2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Merhaba arkadaslar bende bugun uye oldum. 6+6 haftalık hamileyim. İdrar Yolu Enfeksiyonu var dun doktor uromisin sase verdi aranizda kullanan var mi

Merhaba arkadaslar bende bugun uye oldum. 6+6 haftalık hamileyim. İdrar Yolu Enfeksiyonu var dun doktor uromisin sase verdi aranizda kullanan var mi
Canim bebisin hayirli olsun saglikla kucagina al insallah 2015 mart anneleri bolumune yazman lazimdi biz mart ayinda dogum yaptik canim

nasılsınız anneler telefondan giremediğim için takip edemiyorum pek. Ben mevyelerden devam ediyorum ek gıda işine ama hiç yemek istemiyo halbuki çok iştahlı bi çocuk anlamadm neden böyle ağzını açmıyo oyunla falan yediriyorum. Yoğurt verecektim günlük sütten mayaladım tutmadı yarın köyden alcak eşim süt inşallah bu sefer becerebilirim Bu ek gıda işi gözümü korkuttu

Niye giremiyon canim ben tel.giriyom

Ya benim oglum hala donmuyo en fazla sagina soluna o da birazcik yuzustu sirtustu falan yok hala ben yuzustu cevirdigimde de inlio ikiniyo almazsam agliyo kollarinin gucu hic yok. Htc 6067 seninki basladi mi donmeye
Benimki 1 aydan fazladır dönüyo.önce soldan dönüyodu sağdan da dönmeye başladı ama tekrar sırt üstü dönemiyo tabi:) ne zaman bıraksam hoop dönüyo.çok durunca sıkılıp ağlıyo tabi.5. Ay kontrolüne dr gidicez dr her ay çağırıyor .zaten rota virüsünün 2. Dozunu yapıcak canım

Biz 3. Aya yakin cocuk felci asisi yaptirmistik onun icin doktor rotayi 4. Aya yakin yapti 2. Dozu da eylulde yaptircaz. Donmeyen bi benim oglan kaldi heralde:) donecegini de pek sanmiyorum yakinlarda sevmiyo cunku yuzustu durmayi. Ayaklarini kaldirip tutuyo artik. Bi de civildayip duruyo minnakım:)

Yok ya buranin iyce tadi kacti ne bu boyle sanki baska bi siteyldeymisim gibi hissediyorum girsen sorun girmesen sorun sitede gezerken bile canim cikiyor

Arkadaşlar beni yeni üyeyim benim kızım da ayın 26sında 5 olacak ek gıdalara başladık .dr tüylü hariç bütün meyvelerden verebilirsin dedi.karpuz suyuna bayılıyor.ben tadına aşina olsun diye tadımlık yemeklerden de veriyorum ucundan.tadımlık olur dedi dr.benim iki oglandan sonra 3.çocuğum .bizde yeni dönmeye başladık

ooooooooo maşallah arkadaşım sana 3. hemde
benim de iki oğlum var

Allah bağışlasın canım.Rabbim hayırlı eylesin cumlemizkini.iki oglandan sonra kız çok başka oluyor Rabbim olmayanlarada tattirsin ;-)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…