2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
hep meyve verdm patates vereyim diyorum da kapağı kapalı haşlanacak yazmışsınız soyarak kapağı kapalı haşlıyo muyuz bütün halde??

hep meyve verdm patates vereyim diyorum da kapağı kapalı haşlanacak yazmışsınız soyarak kapağı kapalı haşlıyo muyuz bütün halde??
Yok canim minik minik dogra ki sonra catalla ezmesi pure haline getirmesi kolay olsun ben hep kapak kapatiyom acik olunca su cabuk bitiyor su eklemekte istemiyom fazla

of Allahım benim başıma gelen pişmiş tavuğun başına gelmedi, site yenilenince şifremi kabul etmedi, uzun şifre denemelerim sonucunda geçici olarak hesabım pasif oldu. sonra şifremi sıfırladım yeni şifre aldım ve geldim, şükür kavuşturana :)

Geldim haci nabersiniz biz gezmelerdeydik disari ciktik kv geldi dolastik yemege goturdu bizi oglus bu arada uyudu uyandi bakindi derken eve geldik pasam eve girmek istemiyo kiyamett anasi kilikli
Oh oh iyi gezmeler senin kv iyiymiş :) biz de yarın tatile gidiyoz bakem nasıl olcak bebişle

ooooooooo maşallah arkadaşım sana 3. hemde
benim de iki oğlum var
genic hoşgeldin canım nerelerdeydin sen ya benim de oğlum var 1 tane, sanki 10 kere doğursam da 10u da oğlan olacak gibi hissediyorum, sanki hiç kızım olmayacak gibi geliyor niyeyse

ooooooooo maşallah arkadaşım sana 3. hemde
benim de iki oğlum var
genic hoşgeldin canım nerelerdeydin sen ya benim de oğlum var 1 tane, sanki 10 kere doğursam da 10u da oğlan olacak gibi hissediyorum, sanki hiç kızım olmayacak gibi geliyor niyeyse

Öyle kv bana denk gelmemiş bodrum taraflarına gitcez bakalım inşallah.kart atarım sana da
Canimm ozlucem seni mutlaka at:)
Ahh ahh seneye bizde gitcez benim esim yurtdisina gidiyo arada bu sene denk gelmedi bide kucuk diye yemedi gozumuz ama diyom esime seneye kismetse ultra hersey dahil 10 gun tatil koyu istiyom yiter yaa

Canimm ozlucem seni mutlaka at
Ahh ahh seneye bizde gitcez benim esim yurtdisina gidiyo arada bu sene denk gelmedi bide kucuk diye yemedi gozumuz ama diyom esime seneye kismetse ultra hersey dahil 10 gun tatil koyu istiyom yiter yaa
İnsan istiyo azcık farklı yerler göriyim diye ya.bakalım tecrübelerimi paylaşırım senle nasıl geçicek 1 hafta

hoşgeldin canım

kız sorma aynen ben de öyle hissdiyorum
hatta bayramda bir tanıdık genic sakın bir tane daha yapayım deme bunun arkası da oğlan dedi.
tamam sen garanti veriyosan yapmam dedim..
şaka bir tarafa bir tane daha düşünmüyorum rabbim hepimizinkine sağlık sıhhat versin
isteyenlere versin

hoşgeldin canım

kız sorma aynen ben de öyle hissdiyorum
hatta bayramda bir tanıdık genic sakın bir tane daha yapayım deme bunun arkası da oğlan dedi.
tamam sen garanti veriyosan yapmam dedim..
şaka bir tarafa bir tane daha düşünmüyorum rabbim hepimizinkine sağlık sıhhat versin
isteyenlere versin

ayy bugün ilk kez mayaladığım yoğurttan verdim meyveleri zorla yiyen bebeğim masaya vuruyodu yoğurt için çook mutluyum sevdi baya şekerli şeyleri sevmicek anlaşılan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…