2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
merhaba arkadaşlar benim aranıza katılıp katılmayacağım henüz belli değil maalesef.en son adet tarihim 11 hazirandı ve 31-32 günde bir adet görürüm 13.07 yani dün ikinci çizgiyi silik gördüm doktora gidip test yaptırdım 190,2 çıktı ama erken daha dedi her ihtimali anlattı yarın sabah katlanmış mı değer diye bakıcaz,çok heyecanlı ve korku içindeyim sabah osun istiyorum ama benim sıkıntım kasık ve bel ağrım çok var benim gibi olup hamileliği devam eden var mı merak ettim :KK43: doktor net bişey demediği için yarın belli olacağı için bu bel ve kasık ağrım canımı sıkıyor çook
benim de silik cıktı 367 cıktı bhcg 2 gun sonra 1200 kusur cıktı insallah senin de artar. Adet olacakmıs gibi olan agrı gebelik belirtisi ben ilk hamileligimde de ilk 2 ay bu agrıyı yasadım simdi de yasıyorum yarın guzel haberlerle gelirsin insallah

inşallah canım burada okuduklarımdan sonra bhcg biraz yüksek geldi bana da bakalım hayırlısı olsun artık.

canım ben de ilk 4+5 de öğrendim değerim 1696 ydı...
eğer drun söylediği gibi ikiz ihtimali varsa ondan da yüksek çıkmış olabilir...
hakkınızda hayırlısı...

canım çok sağol güzel dileklerin ve desteğin için doktorum karmakaırışık konuştu değer düşük birşey gözükmüyor dedi kimysal olabilir herşey olabilir dedi yarın değer katlandıysa sağlıklı gebelik gibi grücek herhalde ümitlendirmek istemedi mi anlamadım çok kasık ağrım ve bel ağrım var dedim diye progestan verdi

canım drunun seni endişelendirdiği belliydi zaten...
inş yarın için rahatlar alacağın sonuçla :KK16:
bende kullanıyorum progynex iğne...

merhaba arkadaşlar,30 yaşındayım 3 yaşnda ikiz oğluşlarım var tüp bebek tedavisi ile kavuşmuştum onlara..

dün tekrar hamile olduğumu öğrendim ve hala şok yaşıyorum.beklenen d.tarihi 17 mart olarak görülüyor.bhcg 3340 çıktı fakat bu değere göre gebelik kesesi küçükmüş 5.5 mm imiş..doktor kesenin yanında başka bişey daha gördü ve belki ikizdir dedi sonra olmayabilir dedi..yarın tekrar kan testi vereceğim.sağlklı bir hamillik mi bilmiyorum şu anda.

kadesa aynı durumdayız canım.. sen kac haftalıksın? Ben 5+4 de 9.1 mm cıktı ve dr kucuk dedi 12.5 cıkması gerekiyormus ve içinde yolk sac da gozukmedi , cuma gunu gene gitcem dr.a kese buyudu mu yolk sac ve embriyo gozukuyor mu diye.

Olmadı bu seferde kızlar, kısmet değilmiş.
Yükselmemiş değerim 782 olmuş, yine kimyasal gebelik!
Rabbimden hep hayırlısını istedim, inşallah hayırlısı budur.
Kelimelerin tükendiği yerdeyim...
Beni listeden çıkartabilirsiniz...

kadesa aynı durumdayız canım.. sen kac haftalıksın? Ben 5+4 de 9.1 mm cıktı ve dr kucuk dedi 12.5 cıkması gerekiyormus ve içinde yolk sac da gozukmedi , cuma gunu gene gitcem dr.a kese buyudu mu yolk sac ve embriyo gozukuyor mu diye.

son adet tarihim 10 haziran canım buna göre 4+5 de doktora gitmiş oluyorum..netten baktm haftama göre kese boyum iyi fakat kan değerime göre küçük maalesef.yolk sac henüz oluşmamıştı erkenmiş bunun için.

bende yarın tekrar bhcg baktrıcam bakalım artış yüksek mi yine ve kontrolüm var.sana da çok geçmiş osun canım İnşallah kesen büyümüştür ve herşey yolundadır..böyle beklemek zor gerçekten.

merhaba kızlar
bende dün gece acilde öğrendim hamile olduğumu.yalnız nasıl oldu anlayamadım daha adetim biteli 16 gün oldu.hcg değerim 10 küsür çıktı.sizler kaç haftalıkken öğrendiniz değerleriniz nelerdi?

Cok üzüldüm hayirlisi olsun canim .umarim sonraki gebeliğin sağlıklı ve cabucak olur :KK43:

son adet tarihim 10 haziran canım buna göre 4+5 de doktora gitmiş oluyorum..netten baktm haftama göre kese boyum iyi fakat kan değerime göre küçük maalesef.yolk sac henüz oluşmamıştı erkenmiş bunun için.

bende yarın tekrar bhcg baktrıcam bakalım artış yüksek mi yine ve kontrolüm var.sana da çok geçmiş osun canım İnşallah kesen büyümüştür ve herşey yolundadır..böyle beklemek zor gerçekten.
Benim sat 9 haziran
Ben de 4+5te gittim ama dr. Henuz keseye bakilmaz cok erken dedi. Bakmak istemedi. Haftaya gel dedi.
Senin dr boyle bisey soyledi mi erken falan gibi?

canım kusura bakma ya alıntıda fark etmemeişim bana yazmamışsın haber ver dualarım seninle diye ben üstüme alındım bana da dua edin olur mu yarın değerim yükselmiş olsun:KK16:

aa olurmu dualarımız herkes için.Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah :) sağlıklı,güzel bebişlerimiz olsun :)))

İlk ogrendiginde kaçtı canim degerin. Kac gunun gecti

mrb arkadaşlar,

cuma günü gittim doktora fakat yazamadım. bu arada basmana şifa hastanesinden bir doktora gittim ismi mine. çok yoğunlar :KK43: gel yat kalk 4 haftalık dedi o kadar :) yok kese varmı, kalp atışı varmı, nedir ne değildir konuşmaya vakti yoktu herhalde :)

beta hcg 5977 çıktı. sonuç kağıdına göre 5. hafta görünüyor. fakat doktor bana 4. haftadasın dedi. 2 hafta sonra kalp atışlarını dinlemek için çağırdı. bornova şifa dan esra hanımdan randevu alabilirsem ona gideceğim 2 hafta sonra. alamaz isem allah kerim :)

tabi hayırlısı budur.Rabbim doğru zamanda,sağlıklı bi bebiş verecek sana.demekki şimdi doğru zaman değilmiş.üzme kendini nolur.
Allah herşeyin hayırlısı versin.

merhaba kızlarrr.ben bi geliyorum herkesı okuyorum yorum yazıyorum cıkıyorum :KK1: düşük tehlikem oldugu için bol bol yatıorum.

5+6 da 1.32 cm olarak gordum ben ama ıcınde ne yolk kesesı nede bebek henuz yoktu persembe gunu tekrar gıdecegım 7+1 olmus olacak ınsallah o zaman gorurum...
hadi bakalım canım hayırlısıyla gıt gel haber ver:nazar:
Gunaydinlar...
Evde ki yürüyüş bantiyla sabah ve aksamlari yavas tempoda 30 ar dakika yuruyeyim diyorum. Ne dersiniz? 5. Haftadayiz
canım çok iyi fikir ama erken ya daha ben cesaret edemıyorum açıkçası.hani derlerya herşey için"3 ayı bi geçsin hele" gibi düşünüyorum bende:KK1:
merhaba arkadaşlar,30 yaşındayım 3 yaşnda ikiz oğluşlarım var tüp bebek tedavisi ile kavuşmuştum onlara..

dün tekrar hamile olduğumu öğrendim ve hala şok yaşıyorum.beklenen d.tarihi 17 mart olarak görülüyor.bhcg 3340 çıktı fakat bu değere göre gebelik kesesi küçükmüş 5.5 mm imiş..doktor kesenin yanında başka bişey daha gördü ve belki ikizdir dedi sonra olmayabilir dedi..yarın tekrar kan testi vereceğim.sağlklı bir hamillik mi bilmiyorum şu anda.
oooo arkadaşım yeni ikizler gelıyo sanırım :nazar: bhcg değerin onu gosterio.hayırlısı hadı bakalım.
merhaba kızlar
bende dün gece acilde öğrendim hamile olduğumu.yalnız nasıl oldu anlayamadım daha adetim biteli 16 gün oldu.hcg değerim 10 küsür çıktı.sizler kaç haftalıkken öğrendiniz değerleriniz nelerdi?

canım öncelıkle hayırlı olsun.ben adetıme 4 gun vardı ogrendım 299.küsur çıktı.daha yaptırmadım perşembe gıdıcem keseyı gormeye.:nazar:

yxlix...

canım hayırlısı olsun sıkma canını. hayırlı zamanda hayırlısından bir bebiş kucağına alırsın inşallah.

Hayirlisi olsun hakkinda gercekten uzuldum. Ne hissettigini cok iyi biliyorum.
Seni uzmezsem bisey sorabilir miyim? Kimyasal gebelik sadece degerlerin artiyor ama bebek yok mu demek?
Bu arada guzel haberlerini sonra ki aylarda beklicez burda...

mrb arkadaşlar,

cuma günü gittim doktora fakat yazamadım. bu arada basmana şifa hastanesinden bir doktora gittim ismi mine. çok yoğunlar :KK43: gel yat kalk 4 haftalık dedi o kadar :) yok kese varmı, kalp atışı varmı, nedir ne değildir konuşmaya vakti yoktu herhalde :)

beta hcg 5977 çıktı. sonuç kağıdına göre 5. hafta görünüyor. fakat doktor bana 4. haftadasın dedi. 2 hafta sonra kalp atışlarını dinlemek için çağırdı. bornova şifa dan esra hanımdan randevu alabilirsem ona gideceğim 2 hafta sonra. alamaz isem allah kerim :)

oyle doktorlara sınır oluyorum.umarım sende butun anne adaylarımızda çook guzel hayırlı dr lar buluruz canım.

inş yeni drundan memnun kalırsın canım...
benim drumda çok yoğun bizde çok bekliyoruz ama drumdan çok memnunum onun için beklemek zor gelmiyor bana...
buarada ben clexanenin yanında coraspinde kullanıyorum...

Aspirini unuttum ben demeyi doktorum yeni olunca .troitim calismiyor kan uyusmazligi derken kaldi aspirin .keseyi gormeye gittigimizde bakacam ilgi ve alakaya begenmessem degisirim.ilk gun ii gibiydi sadece pihtilasma konusunda konusirkenki fikirlerini begenmedim dinlemeden ignemi kullaniyorsun dedi esimde begenmedi ama bayan diye rahat ederim dedim.iyi bir doktor ama bakalim insallah gebeligim devam ederde sancim olunca korkuyorum bazen.oglumda tam 4 ay yattim resmen belim cok agriyordu onda .kalsiyum ve magnezyum a baslayinca hepsi gecmisti.umarim saglikla herkes bebegini kucagina alsin. 7 yil bekledim oglumun gelmesini Allah kimseyi baskasinin arkasindan bakarak imrendirmesin

Benim sat 9 haziran
Ben de 4+5te gittim ama dr. Henuz keseye bakilmaz cok erken dedi. Bakmak istemedi. Haftaya gel dedi.
Senin dr boyle bisey soyledi mi erken falan gibi?

canım ben normal yoldan hamile kalamayan bir insanım ilk bebeklerim de tüp bebekti zaten hamile olduğumu öğrenince hemen kan testi yaptırdım ve değerim oldukça yüksek çıktı o değere bakarak hemen görünür kese dedi yani gebelik haftama odaklanmadı bile.benim bildiğim de kese 5 ya da 6.haftalarda görünüyor mesela ilk hamileliğimde 5+3 de görmüştük.

oyle doktorlara sınır oluyorum.umarım sende butun anne adaylarımızda çook guzel hayırlı dr lar buluruz canım.

inşallah canım. doktordur anneyi rahatlatan, huzurlu kılan bence. devlet hastanesi bile olsa güleryüz göstermeli, anlatmalı durumu. 2.hamileliğim bile olsa insan unutuyor çoğu şeyi. ben bornova şifa hastanesinde yaptım ilk doğumumu ve sezeryanla birlikte kasık fıtığımda tamir edildi. bunu izmirde baska hiçbir hastaneye yaptıramadım ben sadece orası kabul etmişti yapmayı o yüzden ayrılamıyorum şifa dan. ama ordada işte doktorlar suratsız ve çok ilgili değiller. kara kara düşünüyorum hastaneyi ne yapsam diye :KK43:

X