2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Sorma haftaiçi annemlerde kalıyorum haftasonu evimde.herşeyden ikişer tane almaya çalıyorum ama yine de birşeyler çıkıyor taşımaktan yoruldum artık
Ayy varya arka sokaktaki kv gidicez iki canta :)yedek kiyafeti ince battaniyesi bezi islak mendili ilaci mamasi suyu ekgidasi biberonu kamerasi onlugu oyuncagi atesolceri derken sacima iki tarak surersem kardayim ozledim duzlestiricimiii:)

Of yaa anne olmak ne zormus bazen diyorum biz yeni nesil cok mu pimpirikliyiz acaba ama engel olamiyorumki kendime hic gozumun onunden ayirmaya gelmiyor dun de uyutuyorum emzik veriyorum uyuturken o da bazen disiyla dislerini kasiyor dun de yine emzigi kemirirken sen hepsini agzina sok Allahtan yanindaydim aklim cikti yaa ya olmasaydim diye. Hemen cope attim gittim sapi olan emziklerden aldim agzina soktugunda kordon takma yeri yok ustunde nukun emzigi aman dikkat edin bu sipalara belli olmuyo hic

ben de aynısı kullanıyorum hiç,düşünmemiştim haklısın.yarın ben de diğer emziği kullanayım.sağol canım

Ay kuzuma hıc kıyamam ben ya ınsallah sımdı daha ıyıdır amın allah evlatlarımızı korusun ya benm bıdıkta oyle ınan bır gunde dondu ne oldugunu anlamamıstım evlat olunca farklı oluyor ıste bebısın unuttu ama sen unutamadın uzuldun allah bı daha yasatmasın ınsallah

Off niyeki yaa cokmu zor ozel gununuz icin bisey yapmak

Canim ya kayserideyim ben de annem rahatsız oldugu için ona bakıyorum yoksa evdrn alırdım seni istediğin yerde takılırdık üzülmemek elde değil ama yine de kendine dikkat et canım

sağolun canlar eşim unutmuş evlilik yıldönümünü. ben biliyor da birşey yapmıyor zannetmiştim unuttuğunu duyunca daha çok yıkıldım. topu tpu 2. evlilik yıldönümümüzdü ve zaten bir hafta önceden hatırlatmıştım ne aldın bana evlilik yıldönümümüz için diye espiri yapmıştım unuttuğunu duyunca daha bi yıkıldım. o gün sabah 5 e kadar ağladım. neyse alışacam inşallah..

Üzmemeye çalış kendini canım biliyorm demesi kolay ama artık yavrularımız var onlar için kendimize iyi bakmalıyız ki onlara pozitif yaklaşalm güzel bakalım artık ben bebeğimiçin yaşıyorm resmen herşey o benim için Rabbim korusun evlatlarımızı

Bu özel günler mevzuunda biz kadınların biraz arsız olması lazım anlaşılan. Söyleye söyleye hatırlatacaksın,hediye aldıracaksın.yoksa onların pek umrunda olmuyor böyle şeyler. Gerçi o şekil pek anlamı kalmıyor ama olsun hiç yoktan iyidir

slm kızlar rabbim kolaylık versin diyorum hergün biz annelere:) gerçekten kolya değilmiş gerçekten çok zor şimdiye kadar gördüğün okuduğun herşeyden o kdar farklı ki. çok kitap okumak , üniversite bitirmek ,kurs almak , yanında annesi yada kayınvalidesi olması , çocuk doktoru olmak bazen hiçbir işe yaramıyor....kalakalıyorsun öylece... acabalar nüksediyor kalbinden beynine kemiriyor.. hep bir arafta kalış ... hergün farklı hergün serüven....nefes alamıyorsun bazen 5.5 aylık bebeğe yalvarırken buluyorsun kendini...çevresel baskılar !!! "uyut bunu , aç bu , ne yedin , ne verdin , biz böyle yapardık ...." gibi zilyon tane saçma sorular...her bebeğin farklı olduğunu kabullenemeyen yeni anneler , cahil ve bilgiyi kabul etmeyen anneler ( cahil dediğim yanlış anlaşılmasın eğitim anlamında değil ( burnu açılsın diye bebeğinin burnuna sabun sokan bir anne gördüm boğulacakmış gibi hissettim ) )....kendine vakit ayıramayışlar , kocayla bozuşmalar ...daha bir tane bir sürü şey !! içim yanıyor a dostlar!!! nefes alamıyorum . ps : 12 gündür bebeği büyüme atağında olan sinirleri bozulmuş anne ((( help

haklısın canım bende artık çocuğum için yaşıyorum. tek evlilik yıldönmünü unutması değil başka birsürü sorun vardı boşanacam dedim çocuğu vermem kanun falan dinlemem dedi ne yapar eder alırım dedi o yüzden en iyisi bazı şeyleri görmezden gelmek

bana da help bana da

Bebisine yogurt veren arkadaslar yogurdu nekadar once dolaptan cikariuosinuz ben genelde 1 saat once olmasina dikkat ediyorum ama uykusu uzin suruyosa 2 saatte oluyor bisry olmaz dime yogurda?bu arada oglus artik tam tur donuyor alt iki diste cikti surunuyoda sirada emekleme isimiz var bakalim onu ne zsman halledicek

Bosver diyoruz da evde olan huzursuz ortam maalesef coj can sıkici ve bebegide cok etkiliyor biz birkere sesimizi yukselttik oglum deli gibi agladi ve sakinlestiremedik jeton o anda dustu bize cocugun psikolojisini bozucaz diye soz verdim birbirimize evde ses yukselmicek mutlu bir birey yetistiricez diye bi problem varsa baska odaya gecip konusuyoruz cano demem oki iliskinizde duzelicek taraf varsa konusarak bunu halledin yada esinin sozunu dinleyecegini dusundugun biriyle paylas ki esini bi sarssin kendine getirsin belkide farkinda degil seni uzdugunu senii coookk opuyomn uzulme ne olurr

Sagol cnm valla onlarin cani acimasin yeterki Rabbim korusun

annelik hic bitmek bilmeyen bir vicdan azabiymis
1 hafta oldu ise baslayali o kadar ozluyorum ki oglumu
keske yaninda olabilsem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…