2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Günaydın güzel annelerr :KK3:
Biz bugün 5+6yiz ama asagidaki imzada 6. Hafta diyor çözemedim :44:
Bugüne kadar Hiç belirtim yoktu ama bugün acayip yorgunlukla uyandim.
Kahvalti edemedim pek..

Oncelikle Hayirli olsun bebiss. 5 hafta 6 gunluksun. Yani 6. Haftadan 6 gun yasamissin demek.:) 2 sun sonra 7 haftana giriceksin. 6+1 7. Haftanin icindesin demek. Karisik mi oldu anlatabildim umarim..

Bahar bende kullaniyorum clexcan 0, 4 aspirino demeyi unuttum doktora, doktorumu degistim bakalim insallah memnun kalirim onceki super bir doktor ama cok yogun iki saat bekletiyor muayene icin

inş yeni drundan memnun kalırsın canım...
benim drumda çok yoğun bizde çok bekliyoruz ama drumdan çok memnunum onun için beklemek zor gelmiyor bana...
buarada ben clexanenin yanında coraspinde kullanıyorum...

merhaba arkadaşlar benim aranıza katılıp katılmayacağım henüz belli değil maalesef.en son adet tarihim 11 hazirandı ve 31-32 günde bir adet görürüm 13.07 yani dün ikinci çizgiyi silik gördüm doktora gidip test yaptırdım 190,2 çıktı ama erken daha dedi her ihtimali anlattı yarın sabah katlanmış mı değer diye bakıcaz,çok heyecanlı ve korku içindeyim sabah osun istiyorum ama benim sıkıntım kasık ve bel ağrım çok var benim gibi olup hamileliği devam eden var mı merak ettim :KK43: doktor net bişey demediği için yarın belli olacağı için bu bel ve kasık ağrım canımı sıkıyor çook

canım gözün aydın değerin gayet güzel çıkmış :nazar:
bidahaki testtinde nekadar yükseldiğini göreceksin...
sen neden kastın bukadar kendini...
stres yapacak bişey yok değerin iyi allahın izniyle katlayacaktırda...
bahsettiğin ağrılar normal canım biçoğumuzda oldu...
sen sakin ol bebişini korkutma annesi :KK34:

Merhaba güzel anne adayları,
biliyosunuz beta değerim çok yavaş artıyo, az sonra dr.a gitcem, yine takip var.
Dualarınızda banada yer verin noolur.
Bebiğim hayırlısıysa beni bırakmasın...
Çok heyecanlı ve korku içindeyim :KK14:

canım dualarım seninle inş güzel haberlerle dönersinnnnnn :KK16::KK16::KK16:

merhaba arkadaşlar,30 yaşındayım 3 yaşnda ikiz oğluşlarım var tüp bebek tedavisi ile kavuşmuştum onlara..

dün tekrar hamile olduğumu öğrendim ve hala şok yaşıyorum.beklenen d.tarihi 17 mart olarak görülüyor.bhcg 3340 çıktı fakat bu değere göre gebelik kesesi küçükmüş 5.5 mm imiş..doktor kesenin yanında başka bişey daha gördü ve belki ikizdir dedi sonra olmayabilir dedi..yarın tekrar kan testi vereceğim.sağlklı bir hamillik mi bilmiyorum şu anda.

merhaba canım hoşgeldin aramıza...
maşallah demek bebişin süpriz yaptı size :KK16:
bebişlerin mi demeliydim acaba :KK1:
inş yarın güzel haberler alırsın canım :KK16::KK16::KK16:

merhaba canım hoşgeldin aramıza...
maşallah demek bebişin süpriz yaptı size :KK16:
bebişlerin mi demeliydim acaba :KK1:
inş yarın güzel haberler alırsın canım :KK16::KK16::KK16:

inşallah canım burada okuduklarımdan sonra bhcg biraz yüksek geldi bana da bakalım hayırlısı olsun artık.

merhaba arkadaşlar benim aranıza katılıp katılmayacağım henüz belli değil maalesef.en son adet tarihim 11 hazirandı ve 31-32 günde bir adet görürüm 13.07 yani dün ikinci çizgiyi silik gördüm doktora gidip test yaptırdım 190,2 çıktı ama erken daha dedi her ihtimali anlattı yarın sabah katlanmış mı değer diye bakıcaz,çok heyecanlı ve korku içindeyim sabah osun istiyorum ama benim sıkıntım kasık ve bel ağrım çok var benim gibi olup hamileliği devam eden var mı merak ettim :KK43: doktor net bişey demediği için yarın belli olacağı için bu bel ve kasık ağrım canımı sıkıyor çook

merak etme canım o genelde hepımızde olan bı belırtı. bende adet gunumu iki gun gece ıdrar testınde sılık ıkıncı cızgıyle ogrenmıstım ertesı gun kan tahlılı yaptırdım 1048 cıkmıstı degerım. ama ben duzenlı 30 gunde bır adet gorurum normalde o yuzden yade gec dollenme oldugu ıcın degerın dusuk cıkmıs olabılır o onemlı degıl senın ıcın onemlı olan degerın hergun ıkı katına cıkması onu takıp etmen gerek.kan tahlılının sonucunu aldıgım gun ultrasonla karından baktı ve hıcbırsey goremedı bı hafta sonra gıttıgımde kese gozukuyordu:) o yzden bıraz zr ama beklemekten baska care yok sabret canım agrılar ıcınde mumkun oldugunca az yorulmaya bak :)

ıyı haberlerını beklıyoruz kendıne ıyı bak :):KK49:

benim de 10 hazirandı.7 temmuzda adet olmam lazımdı.belim ve kasıklarım çok ağrıyordu.adet olmayınca 9 temmuzda test yaptım çok silik çıktı.10temmuzda beta 227 çıktı.dr hamilesin dedi :) bence senin de bebeğin seninle.sakın endişelenme :)

biliyosunuz beta değerim çok yavaş artıyo, az sonra dr.a gitcem, yine takip var.

dualarım seninle.hemen haber ver olurmu??

canım gözün aydın değerin gayet güzel çıkmış :nazar:
bidahaki testtinde nekadar yükseldiğini göreceksin...
sen neden kastın bukadar kendini...
stres yapacak bişey yok değerin iyi allahın izniyle katlayacaktırda...
bahsettiğin ağrılar normal canım biçoğumuzda oldu...
sen sakin ol bebişini korkutma annesi :KK34:

canım çok sağol güzel dileklerin ve desteğin için doktorum karmakaırışık konuştu değer düşük birşey gözükmüyor dedi kimysal olabilir herşey olabilir dedi yarın değer katlandıysa sağlıklı gebelik gibi grücek herhalde ümitlendirmek istemedi mi anlamadım çok kasık ağrım ve bel ağrım var dedim diye progestan verdi

merak etme canım o genelde hepımızde olan bı belırtı. bende adet gunumu iki gun gece ıdrar testınde sılık ıkıncı cızgıyle ogrenmıstım ertesı gun kan tahlılı yaptırdım 1048 cıkmıstı degerım. ama ben duzenlı 30 gunde bır adet gorurum normalde o yuzden yade gec dollenme oldugu ıcın degerın dusuk cıkmıs olabılır o onemlı degıl senın ıcın onemlı olan degerın hergun ıkı katına cıkması onu takıp etmen gerek.kan tahlılının sonucunu aldıgım gun ultrasonla karından baktı ve hıcbırsey goremedı bı hafta sonra gıttıgımde kese gozukuyordu:) o yzden bıraz zr ama beklemekten baska care yok sabret canım agrılar ıcınde mumkun oldugunca az yorulmaya bak :)

ıyı haberlerını beklıyoruz kendıne ıyı bak :):KK49:

canım inşallah yarın güzel haberlerle dönebilirim aranıza.maşallah değerin çok güzel çıkmış benim adete 14 gün kala çalışamlarımız bitmişti geç döllenme de yoktur diye kafam karıştı yarın büyük gün.

benim de 10 hazirandı.7 temmuzda adet olmam lazımdı.belim ve kasıklarım çok ağrıyordu.adet olmayınca 9 temmuzda test yaptım çok silik çıktı.10temmuzda beta 227 çıktı.dr hamilesin dedi :) bence senin de bebeğin seninle.sakın endişelenme :)

dualarım seninle.hemen haber ver olurmu??

canım benim çok sağol hepinizin ağzından bal damlıyor ben dua isteyecektim sizlerden Allah razı olsun yarın netleşince gelicem

Günaydın güzel annelerr :KK3:
Biz bugün 5+6yiz ama asagidaki imzada 6. Hafta diyor çözemedim :44:
Bugüne kadar Hiç belirtim yoktu ama bugün acayip yorgunlukla uyandim.
Kahvalti edemedim pek..

5+6 demek 5 hafta dolmus 6. haftadan 6 gun gecmıs demek oluyor canım yanı 6 dan gun almıssın hanı yas hesaplarken derız ya 21 doldu 22 den gun aldı dıye aynen oyle bırsey buda :)

canım inşallah yarın güzel haberlerle dönebilirim aranıza.maşallah değerin çok güzel çıkmış benim adete 14 gün kala çalışamlarımız bitmişti geç döllenme de yoktur diye kafam karıştı yarın büyük gün.

senın gec dollenme olmadı ama belkı benım erken dollenme oldu ben hangı gun hangı ılıskıden hamıle kaldım bılmıyorum duzenlı hergun bı kere ılıskım oluyordu benım cunku:KK53: o yuzden degere bakma dedıgım gıbı ıcını rahat tut yeter ınan psıkolojı cok etkılıyo bebeklerı...

hayırdır ınsallah yavrum baktın mı ruya tabırlerıne hıc :)

ortada doğru düzgün bir rüya yok ki:KK9: ordan oraya sıçrıyorum, amerikan aksiyon filmleri halt yemiş anlayacağın:KK9:

hadi inşallah hayırlı haberlerle dönersiniz

senın gec dollenme olmadı ama belkı benım erken dollenme oldu ben hangı gun hangı ılıskıden hamıle kaldım bılmıyorum duzenlı hergun bı kere ılıskım oluyordu benım cunku:KK53: o yuzden degere bakma dedıgım gıbı ıcını rahat tut yeter ınan psıkolojı cok etkılıyo bebeklerı...

düzenli hergün mü:KK53::KK53: maşallah maşallah :KK60: nasıl bir enerjidir o:KK53:

canım kusura bakma ya alıntıda fark etmemeişim bana yazmamışsın haber ver dualarım seninle diye ben üstüme alındım bana da dua edin olur mu yarın değerim yükselmiş olsun:KK16:

Oncelikle Hayirli olsun bebiss. 5 hafta 6 gunluksun. Yani 6. Haftadan 6 gun yasamissin demek.:) 2 sun sonra 7 haftana giriceksin. 6+1 7. Haftanin icindesin demek. Karisik mi oldu anlatabildim umarim..

5+6 demek 5 hafta dolmus 6. haftadan 6 gun gecmıs demek oluyor canım yanı 6 dan gun almıssın hanı yas hesaplarken derız ya 21 doldu 22 den gun aldı dıye aynen oyle bırsey buda :)

Şimdi oldu anladim çok teşekkürler:KK16::KK16:

canım hayırlı olsun benimde var kasık ağrım ama doktorum biraz kanamam olduğunu söyledi progestan kullanıyorum. birçok kişiden de duydum kasık ağrısını normal bişey sanırım bebiş ve kese büyüdükçe ağrı olurmuş. yine de kendine dikkat et canım bol bol dinlen

X