2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463

Menekşecim bu ay aşıya götürckmsn agustosta

Menekşecim bu ay aşıya götürckmsn agustosta

yani saglik bakanliginin asi listesindeki asilardan yok rota istege bagli ya ilk dozunu 3. ayda yapmslardi. diger asilarla etkilesip yan etki olmasin diye baska asinin olmadigi aylarda yapalm demsti dr. yani 3 ve 5. aylar

yani saglik bakanliginin asi listesindeki asilardan yok rota istege bagli ya ilk dozunu 3. ayda yapmslardi. diger asilarla etkilesip yan etki olmasin diye baska asinin olmadigi aylarda yapalm demsti dr. yani 3 ve 5. aylar
Tşk edrm canım bende yaptırsam çok mu geç kaldım acaba yani eylülde normal aşı var dgl mi açıkcası benim aşı kartı gitti tatilden cüzdanımı çaldırdım hemşiremizde çok aksi azar yemkden korkurum sordum arayıp eylülde gelcksn 4 de dedi

Ayrıca biraz unutkan biri şimdi netden baktım 6 ayın sonunda aşı gözüküyor takvime göre ne yapcagımı şasırdım

rota asisini yaptirmadysan bi arastir cnm yapiliyo mu hala. 5. ayda asi yok zaten dedigim gibi eylulde var baya bi yandik 4-5 tane asi var yanlis hatirlamiyosam

rota asisini yaptirmadysan bi arastir cnm yapiliyo mu hala. 5. ayda asi yok zaten dedigim gibi eylulde var baya bi yandik 4-5 tane asi var yanlis hatirlamiyosam

Saol cnm Allah şimdiden sabırını versin bizlere ben o kan ilaçını kullanmıyorum çocugum bi türlü alışamadı bende hergün bir çay kaşıgı pekmez veriyorum baklım ne olck ikinci dişinide çıkartdı senin bebiş ne alemde

Şuan gıgıldama dönemine girdik yani tekrarlayan kelimeler mama meme baba nene dedeeede gibi şeyler sölüyor tek tük birde arada bir oturdurıyorum birde ayakda dik duruyor katdeşim tutunca adım atıyor

Yani doyuyor ama memeden ayrılmak istemiyor ya açıkcası endişe ettim sadece emiyor aslında doktor ne mama ne ek gıda verme dedi bende sanki cocuk aç gibi geliyo ama ağlamıyor da bakalm takip edicem artık hamılelıgın ılk gununden beri sıkı takipçiyim hep okudum ama yazma bu gune kısmetmıs büyüklerden kime sorsak hepsı ayrı kafadan konusuyo ama burda hiç tanımasakta sizler daha samimi geliyorsunuz laf aramızda:))))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Şuan gıgıldama dönemine girdik yani tekrarlayan kelimeler mama meme baba nene dedeeede gibi şeyler sölüyor tek tük birde arada bir oturdurıyorum birde ayakda dik duruyor katdeşim tutunca adım atıyor

canim biz de henuz dis yok bolca salyamiz var on parmak agzimizda ama. Benim oglan henuz dede falan demiyo hala aaaaawww uuuu gibi sesler cikariyo yavas yavas o da olur nasipse. Oturmaya calstm one dogru devriliyo daha hazir degil anlasilan

canim biz de henuz dis yok bolca salyamiz var on parmak agzimizda ama. Benim oglan henuz dede falan demiyo hala aaaaawww uuuu gibi sesler cikariyo yavas yavas o da olur nasipse. Oturmaya calstm one dogru devriliyo daha hazir degil anlasilan
Sölüyüm dişi yakında gelir 😄 benimde öle öne doguru geliyor ama kısmet baklım maşallah balıgıma

benim oglan agir kanli olcak heralde tam zamanini beklicek emeklemiyo da daha sabirsizlikla bekliyorum

Yüz üstü koyuyorum ama kolları çok güçsüz kalıo güçlesin die koyuyorum çabuk yorulup elini emio normal kpydugumdada dönüyo ama tek kolu kalıo birde poposunu kaldorıyor ekmeklemek için sürünmüyo saga sola aşagı yukarı anlıyla geliyo agızıyla ek gıdayı naptın

Bebişin aç olduğu pek sanmıyorum çünkü kızım da özellikle öğlenleri emmek istiyor çok aç olmadığı halde.emerken uyursa dikkatimi çekti emme hareketini ağzı boşken de yapıyor.bence bebeklerin emme refleksinden gelen bişey tatmin olmak istiyolar.onun için bu ara emerken uyuyunca uyanmasın diye hemen emziği veriyorum emzik almayan çocuk olduğu halde tutuyor arada

canım biz de yarın gideceğiz bakalım kaç kilo almış olacak. geçen ay seninkiyle aynıydı. bebişine maşallah geçen aya göre iyi kilo almış. inşallah bizimmki de o kadar olmuştur

Evet bizim bebisler ayni gidiyo.ins olmustur cnm.gelince yazarsin.ek gidaya basladin mi.neler veriyosun

maşallah benimki hiç öyle sesler çıkarmıyor doğumu ne acaba...

ek gida meyvelerden tattrdim arada veriyorum bide yogurt mayalicam koy yogurdu mayasi bulabilirsem sen veriyo musun ek gida

ek gida meyvelerden tattrdim arada veriyorum bide yogurt mayalicam koy yogurdu mayasi bulabilirsem sen veriyo musun ek gida

Ben daha çok anne sütüne yükleniyorum cnm 1 çay bardagını geçmiyck sekilde veriyorum ben yogurt pekmek 1 çay kaşıgı sonra meyvelerin herhangi birini veriyorum dün muz bgn de kabak vericem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…