2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
es konusunda hakkini yemiyim cok yardimci oluyo. İsten gelir gelmez alir cocugu ben isimi yemegimi yaparim. Yemek olmadiginda neden diye sormaz. Bazen ben yaparim bazen o yapar supurgeyi. Oyle olmasa cok zorlanirdm sagolsun idare ediyo :-*

Ayy bende yiyemem hakkini yigidiminn:))
Isten gelip evde isbasi yapiyor yemek yapazsan
Problem degil askim diyo caaannnnn

Benimde esim bana cok yardim ediyor allah razi olsun ondan

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Esin anlayisli olmasi baska bir sey yoksa isimiz cok zor olurdu

Kizlar aranizda diseti icin rahatlatici jel kullanan varmi
Benim oglus delirucek disetlerini parcalicak filenin icine
Havuc yada armut koyuyom hem suyunu cekiyor hem kasiyor
Ama kiyamiyorum rahatlatici bisey lazim yaa

Dis eti geli kullanmissim ama faydasi yok rahatlamiyor

Benim esim de niye yemek yok ev niye daginik demez. Sabah kahvalti hazirlar evdeyse ama gun icinde surekli cocuktan sikayetci. Ya bizim oglan niye kendi basina durmuyo da surekli mizmizlaniyo ilgi istiyo yok surekli kucakta can mi dayanir yok gunduz niye bu kadar az uyuyo yok niye donmuyo bazen diyorum bu cocuk bana mi zimmetli. Birakiyorum yanina kendisi internette cocuga da oyuncagindan masal ninni aciyo durdugu kadar artik durmayinca biraz kucagina alsa sizlanmaya basliyo kanguru mu alsak, bu ne zaman yurur, bu hep ilgi isticek kafamizi baska yere ceviremiyoruz falan hatta bugun diyoki butun gun aksam uykusuna gecmeni bekliyorum oglum. Ben istiyorum ki neseyle isteyerek biraz da o ilgilensin ama olmuyo baba da olsa anne kadar ozveride bulanamiyo malesef. Ay ne cok yazdim dolmusum birazcik:))

Kizlar aranizda diseti icin rahatlatici jel kullanan varmi
Benim oglus delirucek disetlerini parcalicak filenin icine
Havuc yada armut koyuyom hem suyunu cekiyor hem kasiyor
Ama kiyamiyorum rahatlatici bisey lazim yaa

Dis etlerine kantaron yagi karanfil yagi surenler varmis saglik ocagindan soylemisler ama arastirmak lazim bence

Ben azerbaycandan yaziyorum burda did eti jeli kullundim bebegimi rahatlamadi sen idtersen bir arastir belki var bilmiyorum benim kulandiklarim iyi diyil

Canim ya anne annedir bebegini dunyaya getiren kadin hic kimse annenin yerini vermez bebegine ondan iyi bakamaz

Kizlar bebegime en az bir yasina kadar kullana bioecegi bir ana kucagi istiyorum.mama sandalyesi salincak seklinde kullanabilice tavsiyelerinizi bekliyorum

Gece muhallebi vermeyi dusunen arkidisler vakit kaybetmeden verin bizim oglus yedi devrildi taa sabah kalkti bende kesintisiz bi uyku cektim mutluyumm

Evet yaa benim sisteme adim sifrem kayitliydi direk giriyodum hersey sil bastan olmus yeni sifre falan aldim bayag ugeastirdi online olanlari goremiyon ama ya sayfadayken

Gece muhallebi vermeyi dusunen arkidisler vakit kaybetmeden verin bizim oglus yedi devrildi taa sabah kalkti bende kesintisiz bi uyku cektim mutluyumm
Ay bu ne yaa hic begendmedim bu yeni sistemi neyse esracim yanlis mesaja alinti yaptim ama neyse hazir bunu alintilamisken soruyum muhallebi derken pirinc unumu verdin hangi marka ve nasil hazirladin dis etleri icinde gecenlerde bi arkadas nette yazmisti saf zeytinyagini biraz ilitip icine bir kac karanfil atip biraz bekletio onunla masaj yapinca iyi geliyomus

Canim sutlu pirincli muhallebi 4-36 ay yaziyo kutuda iyi tok tuttu sabaha kadar uyuduu

Biz hala sadece anne sutuyle besleniyoruz ya gece uykusundan once o muhallebiyi versem bisey olurmuki sulandirip biberonlami verdin yoksa kasiklami
Sen bilirsin canim ama muhallebiyi doktor onerdi zaten artik gece sık kalkmaya basladi diye bu arada biberonlada oluyor muhallebi ben kasikla veriyom kasikla beslenmeyi daha cok sevdigi icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…