık ıcım kaynıyor kaynıyor ve kusamıyorum sabah yataktan kalktım ama bı turlu gecmedı en son parmak atmak zorunda kaldım ıcımde hıcbırsey olmadıgı ıcın safra kustum cok acılıydı ama rahatladım. oglen atıstırdıktan sonra tekrr aynı durum...
ustelık mıde bulantısının yanında hersey pıs kokmaya basladı bana mutfaga gırmek hele hele buzdolabını hıc acmak ıstemıyrum
esım bıle kokuyor gıbı gelıyo bana ınanırmısınız adam trıplere gırdı yaklasamıyorum yanına bazenlerı

6+2 de kaçtı değeriniz benim 5+4te 37903 tü tabloya göre normal ama burda hiç bu kadar yüksek değer okumadım kafam karıstı

canım benımde 4+6 da 1064 du degerım arada 5 gun var 5 gunde o kadar artması normal karıstırma kafanı:) herkesın degerı farklı kımın yuksek kımın alcak bunlara takılma sen :))))))))

canım o döllenme günüyle alakalı. 1 gün erken döllenme 1 kat farkeder. benim de 3+6 da 607 çıktı. demekki 5+4 olduğunda seninki civarında değer olacak ama arkadaşların 200 çıkan var 300 çıkan var 4+ günlerde. canını sıkma.

kizlar merhaba tekrar ,

benim gecen hafta bej cok hafif kahve renkli akintim vardi.. gecen pazartesi acile gittim pregesteron verdi dr. 4 gun kullandim..
cuma kendi doktoruma gittim artik kullanma dedi ... cuma ve haftasonu akintim normal beyaza donmustu ztn...
bu aksam yine bej akintim gelmeye basladi.. kotu bisey yoktur umarim. Bugun 5+3tum... doktorumda dusuk ihtimalinden bile bahsetmedi.. iliski bile serbest dedi... ama cok korkuyorum... rahim bolgemde hafif kramp girdi bugun 1-2 kere
biraz once hafif gobek degilimde aci hissettim.. gun icindede yorulmuyorum. butun gun ofiste bile ayaklari uzatip oturabiliyorum...
aranizda boyle akinti ile karsilasan varmi??

bayanlar bi arkadas vardı ismini unuttum yxliz di sanırım ondan haberi olan var mı hcg yukselmiyordu doktora gidicekti sonuc ne oldu acaba :26:

bayanlar bi arkadas vardı ismini unuttum yxliz di sanırım ondan haberi olan var mı hcg yukselmiyordu doktora gidicekti sonuc ne oldu acaba :26:

Yarın tekrar gitcem kuzum, yükselmiyo hala.
10 temmuz - 645
12 temmuz - 766
14 temmuz - 782
ve bakalım yarın ne olacak? Benimkide 1 çeşit kimyasal gebelikmiş. Değerimin kendiliğinden düşmesini bekliyoruz olmadı iğne olmalıymışım... Sen nasılsın, durumlar nasıl?

canım benim allah yardımcımız olsun insallah moralim bozuk allahtan annemlerin yanına geldim bana da doktor kontrol edicez yujselip yukselmedigini bu degerin illa gebelik var anlamına gelmiyor dedıkten sonra bi daha adım atmaya korkar oldum 10 gün geçti üzerinden gitmedim ne alemdeyim bilmiyorum su an tatildeyim bakalım bikaç güne giderim herhalde

arkadaşlar ben de hamile olduğumu yeni öğrendim.şaşkın ve çok mutluyum.hayırlısı ile hepimiz bebeklerimizi sağlıklı sıhhatli,eksiksiz noksansız kucağımıza aldığımız günleri görelim inşallah.
henüz 5 haftalık hamileyim 2.hamileliğim benim.ilkinde hiç kasık ağrısı hatırlamıyorum bu zamanlarda.ama şimdi arasıra kasık ağrılarım oluyo her iki tarafta da.daha çok sağda.acaba benim gibi olan var mı aranızda?normal midir bu hafif kasık ağrıları??

masallah kuzuna cnm. iyikide gitmissin icin rahat etmistir hemde gormussun. darisi bizlerin basina ins.

canım 6+2'dede bisürü test yapıldı aralarında sanırım beta hcg'de vardı ama bi kısmı çıktı bi kısmı çıkmadı daha dün aradım hastaneyi çıkmış inş bugün eşim gidip alcak ondan öğrenir hemen yazarım sana

Ben cekiyorum kasik agrisi dun cok fazlaydi doktora gittim kanama falan gorunmuyor dedi rahimde kesemizide gorduk bu sayede. Ben oglumda 4 ay adet olcak gibi bel agrisi cektim .bunda da sadece kasiklarim agriyor dinlen dedi doktor bol bol sizde oyle yapin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…