2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Kizlar cildircam ya.sabah 6da uyandi bizimki.salliyom 15 dk uyuyo.ne yapmaliyim nie uyumuyo

Bizimki de artık erken uyanıyo 7.30 da falan.4 saat uyumuyo naparsan yap.uykusu olduğu halde yüzünü ovuştura ovuştura duruyo ben üzülüyorum.artık son nokta da emerken uyuyo

Noolucak bu uyumayan canavarlar !!! Bi ara duzelmisti gece uykusu ne guzel sadece bi kere kalkiyodu. 1 aydir bozuldu bazen 6-7 kere kalkiyo cigliklar atiyo uyanirken. Gaz problemimizde hic azalma yok tek umudum 6 ayda bitmesi 😔😔

Hanimlar siz kehribar bebek dis kolyesini duydunuzmu ? Kullanan varmi ? İnternette gozume carpti acaba gercekten ise yariyomudur eger bu cigliklar atarak uyanma huysuzluk ve uykusuzluga etkisi gercekten varsa hemen alip deneyebilirim. Yada hicbir ise yaramiyomudur sizce 😳😳

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bebişin aç olduğu pek sanmıyorum çünkü kızım da özellikle öğlenleri emmek istiyor çok aç olmadığı halde.emerken uyursa dikkatimi çekti emme hareketini ağzı boşken de yapıyor.bence bebeklerin emme refleksinden gelen bişey tatmin olmak istiyolar.onun için bu ara emerken uyuyunca uyanmasın diye hemen emziği veriyorum emzik almayan çocuk olduğu halde tutuyor arada
Bende artık aç olmadıgını dusunmeye basladım evet tatmın olmak ıstıyor cunku tam doyunca kendılıgınden bırakıyor ama hala dudagını emıyor demekkı hepsı boyle mınıklerın emzigi hiç almıyor öğüruyor su bile bi kasık versem ogruyor biberon almıyor mama denemıstım almıyor elma ve sedtalı suyu verdım begenmedı pırınc unu denemıstım belkı yer dıye yok oda olmadı galıba benım ısım bıraz zor😃😃😃

Saol cnm Allah şimdiden sabırını versin bizlere ben o kan ilaçını kullanmıyorum çocugum bi türlü alışamadı bende hergün bir çay kaşıgı pekmez veriyorum baklım ne olck ikinci dişinide çıkartdı senin bebiş ne alemde

Merak ettıgım bırsey var benm kızıma 4aylık kontrolunde doktor anne sütü aldıgından kan ilaxı baslamıcam dedi size ne zaman basladı acaba siz anne sütünden başka ek ne veriyosunuz bide bebeginiz kaç aylık

Merak ettıgım bırsey var benm kızıma 4aylık kontrolunde doktor anne sütü aldıgından kan ilaxı baslamıcam dedi size ne zaman basladı acaba siz anne sütünden başka ek ne veriyosunuz bide bebeginiz kaç aylık

Canım bana saglık ocagından verdiler günde 7 damla çocugum hiç durmadı 6 dan gün aldım aşımızı oldugunda vermişdi

Ek olarak emdigi için bir çay bardagını geçmiycek şekilde yogurt içine meyve ve pekmez veriyorum

Canım bana saglık ocagından verdiler günde 7 damla çocugum hiç durmadı 6 dan gün aldım aşımızı oldugunda vermişdi

Banada saglık ocagından doktorunuza soru. Demısstı doktorda vermedi 6.ayda baslıcaZ dedi valla bilmiyorum napcamı

ben kan damlasina 4. ayda basladim gunde 4 damla. Sadece anne sutu aliyo meyvelerden falan vermeye basladim yavas yavas

ben kan damlasina 4. ayda basladim gunde 4 damla. Sadece anne sutu aliyo meyvelerden falan vermeye basladim yavas yavas

Bende vercem bişiler ama kızım almıyor hepsını öğürerek tadıyor bende ısrarcı olamıyorum halıyle yıne sadece anne sutune devam ☺️kan ilacı baslamadı doktor bıze 6.ayda dedi

Ya kizlar ben oglumu iki dk birakip lavaboya bile zar zor gidiyorum haliyle yemek temizlik falan o aksam uykusuna gectikten sonraya kaliyor ve cok yoruluyorum. Acaba su salincaklardan alsam yemek falan yaparken yanimda durur mu? Aranizda alan ve memnun olan var mi

canım bende salıncak var kumandalı müzikli. hediye gelmişti. her bebek farklı tepki veriyor buna. benimki sevmedi ne yazık ki. genelde seviyorlar ama ben bırakıyorum en fazla 5 dk duruyor sonra bağırmaya başlıyor almam için. bizde işe yaramadı yani.

Sevgili arkadaşlarım siZe bişe danışmak istiyorum lütfen cevaplarsanız içim rahat etcek kızım 27mart doğumlu anne sütünden başka birşey vermiyorum gelişimide normal denildi 4.ay kontrolunde 7kilo olmuş ama artık bır ıkı gundur butun gece memede ve meme ağızdan çıkar çıkmaz uyanıyo huzursuzlanıyo acaba kızım doymuyor mu?? :KK43:

canım benim kızımda da son 3 haftadır filan memede uyuma başladı. yatıyoruz yatarken emziriyorum. o şekilde uyuyor. gece gündüz farketmiyor. günün yarısından çoğunda o pozisyondayız ve uyuduktan sonra da ağzında duruyor meme. bazen bunalıp kendini atıyor geriye ve memeyi bırakıyor. bi de çok terliyor kafası ter içinde.
kan ilacını da sormuşsun, benim doktorum da başlatmadı. ek gıdaya da başlamadık kan ilacı da vermiyoruz. yan etki olarak terleyebileceğini söylemişti.

Merhabalar, anne sütünden yoğurt deneyen var mı içinizde?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

mononokez;
Ay aynı bızı tarıf etmıssın gercekten butun bı gunum odada yatarak geciyor kızımdan dolayı yanından kalkınca uyanıyo hıc boyle bi bebek değildi uykusu cok guzeldi bni üzmezdi ama şimdi benİm odadan cıktıgımı anladıgı an uyanıyo 😔umarım gecıcı bı durumdur benım ısım zor ya benım kıZ ne meyve ne mama ne pirin unu hıc bısı almıyo :)

mononokez;
Ay aynı bızı tarıf etmıssın gercekten butun bı gunum odada yatarak geciyor kızımdan dolayı yanından kalkınca uyanıyo hıc boyle bi bebek değildi uykusu cok guzeldi bni üzmezdi ama şimdi benİm odadan cıktıgımı anladıgı an uyanıyo 😔umarım gecıcı bı durumdur benım ısım zor ya benım kıZ ne meyve ne mama ne pirin unu hıc bısı almıyo :)

benimki de sadece emiyor. emzik de almıyor. bol bol yatıyoruz biz de. ama bence geçici. yani sanırım bebeklerimiz nasıl uykuya dalacaklarını bilemediklerinden sürekli değişik yollarla uyuyorlar. sonra kimi daha geç kimi daha erken öğreniyor. umarım çok da geç öğrenmezler :) yatmaya alıştım da gece sık uyanmaya başladı bu ara o canımı sıkıyor. gündüzden çok gece uykusunu önemsiyorum çünkü. umarım düzelir...

Ya kizlar ben oglumu iki dk birakip lavaboya bile zar zor gidiyorum haliyle yemek temizlik falan o aksam uykusuna gectikten sonraya kaliyor ve cok yoruluyorum. Acaba su salincaklardan alsam yemek falan yaparken yanimda durur mu? Aranizda alan ve memnun olan var mi
Gecen hafta ben de arkadasın bebegının salıncagını aldım o artık buyudugu için kullanmıyorlar baya bi sallandı durdu bızımkı nerdeyse yarım saate yakın gıkı cıkmadı yakınında bı tanıdıgın fılan varsa onunkıne koy bak bı ıstersen duracak mı dıye

X