2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

canım o kadar etkilendim ki Allahın size mucizesi inşallah o nodül yok olur tedaviye bile gerek kalmaz Allah acil şifalar versin

merhaba canım, iyiyim saol. 2 transfer edilmişti bana ama kese 1 gördük. bu hafta sonu da kalp atışı için gidicez allah nasip ederse. amin canım inşallah sağlıkla kucağımıza aldığımız güle oynaya büyüttüğümüz günleri de görürüz. anatoliada benle çok ilgilendiler tedavi sürecinde hakan bey olsun hemşireler herkes.ben çok memnun kaldım. şu an başka şehirdeyim her gün sonucumu arayıp sordular kese randevumun hemen arkasındanda aradılar. inşallah sende memnun kalırsın, hayırlısıyla güzel sonuçlanır tedavin. forumda başka tanıdığım yok benm anatoliada tedavi gören. senin ertelenmişti galiba tedavin bu ay inşallah mutlu haberi alırsın

Merhaba ben de Nisan 2012 annesiyim. Bana da çok sürpriz oldu hiç düşünmüyordum 2.cisi. Hatta eşimle erken mi aldırsak mı diye bile düşündük itiraf edeyim. Sezaryendı ilk, bu da öyle olacak mecburen. Öğrendiğimden beri hem mutluyum hem de bir şey yemediğim için 2 kg vermişim. Maddi ve manevi zorlanacağımız kesin ama burada bazen öyle hikayeler okuyorum ki şükretmek lazım diyorum gene de. İnsanlar senelerce çocuk sahibi olmaya çalışıyor, varını yoğunu harcıyor.

Beni de ekler misiniz bu arada listeye

Yaş 28
İkinci bebiş
İstanbul
SAT: 9 Haziran
BDT: 16 Mart

canımm allah bol bol şifa versin.çok sevındım bu hastalığı atlatmanıza.yavrunuda inşallah sağlıla kucagına alırsın canım.

çok saol canım aminnnnn inş hayırlısıyla o günlerde gelir

evet canım çok zor günler geçirdik...
herşey yolundayken bi anda tedavi olacak olması şok etmişti bizi...
çünkü hastalığa dair hiçbişey yok çok şükür
herşeyde var bi hayır kardeşleriyle uyumluluk sağlanamasıda bence bu yönde...
rabbim o koşturmanın o üzüntünün içinde nasip etmiş mucizemizi
allahın izniyle inş bebişimizle beraber herşey geride kalacak inanıyoruz
duaların için çok saol canım

Oyy mucize bebek.rabbim okadar buyukki hic ummadigin anda uzativeriyor elini.esin icinde son olur ins.

saol canım dualarınızı eksik etmeyin

canım o kadar etkilendim ki Allahın size mucizesi inşallah o nodül yok olur tedaviye bile gerek kalmaz Allah acil şifalar versin

canım bizde öyle inanıyoruz inş kaybolur o nodül...
dr demişti çünkü lenfler normal şartlarda da şişebiliyor sonra kendiliğinden de inebilir dedi...
ama eşim 2 kere hastalığı geçirdiği için riske atmak istememişti...
ama uyumluluk olmayınca tedavi iptal oldu sadece bi hap kullanacak 1,5 sene...
allahın izniyle ozamana kadar o lenf nodülü yok olacak ve tedaviye hiç gerek kalmayacak inş

herkese günaydın arkadaşlar.bugün saat 15:30da randevun var kesemizi görürüz inş.çok heycanlıyım Rabbim bebeğimizi kucaklarımıza almayı nasip etsin.sağlıklı bi şekilde inş.

merhaba arkadaşlar ben de büyük ihtimal mart annesiyim evde yaptığım pozitif çıktı 1 de hastanede yaptırayım bakalım, hayırlısı :)

Merhabaaa ben agustos annesi olucm insallah az kaldı kızimi yani denizimi 17 agustos 2013 de rabbm hyrlsyla kucagma verick bn tupbebek yontemiyle hamile kalmdm tamamen dogal yollardn kaldm ama szn paylsmlrnzi gornce kiskandimm bende yazmk istedim bide anne olanlara sormk istiyorum annelik nasil bi duygu bnm tadmama az kaldi ama ynede merk edyorm

Ne kadar büyük bir mucize yaşamışsınız. İnşallah eşiniz tamamıyla iyileşir. Bebeğiniz de mucizeniz olur

canım dr.una başvur.enfeksiyon olabilr.

kızlar sadece koltuk altımdan terliyorum.ama çok kötü kokulu bir ter.bunu yaşayan var mı ?

ya da nedenini bilen ?

Merhaba kızlar,
Ben de inşallah Mart annesi olacağım
Bat 11 Temmuz'du. Ben adetime 2 gün kala ve 1 gün geçe idrar testi yaptım, silik de olsa çift çizgi gördüm.
Cumartesi günü yani BAT'ımın üzerinden 2 gün geçtiğinde beta hcg baktırdım, 399,97 çıktı. Laboratuvardakiler yüksek bir değer ama biz yorum yapamayız, bir kadın doğumcu ile görüşün dedi. O saatte kadın doğumcu yoktu hastanede. Cumartesi günü için randevu aldım. İnşallah sağlıklı bir gebeliktir ve sağlıkla kucağıma alırım inşallah
Sizce değerim nasıl?

Mrb hg.
BeniM regl gunumde 258 cikti.ertesi gun yapsaydim 387
2.gun 516 cikacakti tahminen.yuksek diil bence normal

Benimde adetimi 1 gün geçe yaptırdığım değer 398 di
Yaklaşık 4 haftalık oluyor canım.
Doktora gittim herşey yolundaydı.6. haftadayız şimdi , hayırlı olsun inşallah sağlıkla kavuşursun bebişine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…