2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Az once doktordan geldim .kalbim duracakti doktor bakarken birde cisimi tuttum gittim kaciracaktim ultrasonu gobusume tuttugunda .bebeğim 1cm olmus haftasiyla uyumlu saglikli gorunuyor dedi.kalbini dinleteyim dedi Allahim o nasil ses pit pit nasilda hizla .oglumdayken sesini dinleyememistik makinasi eskiydi.cok duygulandim.doktor sorun varmi diyo yok dedim aklim bebekte kaldi minnacik sey kalp atiyor Allahim cok buyuksun dedim şükür ler olsun.tum duymayan arkadaslarimda yasasin bu duyguyu cok guzellll

tebrikler tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrr

sağlıkla büyüsün hepimizinki inşallah

selam pıt pıtları duyanlarınn gozu aydın darısı duymayanlara nsallah

bızde 8 haftayı bıtırdık teyzelerı cok heyecanlı
bayramda yokuz dondugumuzde 11 bıtcek o hafta ense olcumune falan gıdecegım sabırsızlanıyorum saglıklımı yerınde duruyormu merak edıyorum cunku hıcbısı hıssetmıyorum
benım gıbı orucuna devam edenler varmı merak ettım? nasılsınız zorluyormu?ben bıraaz halsızım ama normaldede tutsam boyle olurdum herhalde.

Kizlaaaaarrr ben simdiden yan yatamiyorum yaa sanki biseyler karnima baski yapiyor 5 dakika sonra agrimaya basliyor gece bacagimin arasindan yastik kaymis feci bi agriyla uyandim Allah korusun kotu birsey degildir insallah

Kizlaaaaarrr ben simdiden yan yatamiyorum yaa sanki biseyler karnima baski yapiyor 5 dakika sonra agrimaya basliyor gece bacagimin arasindan yastik kaymis feci bi agriyla uyandim Allah korusun kotu birsey degildir insallah

ayy masallah ben hersekılde yatıyorum hele sabaha karsı kızım yanıma gelmısse sekıllerı tarıf bıle edemem yatagın ayak ucunda caprazında nasl sıgarsam artık
kızıma koca gobusle hamıleykende yandan yuzustu yatıyordum ben 9 ay tık demedım

kizlar cok kotuyumemin hafif kahverengi lekelenmem oldu apartopar doktora gittik,bebeginin kesesini begenmedim bi problem var dedi anlicaginz dusuk tehlikem varigneler ilaclar falan yazdi eger kalirsa 10 gun sonra tekrar gel dedibiliyodum ya bi sey olacagini biliyodum

gozun aydin cnm... Rabbim tamamini erdirir insallah...
Kalp atisini duymak cok rahatlatiyor insani banada kal gelmisti boyle :)
elinde olsan insanin sabah aksam dinler o pitpitlari :)
1cm likler ama dunyalara bedeller

şimdiden yatamıyorum demişsin de canım ilerleyen dönemlerde zaten sürekle yan yatmamız gerekmicek mi ben mi yanlış biliyorum nie ağrın oluyo hiç bilemedim.:26:

ya canım uzme kendını su evrede artık teslım ol streste kotu etkıler
ınsallah saglıklıysa zaten tutunur annesıne
bol bol dua et
bak saglıklı gelısmesı ıcın ılk uc ay 70.000 subhanallah cekılıor ben ılk bes haftada cekmıstım onu cek ıstersen sende rahatlarsın

canımmmmmm çok sevindim bugün ne güzel birgün oldu yaaa herkes mutlu :)
darısı başımıza inşallaaahhhhh :)

Azem canım lütfen hemen en kötü senaryoyu yazma , dua et canıım benim .

Bak hamileliğimin aynı senin dönemlerinde benim kanamam oldu , öyle leke falan değil kanama . Kesede açık vardı , düşük tehlikesine hazırla kendine dedi dr .

30 yaşındaydım , daha ilk çocuk , bir de düşük olursa ...

Eve gelip hep yattım , ilaç verdi , 1 hafta sonra kanamam durdu .Yusuf öyle bir sıkı sıkıya tutunmuştu ki keseye , kesedeki açıklık kapanana kadar o inatla tuttunduğu yere yapmıştı yavrum .

Sen iyisini düşün , Rabbimize dua et .Olur böyle şeyler , kaç kişinin başına geliyor ve sağlıkla doğum yapıyorlar.Doktor dikkat etmen için seni uyarmak zorunda sadece .

Bizde sana dua edelim olur mu güzelim

Kızlarrr bazı değerlerim düşük çıkmışş. Anlayan varmı ? Doktorumu 4 te arıcam. Çatlarım 4e kadar

moralini bozma bu herkesin başına gelebilir ve gebelikte en önemli şey psikolojinin iyi olması herşeyi Allaha tevekkül et ve onun seninle olduğunu bil herşey çok güzel olacak

Kizlar fon makinesi zararlu midir?radyasyon vs diyolar,bugun sacimi kestirdim fondw cekti ama sonrasinda pisman oldum,uzerimde saclari twmizlemek ici karnima da kusa sureli tuttu hemen kolumla kapattim karnimi.paranoyak mi oluyom anlamadim ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…