2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Allah hepimize yardim olsun inss uykulari duzelir sadece sabr lazim allah sabr edenleri sever sabrin sonu selametti ins saglikli buyusunler

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allah hepimize yardim olsun inss uykulari duzelir sadece sabr lazim allah sabr edenleri sever sabrin sonu selametti ins saglikli buyusunler

Ins bbenim bebegiminde uykulari iyice bozuldu gunduz cok zor uyutuyorum gecede cok uyaniyor anlayamadim bi turlu bide 4 aylik asimizi yaptirdik bacaginin birinde bi sislik oldu ignenin girdigi yer degil ilacin bosaldigi yer buyuk intimal sizdede boyle oldu mu

Ben yaz diye ates veriyor ondan yaptirmadim ekime sakladim

Canim ac oldugunu dusunup mamada verdim ama almadi demekki acliktan degil diye dusundum
Cnm bi idrar tahlılı yaptırsanız herkese soyluyorum bnm bebegımde gece cok sorunluydu ıdrarda problem cıktı ya da evın cok mu sıcak ondan da uyanıo olabılır
Canim gecenlerde bi rahatszlanmisti idrar kulturu verdik temiz cikti kulaginda biraz iltihap var dediler antibiyotige basladik
canim mama falan baslAsan artik 5 aylik oldular sen iyi olmazsan bebegine nasil iyi bakacaksin bi dr danis ve mama basla ac olabilir bence yavrun ikinize de yazik
Valla mahvoldum ben ama acliktan degil cunku mamayida yemiyor
Ya ozellikle uyku vakti gelince deliriyor geceleri bir saat bile araliksiz uyumuyor
aynı durumdayız canım. gece 12 de uyudu, sabah 8de kesin olarak uyandı, bu süreçte en az 15-20 kere uyandı . şu an sinirimden ne yapacağımı bilmiyorum. oturup ağlayasım var. Allah yardımcımız olsun..

Valla ben oturup agliyorum artik allahim yardim etsin bize

Bizde öyle bişey yok Allaha şükür.eğer belirginse dr. Bi göster olmazsa

Valla ben bugün gece kaç kere uyandığımı hatırlamıyorum bile.feleğim şaşmış biara gece çocuk yanımda emziriyorum sandım baktım yatağında uyuyomuş.bi kaç saat sonra yine aynı şekilde uyandım eşime diyorum ki al şu çocuğu yatağına yatır emzirdim meğerse çocuk zaten yokmuş yanımda.siz anlayın artık durumu

Valla cok zor cocuk buyutmek yaa 😕ama cok sukur kı saglıklı bebeklerımiz bende oyle o kadar coook uyandım kı kızım nerde yanımdaydı ne zaman yatagına yatırmısım hatırlamıyorum baZen oluyor ne yazıkkı galıba uyanık kalma surelerı daha da uzuyor allah yardımcımız olsun ınsallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Saglık ocagındako hemsıre hanım banada soylemıstı egerkı kızarıklık ve sıslık varsa kolonyalı pamuk uygula mumkunse kolonya soguk olsun dedı 1hafta sonra gecmezse doktora gotur demıstı gecmıs olsun canım

Su odadan cikamama isi ne olcak kizlar ya butun
Isler duruyor yemek yapsmiyorum uyuyunca yspim diyorum
Sessiz olmaya calistikcs sakarlasiyom uyaniyo cocuk
Uyanikken odadan cikamiyom hadi is guc neysede kadin cagriyosun
yemek yapamamak sıkiyor beni disardan yenmiyo surekli
Ayy emekleselerde pesimizdrn gelseler kesin ozamanda tam yemek yaparken
Gozden kkaybolcak yika ellerini kos pesinden

ben eşime işleri yetiştiremiyorum dedikçe eskiler nasıl yapıyormmuş, hem ev, hem bağ bahçe, hem inek tavuk, hem kaynana kayınbaba, hem yemek derdi falan diyor, bazen de haklı buluyorum, artık 10dk ağlasın diyorum o odadayken gidiyorum başka odayı süpürüyorum, yada yemek yapacaksam ana kucağını mutfağa taşıyorum yemek yaparken bana bakıyor, söylemesi ayıptır tuvaleti bile yıkayacaksam antreye götürüyorum ana kucağını yine bana bakıyor antreden ben yıkıyorym

Bizde de durumlar ayni uyudugunda ses yapamiyorum diye ben de uyuyorum genelde uyanikken basinda surekli temizligimi yapiyorum oda oda o uyanikken supurme uykuya gecince silme derken 1 gunde bitiyor temizlik:) lavabolar aksam uykusuna gectikten sonra. Yemek olayina giremiyorum cunku durmuyo pusette mizildanip duruyo bakti olmuyo agliyo yemek zor ya yemegi yakarim ya kendimi diye aksam uykusuna gecince yapiyorum disardan istemedim hic esim de ben de pek huyumuz degil ramazanda bile her aksam 1 saatin icinde yemek yapiyodum canim cikmisti bi yemege kos bi cocugu emzir uyut adam git bi gun de disarda iftar yap disardan biseyler getir sagolsun oyle huylari yoktur:)

Aynı dert bende de var şimdi bide benm minik sürekli çığlık atıyo meraklanıyorum devamlı odadan cıkar cıkmaz bagırıyor yemek zor oluypr allahtan esım bır gun calısıp bır gun evde o bana yardım edıyor 😀 her bi zamanları zor annelik zor zor😃

Ama baloncukum eskiler hic yalnız kalmıyordu ki bebekle ilgilenen biri mutlaka oluyordu evde tek kalmıyordu o yuZden gelinler cok ıyı yetişiyordu seninde simdi bebişi oyalıcak bırısı olsa sen yetısemıcekmısın o da ayrı bı mesele zaten yalnız degilsin canım😀

Ayneeenn ole eskiye bakinca hangi gelin kaynanasindan
Ayri ev acmis bi evin icinde kac kisi yasiyolarmis ole
Evde cocuk bakmaya ne var emzirmen gerektiginde gelir cocuk
Kucagina:)dolayisiyla sen kocagun dunyanin isini bitirirsin

Hahaa canim gecen gece benzerini bende yasadim. O kadar cok uyandiki oglan bi ara gozumu actim hala emziriyorum sandim eyvah cocuk nerde kesin ustune yattim ezdim cocugu diye bi ziplamam vardi yataktan esim korktu uyandi nooluyo diye 😄 dedim oglan nerde ustune mi yattim en son emziriyodum beeen !!! 😳 sonra baktimki ana kucaginda uyuyo hangi ara yatirdim da bende uyudum hic hatirlamiyorum 😄😄

Kizlar valla aynen bende sizin gibiyin aksama kadar odadan cikamiyorum ev almis basini gidiyor yemek yok ben perisan...uyusa aman ses cikarmayim diye yapmiyorum uyumasa zaten yanindan ayrilie ayrilmaz ciglik cigliga...

Ayneeenn ole eskiye bakinca hangi gelin kaynanasindan
Ayri ev acmis bi evin icinde kac kisi yasiyolarmis ole
Evde cocuk bakmaya ne var emzirmen gerektiginde gelir cocuk
Kucagina:)dolayisiyla sen kocagun dunyanin isini bitirirsin

Kesınlıkle öyle esracım bi tanıdıgım dedi ki ben emzirmeyi gelinimde gördüm biraZ emerdi cocuk hemen verirdik kucaga oturmak yok devam işe derdi şimdiler çok şanslı dıyor:) biz saatlerce cıkmıyoruz sımdı yataktan bebekle oynamaktan valla allaha çok şükretmek lazım ya😀

Kizlar valla aynen bende sizin gibiyin aksama kadar odadan cikamiyorum ev almis basini gidiyor yemek yok ben perisan...uyusa aman ses cikarmayim diye yapmiyorum uyumasa zaten yanindan ayrilie ayrilmaz ciglik cigliga...

Esler simdilik ıdare etsinler bizi napalım keyiften değil ya alışma dönemindeyiz elbet alışacagız biZde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…