2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
kıyma denemesi yapmadım henüz
ama ev yapımı et suyum var buzlukta
sebze püresine iki defa koydum z.yağı yerine

peki kıymayı ezmeyi nasıl yapıyosun ?????

kıyma denemesi yapmadım henüz
ama ev yapımı et suyum var buzlukta
sebze püresine iki defa koydum z.yağı yerine

peki kıymayı ezmeyi nasıl yapıyosun ?????
Canim oncelikle hosgeldin siz gidince biz kaldik burda demirbass olarak ayakta kaldi kk:)kiymayi az yagli ve iki cekim yaptir ceviz buyuklugunde kat sebze purene koyarken minik minik elinle parcala kaynattikca dagiliyor bu arada kiymayi cok alip cevip buyuklugunde tek tek difrize koyup kullanabiliyomusuz ben kapakli buz kalibina koyucam tane tane cikarmak malum surekli almaya cikilmiyo

Canım bizimde gaz problemi tam gaz devam ediyo uyku düzenimiz kalmadı hiç 3 tane ilaç denedik işe yaramıyor sen neler yapıyorsun

teşekkür ederim canım çok da iyi yapmışsınız
tek tek difrize koyma işi süper zaten bir çok şeyi öyle yapıyoruz değil mi
ben tek seferlik kabak ve havuç kaydum mesela arada sıkışınca elimin altında olması için
birde mevsiminde daha iyi oluyor diye.
kıyma alırken iki kere çektireyim bebiş için bende
teşekkür ederim cevap yazdığın içinde

Saol canım. Meyveleri de mi çatalla eziyosun? Kıyma olayı iyiymiş kan olsun inşallah

Kizlar merhaba.bizim bebis cok donuyo.besikte enine donuyo bu seferde kafasini vuruyo.sizdede bolo oluyomu
Sorma ya benimki geçen ayağını sokmuş parmaklıklara bende şeydeydim yavrumun canı acıdı yanına geldim ağlıyodu çıkaramamış ayağını.bu parmaklık canımı sıkıyo ayağı giriyo hep ya napcam bilmiyorum

Yok cano rende yapiyom da sen niye hic tattirmaya baslamiyon 6.ayin icine girdik
Biz ayın 17 sinde 5 olcaz daha cano.geçen ay su vercez mi bebeğe dedim ona bile yok dedi dr. Ama arada erik,kavun,karpuz,şeftali,kiraz,kayısı yalatmıştım kendim yerken sevmişti.sebze falan daha vermedim beklemedeyim dr söyleyene kadar.

Kizlar merhaba.bizim bebis cok donuyo.besikte enine donuyo bu seferde kafasini vuruyo.sizdede bolo oluyomu
Uff sorma hergece uyumadan once bikere patlatiyor kafayi aglamiyoda tas kafam benimkoruyucu taktim cekiyor deli gibi bu aralar popoyu dikiyor yukari surunmeye calisiyor gobeginin ustunde istedigi yone donuyor

Doktorunun dedigini uygula canim sen ben nederse onu yapiyorum birebir cunku oglumun herseyini o biliyor kulaktan dolma ya heves edip yapmiyorum bu arada benimde yarin dogum gunum

Biz de ayni 19unda 5 aylik olucaz. Su disinda hicbisey vermedim ben de. Gerci kaynanam gittigimizde sagolsun herseyden tattiriyo dun tramisu verdi agzina tabi bizim oglan sapur supur yalaniyo. Bi de diyo yicek bu istahli tatliyi hangi bebek sevmez:) insallah ek gidaya gecince sorun yasamayiz. 5. Ayda doktora gittiniz mi asi falan yok ya saglik ocagina mi gitsek boy kilo vs icin

Ya benim oglum hala donmuyo en fazla sagina soluna o da birazcik yuzustu sirtustu falan yok hala ben yuzustu cevirdigimde de inlio ikiniyo almazsam agliyo kollarinin gucu hic yok. Htc 6067 seninki basladi mi donmeye

Kizlar moralim cook bozuk oglum dis cikariyo galiba nasi agliyo yavrum aci cekiyo belli Bende aglamamak icin kendimi zor tutuyorum onu oyle gordukce... Elini agzina sokmak istiyo parmagimi parcalayacakti nerdeyse! Dislikle disini kasiyoruz banyo yaptirdik simdi uyuttum kucagimdan inmek istemiyo . Yarin eczaneden dis jeli alicaz sizce ne yapabiliriz baska dogal bi yontem varmi uygulayabilecegimiz ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…