2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
canım sigara içilen ortamda bile durma çok geçmiş olsun.Allaha emanet ol bebişinle
canım evet bunlardan günlük giymeye alayım diyordum penyeleri var.lcw dada bunlardan hamilelik seklinde olan var belleri bol geldi onlarında.ama lastikli iyi fikir kumaş şeklinde de bulursam alayım.

canım benim oğlumdan 10 kg kaldı sürekli diyet yapmak ağır geldi gecen yaz veerdim 5 kilosunu sonra tatile gittik anneee bir döndük geri almımşım hepsini,sürekli git geller yaşadım kilo olarak.inşallah bu hamilelikte almayız.canım kocişim kiloyu boşver bebek sağlıklı olsun kasma kendini diyor ama elimde değil

ewet çok heyecanlı olsa gerek bu sefer de heyecanımı boğzıma dizen olursa saçından tutup yere yatırırım herhalde ........ zapdetmeyeceğim kendimii ben hamişim bi kere beni isinir ediyorlar

inşş öyle olmaz yoksa yandılarr gibi gözüküyorr

eyvah senin de mi başladı :26:inşallah çok aşırı kusman falan olmaz tosbacım

malesef başladıı inşş ben de dua ediyorum bu seviyede kalır diye inş hepimiz de güzel sağlıklı bir şekilde geçirirz hamileliğimizi

MERHABA KIZLARRR
öyle selamsız sabahsız daldım kusura bakmayın

merhabaaaahoşgeldiiiin

ivett özele gittim cnm aslında doktorum ilk gittiğimde çok ilgiliydi çok rahatlatmıstı beni ama bu sefer aceleci gibi geldi dısarda bekleyeni çoktu.ama tahlil nie istemedi ki önceki tahlillerimden dolayı mı :44:

tahlilleri kalp atışını aldıktan sonra istiyolar çünkü :114:

hoşbuldum canım dr. canını sıkmış sanırım hayırdır

ivett özele gittim cnm aslında doktorum ilk gittiğimde çok ilgiliydi çok rahatlatmıstı beni ama bu sefer aceleci gibi geldi dısarda bekleyeni çoktu.ama tahlil nie istemedi ki önceki tahlillerimden dolayı mı :44:

Bilmem ki canım benimki istedi. birde devlete git sen bu arada

Kizlaaaaarrr ben simdiden yan yatamiyorum yaa sanki biseyler karnima baski yapiyor 5 dakika sonra agrimaya basliyor gece bacagimin arasindan yastik kaymis feci bi agriyla uyandim Allah korusun kotu birsey degildir insallah

canım ben de yan yatamıyyorum.yan yatınca mideme baskı oluyor başımın altına iki yastık koyup sırt üstü dümdüz bazen de dizlerimi yukarı çekerek yatıyorum.rahatım şimdilik.

oh iyiymiş mesai saatinde uyumalar falan. napcan şimdi başka bi hastaneye mi gitcen :120:

benden sonra hasta olmayınca gitti ... 3 hafta sonra gel dedi ama ben merkeze giderim artık.yolculuk iyi değil diye merkeze gitmek istemedim ilçedeyim...keşke dr.um iyi olsa da hiiç gerek kalmasa ama ne yapayım... 3 haftaya kadar baya büyür inşalalh o zamn başka bir dr.a giderim diye düşünüyorum.

ya dr.bağırıp çağıran cinsten değil ama aşırı ilgisiz.ben ilk gidişimde de dedim bu dr. ya burayı sevemedi ya da işini

ama az da olsa gördü kalp atısını bir ay sonra gel dedi o zaman mı ister acaba testleri?

yok cnm sıkmadı da soru işaretleri oldu kafamda yoksa şükür bi sorun yok

kalp atışını gördünüz mü sadece canım duymadınız mı bugün ben sağlık ocağına gittim ordaki bayanda bana genelde kalp atışı duyulduktan sonra istiyorlar testleri dedi birde ilk 3ay genelde hastalara folik asitten başka bişey kullandırtmıyoruz dedi canım bende heyecan yapınca
belki o yüzden senden de test istememiştir

evet canım bazı doktorlar böle soğuk nevale oluyor.bende önceki hamileliğimde lekenelenme görünce hastaneye gittim kendi doktorum yoktu o an orda olan bir bayan doktora gittim.baktı etti tahlil ultrason...hımm düşük bu dedi çıktı işin içinden.tabiki benim başımdan kaynar sular döküldü.ben şoktayken raporu kaç gün yaziim die sorular soruyodu.üzülme benimde başıma gelmişti hemen arkasından hamile kaldım şimdi 3 çocuğum var dedi.aman ne teselli oldum ne kadar iyi hissettim anlatamam(!)ya bide bunu erkek doktor yapsa bi nebze anlarım ama kadınsın sen ya hiç mi duygularımdan haberin yok!sinir!şimdiki doktorum erkek.ve süper anlayışlı!:))

duymadıkk cnmm böle pıtpıt hafif cılız bir sesti zaten karnından baska seslerde geliobeyaz açılıp kapanıo dedi doktor eşim gördüm dedi ama ben bişey göremedim ben de folikasit kullanıyorum bi de bugun vitamin verdi bi tane.belki de canım ondan istemmemiştir arkadasımla konustum ondan istemişlerde ondan kafama takıldı sizlerde soriyim dedim

Kızlar merhaba bende yenıyım hem kk hem hamişlik konusunda mide bulantısı kusma Allah yardımcımız olsun hepımıze gece uyku yok gunduz uyuyup saf gıbı oluyorum,

Benim kusmam felan olmuyor cnm. Gece de uyumak zorundayım sabah işe geliyorum Ama evde olsam kesin yerden yere atardım kendimi hastayım diye Şimdi mecburen iyiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…