2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Canım çok geçmiş olsun.aşlah axil şifalar versin

Canim cok gecmis olsun tez vakitte iyilesir insallah Allah yardimcin olsun valla bebekle ugrasirken bolunmek gercekten zor sadece onlarla ilgilenirken pestilimiz cikiyor aksama yaa Rabbim guc kuvvet versin

Aaa cok buyuk gecmıs olsun allah baska ve dermansız dert vermesın allah yardımcın olsun bır an once az da olsa toparlanman lazım hem bebısın hem esın hemde sütün için bebısın elbet yenıden duzene gırer esınınde saglıgı ınsallah bır an once yerıne gelır ama sen kendınıde dusunmen lazım allah yardımcın olsun arkadasım
çok sağolun kızlar. gerçekten yorucu geçiyor benim için ama buna şükrediyorum, çok daha kötüsü olabilirdi. kızım da normale dönerse iyi olucam. dün gece 20-30 kez belki uyandı uyudu.
siz de sağlıklarınıza dikkat edin, eşinize de. bebek olunca daha da nazlı oluyorlar sanki, haberiniz olsun :KK43:

kızlar bugün benim evlilik yıldönümüm. hiçbir sürpriz beklemiyorum. zaten öğlen 3 de işe gitti gece 12 de gelecek. o saatten sonra beni bi mekana bi cafeye mi götürecek . başbaşa zaman mı geçireceğiz. az önce bir mesaj attım şunları yazdım; bizim hiç kendimize özel günümüz olmayacak değil mi. ben hiç mutluluğu haketmeyecem. senin günün kutlu olsun. Allah bize öyle birşey versin ki benim değerimi anla, ne küçük şeylerle mutlu olurdu ama ben yapmazdım de. Allahtan sadece bunu istiyorum. bu mesajı gönderdim. çok ağladım başıma ağrılar girdi. ağrı kesici atmamak için zor tutuyorum kendimi. Allahtan görümcem bizde de çocuğa o bakıyor. neyse böyle böyle hayat bana duyarsız ve ilgisiz olmayı öğretecek. tıpkı onun gibi.
Mrb canım çok yazmıuorum ama dayanamadım üzülme. ? Hiç değmez üzülme sen kendini parçalasanda anlamaz inan.erkekler evlendikten sonra dugulrını aldırıyor. Ben eşimle beş yıl çıktım n kadar kibar düşünceli. Benim hatırlamadığımıo hatırladı. ?şimdi boğuşmsktan vaz geçtim daha mutluyum beklentilere girme. AA bide baktım ki bu sene bende unutmuşum.o neydi evlilik yıldönümü denen şey..ha gecen pazar doğum gununde annemler 3 saatlik başka şehirden süpriz yapıp geldiler pasta felan..Esim kutlaması bırak evden kaçtı.umrumdada degil inan kendini üzmekle kalırsın. Topla kendini boşveeer

Selam kizlar bisey sorcam ya sizin bebislerde bu aralar oyun gibi oksuruyomus gibi yapiyomu koh koh oksurmuyo kesik kesik bisry yapiyor acaba bogazinda bisry vardami yapiyor

Selam kizlar bisey sorcam ya sizin bebislerde bu aralar oyun gibi oksuruyomus gibi yapiyomu koh koh oksurmuyo kesik kesik bisry yapiyor acaba bogazinda bisry vardami yapiyor
Aaa esracım biz de ilk önce telaşlandık boğazına bişey kaçtı mı diye ama birşey anlatmaya çalışırken öksürüyormuş gibi yapıyor sonra gıcık tutuyor galiba gerçekten öksürüyor :-) hatta videoya çekip whatsapp tan doktora mı yollasam diyordum.neden yapıyorlar acaba :-)

Aaa esracım biz de ilk önce telaşlandık boğazına bişey kaçtı mı diye ama birşey anlatmaya çalışırken öksürüyormuş gibi yapıyor sonra gıcık tutuyor galiba gerçekten öksürüyor :-) hatta videoya çekip whatsapp tan doktora mı yollasam diyordum.neden yapıyorlar acaba :-)
Evet canim ya surekli degil oksurmesi bazen sevinirken yapiyo bazen ses cikarirken keh keh yapip guluyor bakalim cidden okurur ve sıklasirsa goturucez nettede dis cikarirken olabiliyor yaziyo masaallah subanallah hic anlamadan iki alt disi patlamis surucek bakalimm

Arkadaslarım ya benım kız huzursuz ya yazdım ama cevap alamadım enf vardı kızımda ama doktor ılac vermedı ureme olmadıgı ıcın acaba huzursuzlugu ondan mı yoksa baska bıse olabılır mı bı de ılk defa yemyeşil kaka yaptı nedendır kı acaba diş olabılır mı kı damaklarona bakıyorum bısı yok gıbı ama cok salyası akıyo ve herseyle dıslerını kasıyo napcamı sasırdım

Arkadaslarım ya benım kız huzursuz ya yazdım ama cevap alamadım enf vardı kızımda ama doktor ılac vermedı ureme olmadıgı ıcın acaba huzursuzlugu ondan mı yoksa baska bıse olabılır mı bı de ılk defa yemyeşil kaka yaptı nedendır kı acaba diş olabılır mı kı damaklarona bakıyorum bısı yok gıbı ama cok salyası akıyo ve herseyle dıslerını kasıyo napcamı sasırdım
Canim bi firktim olmadigi icin nettrn arastirdim biraz kati ve yesilse ek yedirdigin bisey varsa rengini degistirebiliyomus ama sulu ve yesilse bagirsak enf.olabilir yaziyo genede bilemicem haci ya cok huzursuzlugu varsa anarmol bi durumu varsa gene bi goster istersen doktora

Evet canim ya surekli degil oksurmesi bazen sevinirken yapiyo bazen ses cikarirken keh keh yapip guluyor bakalim cidden okurur ve sıklasirsa goturucez nettede dis cikarirken olabiliyor yaziyo masaallah subanallah hic anlamadan iki alt disi patlamis surucek bakalimm
Maaşallah bebişine :-) sıkıntısız ateşsiz çıkarır inşallah

Canım
bikemediğim için yorum yapmak istemedim.üşüttümüzde de minikleri kaksı yeşil olıyor ya da yediklerinden.bir doktora göster istersen için rahat olur

Gercekten kımsecıkler yok valla olsun saglıklı olsub herkesın bebıslerıyle saglıklı mutlu gunlerı olsun bebısın ne kadarlık sımdı broken1985

Oglum 19 mart dogumlu 5 ay 10 gunluk:) aynen saglikli mutlu gunlerimiz olsun insallah. Sabah gune kotu basladik biz oglum nasilsa donemiyo diye ilk defa koltuga biraktim sabah yere oturmaya halim yok diye bezini cope atarken arkamdan gum diye ses toplasan 15 sn nasil agladi yavrum. Cani mi acidi korktu mu bilmiyorum. Hic bi yerinde sisme morarma yok gun icinde keyfi de iyiydi emmesi de guzel ama butun gun kendimi yedim yaa niye yere koymadim diye:KK43: bebegim bugun sirtustunden yuzustune donmeye basladi yuzustunden sirtustune donuyo zaten. Her gun yeni bisey yapiyo akilli bidigim deli ediyor beni Rabbim onlari korusun

Canim ya acaba disin patlamasimi ates yapar yukari surmesimi patlamis cunku?
İnşallah patlamış olması diyelim.ilk bebeğim bizzat şahit olmadım ama tanıdıklarda hep diş çıkartırken diyor.bence çocuğuna göre değişit de çünkü benim kızımın aşıdan pek ateşi çıkmadı ama kıyafettinr,şurubuna dikkat ettim.ateşölçerle gezdim.ateş olmaz inş canım ya

Oglum 19 mart dogumlu 5 ay 10 gunluk:) aynen saglikli mutlu gunlerimiz olsun insallah. Sabah gune kotu basladik biz oglum nasilsa donemiyo diye ilk defa koltuga biraktim sabah yere oturmaya halim yok diye bezini cope atarken arkamdan gum diye ses toplasan 15 sn nasil agladi yavrum. Cani mi acidi korktu mu bilmiyorum. Hic bi yerinde sisme morarma yok gun icinde keyfi de iyiydi emmesi de guzel ama butun gun kendimi yedim yaa niye yere koymadim diye:KK43: bebegim bugun sirtustunden yuzustune donmeye basladi yuzustunden sirtustune donuyo zaten. Her gun yeni bisey yapiyo akilli bidigim deli ediyor beni Rabbim onlari korusun
Ayy gecmis olsun canim yaa bu cilginlar biz yokken hunerlerini gosteriyolar nezaman yanliz kalsalar farkli bisry yaptiklarina sahit oluyoruz benimde sabah aklimi aldi uyandim sesi cikmiyo dur dedim bakiyim odasina gittim besikte yok yaklastim essek yatirdigimin tam aksine donmus besigin en dibine gittis popoyu dikmis havaya uyuyor gorememe sebebim biz parmakliklarin tamamini kapatmadik kafasinin denk geldigi yere bisey koymadik ayaklarini soktugu icin oraya koruma koymustuk oda en dibe sinmis inanki dis kapiya diktim hemen gozlerimi allah korusun hirsiz girdide kacirdi diyemi:KK43:

İnşallah patlamış olması diyelim.ilk bebeğim bizzat şahit olmadım ama tanıdıklarda hep diş çıkartırken diyor.bence çocuğuna göre değişit de çünkü benim kızımın aşıdan pek ateşi çıkmadı ama kıyafettinr,şurubuna dikkat ettim.ateşölçerle gezdim.ateş olmaz inş canım ya
Aynen atesolcer artik benim nikahlim yanimdan asla ayirmiyorum herturlu ilacinida hep yanimda tasirim kisa sureligine biyere bile gitsrk

Aynen atesolcer artik benim nikahlim yanimdan asla ayirmiyorum herturlu ilacinida hep yanimda tasirim kisa sureligine biyere bile gitsrk
Sorma haftaiçi annemlerde kalıyorum haftasonu evimde.herşeyden ikişer tane almaya çalıyorum ama yine de birşeyler çıkıyor taşımaktan yoruldum artık :-)

X