2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
tebrikler canım.inşallah er şey yolunda gider de sağlıkla kucağına alırsın bebişini.ne güzel gittikçe çoğalıyoruz :21: sen 5.sin heralde bu topikte.

Evet 5.yim sanırım:)) Çok şaşkınım çok mutluyum:) Ben de seni çok tebrik ederim canım. İnşallah peş peşe hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız. Daha o günlere çooook var:)
Önce doktor randevusu. Ben BATımı 8 gün geçince gitmeyi planlıyorum. Hem kese hem kalp atışı olur mu sizce? Tecrübeli anneler yardım...

Son düzenleme:
haydi bismillah yaptım takvimide bakalım cts doktora gidince tam olarak ne kadarlık oldugunu öğreneceğiz
doktorun dediğine göre ben şimdi 3haftalık bu listeye göre 5haftalıgım sonuç olarak anne adayıyım ya

yuuuuuuuuuuppppppppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Son düzenleme:
haydi bismillah yaptım takvimide bakalım cts doktora gidince tam olarak ne kadarlık oldugunu öğreneceğiz
doktorun dediğine göre ben şimdi 3haftalık bu listeye göre 5haftalıgım sonuç olarak anne adayıyım ya

yuuuuuuuuuuppppppppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Valla Çok küçük diye pek kimseyle paylaşamadım bari burda sevinelim di mi ya:))) ohhh sefan olsun canım:)

Evet 5.yim sanırım:)) Çok şaşkınım çok mutluyum:) Ben de seni çok tebrik ederim canım. İnşallah peş peşe hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız. Daha o günlere çooook var:)
Önce doktor randevusu. Ben BATımı 8 gün geçince gitmeyi planlıyorum. Hem kese hem kalp atışı olur mu sizce? Tecrübeli anneler yardım...

canım kalp atışı en erken 6 .hafta da duyulabiliyor 8 .haftaya kadar bekleyenlerde var.Önemli olan önce kesenin görünmesi o da 5. haftada görünür

slm canım.benim de bat 1 hazirandı.19unda öğrendim.3 kez test yaptırdım 2şer gün arayla.benim de değerlerim ilkinde 104 çıktı.2gün sonra 301 çıktı.ondan 2 gün sonra da 612 ıktı.bana da dr.um 1 temmuzda gel dedi.yani batımdan 12-13 gün sonra.alttan bakıcak heralde.dr.lar ilk 3 ay ultrasondan bakılabildiğini söylüyolar.bak şimdi benim de kafam karıştı.ama dr.dan iyi mi bilicez canım bişey olmaz heralde

sonucumu az önce aldım... 221 çıkmış.. değer aralıklarına göre 4 haftalık oluyor bebişim :KK16:

Sizleri gordukce sabirsizlaniyorum pek umidim yok biazda kendimi dinliyor olabilirim ama kasiklarim inanilmaz gergin ani hareketlerde cok kasiliyorum umitlenmekte istemiyorum ama meraktanda catliyorum :)
Sat 2 haz daha cok erken dimi? :KK43:(

Kizlarr cok utanaraktan soruyorum ama merak ediyorum.hamile oldugumu oldugum an esimle beraber olmuyoruz korkudan bebise bisey olur diye Allah korusun.daha doktora da gitmedigim icin sorma durumu olmadi bir bilgisi olan var mi

Kizlarr cok utanaraktan soruyorum ama merak ediyorum.hamile oldugumu oldugum an esimle beraber olmuyoruz korkudan bebise bisey olur diye Allah korusun.daha doktora da gitmedigim icin sorma durumu olmadi bir bilgisi olan var mi

selam ben tedavi ile hamile kaldım şu an ben de 5. haftanın içindeyim.hamile olduğumu öğrendiğimde doktorum 10 gün ilişki olmasın dedi. tabi kist olabilir şu an bende o sebepten dolayı da demiş olabilir.tedbir bizden takdir Allahtan.

selamun aleykum hanımlar. öncelikle herkesin hamileliği hayırlı olsun. sağ salim yavrularımızı kucağımıza almak nasip olsun. ben de aranıza katıdım. 5. haftamın içindeyim. umarım sorunsuz bir hamilelik geçiririz.

4+1 siteye göre 4 haftalık görünüyo ama nedennn benim satım 26 mayıs

Ben de sati girip tahmini dogum tarihine bakiyorum kadinlar kulubunde 1 mart diyor gun hun hamilelik takvimine bskarken tahmini dogum tarihini gir dediginde 1 mart giriyorum ama hamileligin 1. Gununu satim olarak alnasi gerekirken daha baska aliyor anlayamadim

Sizleri gordukce sabirsizlaniyorum pek umidim yok biazda kendimi dinliyor olabilirim ama kasiklarim inanilmaz gergin ani hareketlerde cok kasiliyorum umitlenmekte istemiyorum ama meraktanda catliyorum :)
Sat 2 haz daha cok erken dimi? :KK43:(

Canım kaç günde bir regl oluyorsun genelde?

Bu konuyu ben de merak ediyorum doktora gitmediğim için soramadım...

Canım kaç günde bir regl oluyorsun genelde?

Eskiden tarih olarak hep ayniydi hic degismezdi ama son aylarda marttan beri 28-30-26-33 gunde oldum biraz sasirdi :KK43:( niye boyle oldu anlamadim
Bu ay ovu testi yaptim 14-15. gun yumurtladim gibi yani ustune 14 gun daha eklesem 28-29 gunde adet olucam tahminimce buda ayin 29 veya 30 u oluyor
acikcasi belirsiz geliyor bana sizce ??
Ne kadar uzun bi cevap oldu dimi :)))

Lekelenmeniz agriniz siziniz yoksa hersey serbest dr larda genelde kanamasi olanlara yasaklar
Utanacak bisi yok canim ben hamisken basindan sonuna ... :)

X