2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Allahım 44 le kaldım diyor ya kızlr siz ucarsınız hee rüzgarda ,boyun kaç,herhalde en son ilkokul 5 te 46 dıydım ben

tatlim simdi boyle demeyin ama aliniyorum. bende 46 kiloda hamile kaldim... insallah su hamilelikte alirim sonrada 49-50de kalirim...
bayanlar avrupa yakasında bana doktor önerebilecek varmı
kafayı yemiş şekilde doktor arıyorum .
cnm avrupa yakasinda nerde oturuyorsun... mumkun oldugunca kendine yakin yerlerde iyi bir doktor bulmaya bak.

canım çok geçmiş olsun.hemen kötüye yormamaya çalış.sadece bir problem var demiş.düşük tehlikesinin tüm hamilelerde ilk 3 ay var olduğuna inanıyorum.hepimizin dikkatli olması lazım.yerinden kalkma güzelce dinlen.inş. bu olumsuz durumu Allahın izniyle atlatacaksın.Yüce Allah yar ve yardımcın olsun canım.

offf bu doktorlar neden böyle ki benim de kafamda birsürü soru işareti oldu yaa.akıntım var dedim koyu sarı,olur olur dedi ne idrar tahlili ne kan tahlili bişey istemedi yaa bi de bir ay sonra gel dedi.başka doktora mı baksam bi acep:44:

iyi akşamlaaar cnm inşş inşşş

Canım özele mi gittin sen ?

özel hastanede mi oldu bu. bazen bu doktorlar çok anlayışsız oluyolar malesef.. halbuki o resim senin için ne kadar önemli.

eheheh bencede ben 59la kaldım aslında zayıflayıp hamile kalmayı düşünüodum ama olmadı olsunn bebişim iyi saglıklı olsun da sorun değil.ben heralde son aylarda top gibim yuvarlanırımm

yuvarlanmak yok yuvarlanmak yok bebek için çok tehlikeli olabilir

bilemedim şimdii:44:

benden de ne tahlil ne bişey hiçbişey istemedi ama haftaya gel kalp atışını duyalım dediydi acaba o zaman mı isteyecek ki:44:

bir de canım her doktorun bakış açısı,yaklaşımı da farklı oluyor.kimi doktor ilk 3 ay kalp atışını sesli dinletme taraftarı değil.sadece atışları gösteriyor.kimisi alttan muayene taraftarı hep,kimisi buna ihtiyaç duymuyor.kimisi temkinli kimisi vurdumduymaz oluyor.çeşitler çeşitler hepsi.doktorunun bakış açısı da çok önemli.kimisi heyecanını paylaşır kimisi işini yapar gönderir.benim hamileliği ilk öğrendiğim doktor bir erkekti.içeri girdiğimde ayağa kalkıp hoşgeldiniz dedikten sonra karşısına geçirip söylediklerimi dinledi.muayeneden çıkarken de yine kapıya kadar gönderdi Allah'a emanet olun diye.baktım benden sonraki hastasını da ayakta karşılıyor.çok sevecen ve insanı rahatlatan birisiydi.ama erkek diye ondan vazgeçmek zorunda kaldık.bayan doktora gittim.o da karşısında ayakta konuşturdu.herşeyi hızlı yaptı.hiçbir açıklayıcı konuşma yapmadan muayeneyi bitirdi.açıkcası herkesin övdüğü bayan doktora hala içim ısınmadı.diyeceğim o ki doktor da önemli canım.olmadı bir doktora daha git.o nasıl yorumlayacak.

çok kötü olmus gerçekten cnm senin adına üzüldüm gerçekten doktorun anlayıssızı çok üzüyor insanı.en heyecanlı en mutlu anlarını yasıyorsun ama ilgisiz bir doktor moralini bozuyor inş gittiğin diğer doktor çok iyi olur güzelce görürsün bebişini

Görmemiştim cnnm yazdığınıı Hadi gözün aydınn İçine sinmezsee bayramdan önce gidersin bi daha cnm 1 ay bekleme

teşekkür ederim kuzummm senin de gözün aydın.valla gitmeyi düşünüyorumm çünkü dogru dürüst görmedik ki çok küçük meleğim daha geç döllenme olmus benimki sen ne zaman gidiceksin bir daha?

beni bu hafta geri çağırdı ama gidermiyim ona Allah korusun ruhsuz duygsuz dr um izinde olduğu için başka hastaneye gitcez pıt pıtı duymak için çok meraktayımmmm

bence de en iyisini yaparsın başka doktora git cnm inş daha iyi olur gideceğin hastane.inşş hayırlısıyla pıtpıtları da duyarsın çok heyecan vericii

kızlar selam,
hamileilğimi öğrendiğimden beri bi sikayetim yoktu ama bel ağrısı başladı bugün..
ya biliyorum normal yazıyoru herkes ama bi yerde de düşük belirtisi olabilir yazıyordu. Gerçi çok şiükür kanamam yok ama bi sıkıntı var mıdır acaba ? Niye bi anda bel ağrısı başlasın ki?

özel hastanede mi oldu bu. bazen bu doktorlar çok anlayışsız oluyolar malesef.. halbuki o resim senin için ne kadar önemli.

yuvarlanmak yok yuvarlanmak yok bebek için çok tehlikeli olabilir

eheueuhuhehdi mi tehlikeli olur ama ben tosun gibi olucam sanırım gerçi iki üç gündür mide bulantılarım başladı benim aşırı şekilde öncekiler hafifti şimdi hiiiç bişicik istemiyor canım.

sıkma canını bende de hep bel ağrısı oldu kasık ağrım çoook nadir...maşllalah iyiyiz biz

ewet çok heyecanlı olsa gerek bu sefer de heyecanımı boğzıma dizen olursa saçından tutup yere yatırırım herhalde ........ zapdetmeyeceğim kendimii ben hamişim bi kere beni isinir ediyorlar

eheueuhuhehdi mi tehlikeli olur ama ben tosun gibi olucam sanırım gerçi iki üç gündür mide bulantılarım başladı benim aşırı şekilde öncekiler hafifti şimdi hiiiç bişicik istemiyor canım.

eyvah senin de mi başladı :26:inşallah çok aşırı kusman falan olmaz tosbacım

Tosbaaaaaacımm arefe günü gelebilirsin dedi bana

Birde aradım şimdi Ferrum Fort al didi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…