2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
evet ben de yaşıyorum duş almak da nafile çıkınca yine terliyorum kendimden rahatsız oluyorum sanırım hormonlardan

evet sanırım hormonlardan...günde kaç kez üst değiştiriyorum var yaa... potasyum eksikliği de olabilirmiş.(bunun için de muz önerilmiş)

Canım gözlerim dolarak okudum yazdıklarını. Allah sizi tüm sıkıntılardan kurtarıp bebişinize, bebişinize sağlıkla ve hayırla size bağışlasın inşallah. rabbim öyle büyüktürki ne zaman nasıl bir mucize vereceği belli olmaz. sonuçta ona göre güçlük yok:)

günaydın herkese. eskiden bulantım sabah olurdu. şimdi gece yatacağım zaman bulantım başlıyor ve uyuyamıyorum. kabus gibi bir gece geçirdim ama sabah güzel kalkıyorum şükür. neden benim bulantılarım gece olunca başlıyor acaba. akşam da bişi yemiyorum. yiyip yatsam anlıcam da tok da yatmıyorum

Mrb hg.
BeniM regl gunumde 258 cikti.ertesi gun yapsaydim 387
2.gun 516 cikacakti tahminen.yuksek diil bence normal
Hoşbuldum.
Yüksek derken normalin üstünde demek istemedi, yani gebelik mevcut anlamında yüksek dedi, ama yine de kadın doğumcu ile görüşün dediler.
İnşallah keseyi de görürüz

ayy inşallah benimki de iyidir herşey yolundadır
Çok teşekkür ederim, Allah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallahhh

genelde tek ölçümle birşey söylemiyor doktorlar. iki ölçüm yapıp artışa bakıyorlar erken dönemde. ileri dönemde zaten ultrosonda görünüyor ne varsa. değerin iyi gibi ilk ölçüm için, inşallah hayırlısıyla keseyi ve kalp atışlarını da görürsün. ben de görürüm inşallah. hepimiz görelim inşallaaaaaaaaahhhhhhhhh:):):):):):)

evet sanırım hormonlardan...günde kaç kez üst değiştiriyorum var yaa... potasyum eksikliği de olabilirmiş.(bunun için de muz önerilmiş)

vücut şuan her zamankinden farklı çalışıyor. hormonlar da bambaşka. ben de normalde fazla terlemem ama geceleri çok sıcaklıyorum ve terliyorum bu sıralar.

selam kızlar nasılsınız ben yazamıyorum malesef hatta okuyamıyorum bile mide bulantılarım ve halsizliğim öldürüyor beni hiç bişey yiyemiyorum bide iki tane çok endişeleniyorum ben yemediğim için onlara bişey olursa diye çıkarsam rahatlarım mide bulantım geçer diyodum bugün sabah işe gelir gelmez çıkardım ama nafile progestanıda bıraktım beni mehvediyordu kafam yastıktan kalkmıyodu allaha şükür bugün iyiyim bid eben malesef doktor hala bulabilmiş değilim geçende gittiğim doktoru aradım testlerimin kalanları nihayet bugün çıkmış onları göstercem yada eşim göstercek çünkü zaten kadın bişey demiyo asistanı kapıdan alıyo raporları reçete yazıo doktor sana kapıdan reçeteyi veriyolar deli oldum acaba ikinci kontrol için ne zaman gitmeliyim doktora ona göre farklı bi doktordan randevu almaya çalışcam

canım progestanı içerek mi kullanıyordun. benim doktorum fitil olarak vermişti. alttan atıp bacaklarımı dikip yatıyordum. yan etki yapmıyordu. üstelik iyi geldi oğluşum düşmedi çok şükür riski varken baya. yemek yiyemediğine üzülme, ilk 3 ay hiç bişi yemesen bile depodan alır onlar. kendini zorlama. ama çok kötü olursan git serum bağlat acilde.

bu arada fitil ayrı bişi değil, içmelik olan hapı fitil olarak kullanmıştım.

Son düzenleme:
zaten cumartesi günü gittiğimde tahminen 5 haftalık olucak, herşey yolundaysa keseyi de görürüz, tekrar test yapmaya gerek kalmaz.
İnşallahhhh inşallahhhhhhhhhhhh

Ben hamilelogmin 8. Ayinda cok zorlndm cok terlyodum cnku am sz daha 1 aylikken yaniyosunuz allah 8.ayda yardm etsn sze ben suan 36. Haftamdaym cok terliyorum ama nyedr blmyorum hic kokmuyorum sdce sular akiyo ben ztn knfmdn hamilemym dye 2 aylikkn fln supe ediyodum ne bikere midem bulandi nede basim dondu sdce yicek kokulari braz rahatsz ediyodu okadar ama masallsh suan icerde kucuk bi prenses var cikcagi gnu sabirsizlikla bekliyo

kızlarrr bende cumartesi pıt pıtları duydum , çok az duydum 2-3 saniye ama olsun çok heyecan vericiydi...
6+3 dedi doktor ,
2 hafta sonra tahliller yapılacak , kan ilacı ve folik asit kullanmaya devam.
elbbette mide bulantıları da devam ...

sağlıklı haftalar dilerim herkeseee ...

önceki doktor 100'lük veröişti ve vajinal yada ağızdan dememişti bu doktor 200'e çıkarmış dozu düşük riskin yok demesine rağmen ve buda bişey demedi eczacı sordu vajinalmi ağızdanmı kullnaıcaksınız diye bişey emedi doktor deyince ozaman ağızdandır dedi sadece çok şükür rabbim hepimizin bebeklerini bağılasın bizlere

Merhaba herkese;
Hamile arkadaşlar hepinizi tebrik ederim inşallah sağlıklı hayırlı evlatlarımızı kucağınıza almamızı nasip eder Rabbim Gebelik bekleyenler de hayırlı haberler alırlar inşallah
Allah nasip ederse bende mart anneleri arasına girmeye adayım 3haziran sat 11temmuzda kesemizi gördük çok şükür bi 10-15gün sonra kalp atışlarını dinlemeye gideceğim nasipse
yalnız bayanlar bir sıkıntım var bu ara tayin dönemi sık seyahat etmek durumundayım bu cuma dan başlayarak hemde İzmir'den İStanbul'a gideceğim otobüs sıkıntı olur diye uçakla gitmeye karar verdim bir sıkıntı olur mu sizce? çok korkuyorum ama bu seyahatleri yapmak zorundayım:18::18:

canım çok sağol... uçak birşey olmaz herhalde ya ama otobüsle uzun yolculuk yapma sakın...tayin işiniz de hayırlı olsun canım..ben de cuma günü eşimin tayin haberini aldım.bebeğim uğurlu geldi...

ben havalimanında yer hostesliği yaptım 4,5 sene.herhangi bir problem yaratmaz ama hamile olduğunu söylediğinde dr raporu isteyebilirler.dr dan uçabilir raporu alabilirsen iyi olur.hamile olduğun için uçakta da ona göre yer veriyorlar;genelde önlerde cam kenarı )

ne mutlu sana, darısı başıma inşallah

Merhaba,
bence doktoruna sormalısın seyahat edebilir miyim diye, herhangi bir sıkıntı yoksa etme demez zaten

zuzmanji selam
sat'ın 10 Haziranmış, benim de 11haziran.
İlk kez nasıl öğrendin hamileliğini sen? b-hcg kaç çıkmıştı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…