2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
birde biiz yazın yaptırdık ama bezini hiç açık tutmadım ben doktor fark etmez açık yada kapalı olması demişti sadece zıbını çıtçıtlamadım bol pijama giydirdim birde bir numara büyük bez aldım

Bebeğine bebe bisküvisi veren anneler nasıl yediriyorsunuz?bişeylere katarak mı yoksa başka türlü mü?

Gercekten mi bnm bir arkadasım 5 aylık sünnet ettırdı sbh 6 dan sonra hiçbişey verme demişler su bıle yok bebegı öğlen 12de sunnete almışlar yanı cocuk tam 6 saat ac kalmış ve cok aglamış korktum ben de o yuzden biz de bu hafta sunnet için gun alcaz haftaya olur herhalde inşallah
canım eğer genel anestezi yapmışlarsa aç olsun demiş olabilirler. çünkü genel anestezi öncesi karın tok olursa uyandığında bulantı kusma oluyor. hayırlı olsun sizin de şimdiden

canım benim iş yerinde buzdolabı var sağınca hemen dolaba kaldırıyorum ve iş yerinde 3 defa sağıyorum
ya aslında bez içinde de çabuk iyileşiyor. sadece sünnetten sonra ilk defa çişini yaparken ağladı onun dışında zorlanmadı. sen iyi düşün iyi olsun canım.
kız sen ne iş yapıyorsun da işyerinde buzdolabı var :KK48: haklısın aslında bizde de var buzdolabı bende koyayım. sağol canım iyi dileklerin için

Hayırlısıyla sağlıcakla atlatın Inşallah.

Cnm buarada hastanede yapılan geç düşermiş. Fennilerinki 1 hafta da. Bide kış altı belli olmasıda var. Biz daha yaptırmak. Acelesi yok dedik. Ya yaza yada 5 yaşında yaptırmayı düşünüyoruz.

Cnm hayırlı olsun. Allah saģlik sıhhat versin bebişine. anestezi nasıl yapıldı.
sağol canım bunu bbilmiyordum . bende bir an önce olsun istedim canım sonuçta ameliyat korkmasın minnakım aklı ermesin

Vereceğim zaman kendim yapıcam inşallah cano.sen yapıcaktın denedin mi?
Yok canim ya hafta sonu yogundum bayag bi sure elimi suremicem galiva buragin beslenmesiyle ugrasiyoz kahvaltisi yemegi yogurdu corbasi derken pek firsatim kalmiyor zaten biskuviyede gerek kalmiyor hipp organik biskuvi aldim bir kere biberobu reddedigimde vermistim mamayla

Bebeğine bebe bisküvisi veren anneler nasıl yediriyorsunuz?bişeylere katarak mı yoksa başka türlü mü?

Ben sadece kahvaltida veriyorum icine kayisi kivaminda 1 yumurta sarisi 1 cay kasigi labne yarim cay kasigi zeytin ezmesi 1 dilim de muz koyuyorum ihlamur cayiyla ıslıyorum. Mama gibi veriyorum 8. Aydan sonra tek tek vermeyi dusunuyorum biskuvi yerine de tam tahilli ekmek veririm o zaman.

eşim kayserili yaz tatilinde ordaydık fakat şimdi doğudayız, yardımcı olmak isterdim bayram tatilinde bebişim hastalanmıştı dünya hast götürdük baya ilgiliydi doktor
ben de sürekli dünya hast deki mehmet beye gidiyorum.ilgili kızıma yaklasımı da guzel.kızım da seviyor doktorunu belli ediyor tavırlarıyla.dokrorum siz ne yerseniz süt ve bal dışında kızımın yiyebileceğini soyledi ama ben acıklama istiyorum daha fazla neyi ne ile yemeli vs.ilk cocuk vs.buradan arkadaslardan bilgi alıyorum ama ya eksik birsey yapıyorum diye endise duyuyorum çünkü zaman geri gelmiyor.inş en guzel seyleri bebeklerimize yapabilme sasımız olur.hepinize iyi geceler bebişlere derin uykular

ben de sürekli dünya hast deki mehmet beye gidiyorum.ilgili kızıma yaklasımı da guzel.kızım da seviyor doktorunu belli ediyor tavırlarıyla.dokrorum siz ne yerseniz süt ve bal dışında kızımın yiyebileceğini soyledi ama ben acıklama istiyorum daha fazla neyi ne ile yemeli vs.ilk cocuk vs.buradan arkadaslardan bilgi alıyorum ama ya eksik birsey yapıyorum diye endise duyuyorum çünkü zaman geri gelmiyor.inş en guzel seyleri bebeklerimize yapabilme sasımız olur.hepinize iyi geceler bebişlere derin uykular
bizde mehmet beye götürmüştük evet baya ilgiliydi, açıkçası ben kasmıyorum ya kendimiz için sofra kurduğumda yediriyorum bebeğimede, sabah kahvaltı ederken yumurta peynir pekmez veriyorum bazen güzel yiyor bazen istemiyor bende ısrar etmiyorum, öğlen ve akşamda öyle ona çorba yapıyorum yada sulu yemek varsa patates falan eziyorum bizim yediğimizi görünce daha güzel yiyor hemde sofra alışkanlığı olsun istiyorum, onun dışında eline elma armut falan veriyorum (5 tane dişimiz varda:))

kızlar bakıcı konusunda fikir sormuştum bi kaç kişi hariç kimse yorum yapmadı ama ben gelişmeleri yazmak istedim biraz önce biriyle görüştük perşembe cuma ikişer saat gelecek oğluşumun durumuna göre pazartesi işe başlayacağım ama işim rahat olcak birbuçuk saat okulda durup eve gelcem bi saat sonra tekrar gitcem oğlumdan çok ayrı kalmayacağım inş iyi olur bende çok sıkılıyorum evde burada akraba tanıdıkta yok hayırlısı olur inş

X