2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
kizlar cok kotuyum:KK14::KK14::KK14:emin hafif kahverengi lekelenmem oldu apartopar doktora gittik,bebeginin kesesini begenmedim bi problem var dedi anlicaginz dusuk tehlikem var:KK14::KK14:igneler ilaclar falan yazdi eger kalirsa 10 gun sonra tekrar gel dedi:KK14::KK14::KK14::KK14:biliyodum ya bi sey olacagini biliyodum:KK14::KK14::KK14::KK14:

çok geçmiş olsun moralini yüksek tutmaya çalış ne mucizeler oluyo hayatta. birisi de senin içindir hı ? içini ferah tut. dualarımız seninle.

benım kantestlerım senınkınden de dusuk canım hgb 10 cıktı
kardesım tıpta okuyor ona sordum
dedıkı:hamılelıkte kan sulanır ve aslında aynı olan mıktarlar daha az gorunur her hamılede boyle dususler olur okadarda onemlı degıl dedı

ha benım kanım zaten hep dusuk o ayrı mevzu anemı var bende
dr um kızımda ılk uc ay ılac vermıyorum sonra verıcem demıstı bundada oyle olur herhalde.

çok şükür canım. arefe günüü haftaya falan yani. geçmez şimdi sana zaman :))

kanla ilgili olanlar kuzum onlar. kan değerin biraz düşük. benimkinde de aynıları düşüktü. ferro sanol başladık.

bi de şu mesaj kutunu biraz sil :KK66:

Hııı bakalım doktor ne diyecek. İlaç felan verir heralde. Aslında kanım çok iyiydi ama birden bire nasıl düştü ki :KK31: Kızılaya kan verirken erkeklerden bile yüksek çıkıyordu :KK1:

Hı birdee ben daha ilk dakikada 2 kilo almışım :KK19:

kizlar cok kotuyum:KK14::KK14::KK14:emin hafif kahverengi lekelenmem oldu apartopar doktora gittik,bebeginin kesesini begenmedim bi problem var dedi anlicaginz dusuk tehlikem var:KK14::KK14:igneler ilaclar falan yazdi eger kalirsa 10 gun sonra tekrar gel dedi:KK14::KK14::KK14::KK14:biliyodum ya bi sey olacagini biliyodum:KK14::KK14::KK14::KK14:

geçmiş olsun
çağırma ya
aklına getirme bence
iyi düşün iyi olsun
tutunacak yavrum bana diye düşün dua et
kötü bişey getirme aklına

bende kansızlık var hatta akdeniz anemisi zannedilecek kadar kötü durumdaydım
sakın bu şekilde hamile kalma dendi. ama ilaçlarla falanda yükselmiyo yapacak bişey yok
ben hep ikiz olsa bile taşırım diyorum. iyi olacağız diyorum. kanım az ama azıcığı benim olsun çoğu bebişin diyorum kendimi bu şekilde motive ediyorum. lütfen sende üzme kendini güçlü ol

şimdiden yatamıyorum demişsin de canım ilerleyen dönemlerde zaten sürekle yan yatmamız gerekmicek mi ben mi yanlış biliyorum nie ağrın oluyo hiç bilemedim.:26:

Canim benim de ilk hamilelik pek bi bilgim yok ama hamile yastiklari falan var ya kocaman yan yatarken kullanmak icin o yuzden dedim :/

Canim telas yapma, belki hani ogun fini fini yapmistinya belki ondandir.korkma normal bunlar.sen yatiyorsun ve kalkmiyorsun bir hafta.kizin icinde annen yakinsa cagir canim baksin bir sure sana .gecmis olsun Allaha emanet ol canim sen ve bebegin
gozun aydin cnm... Rabbim tamamini erdirir insallah...
Kalp atisini duymak cok rahatlatiyor insani :KK70: banada kal gelmisti boyle :)
elinde olsan insanin sabah aksam dinler o pitpitlari :)
1cm likler ama dunyalara bedeller :KK70:
Evet canım dunyaya bedeller cok duygulandim wc de agladim esimden gizli :)
canımmmmmm çok sevindim bugün ne güzel birgün oldu yaaa herkes mutlu :)
darısı başımıza inşallaaahhhhh :)

Sagol cnm tum bekleyenler saglikla duysun insallah

canımmmmmm hemen kötüyü düşünüyorsun canım olmaz Allah'ın izniyle hiçbişey olmayacak görüceksin.
sen yat dinlen.
dularım seninle

Azerinnn iyi düşün iyi olsunn.. İnşallah birşey olmazz bebeğinee

kızlar bel bıraz kalınlasıp kendını agır kaldırmaya hazırlıyor oyuzden once bel kalınlasıyor
allahım suan bebısımın saglıgından sonra sevındıgım ılk sey kılo almamıs olmam cok sukur rabbıme :))))

demesen iyiydi
neyse hayırlısı bir kaç litre su içermişim
iyice sıkışıp muayene girermişim
doktora ayyy çabuk bak patlamak üzereyim dermişim koşa koşa lavabo ararmışım sonra
sen öyle deyince hemen kafamda bunlar canlandı

:) valla o heyecanla ne yapacağını şaşırıyosun doktor bastırdıkça alttan gidecekti zaten sabahda kalkınca girmedim tuvalete.hastaneden çıktık anaa ben çişimi yapacaktım diyorum :KK52: düşün yanii okadar ne yapacağımı şaşırmışım azıcık sıksam akacak halbuki :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Eki Görüntüle 766819

Kızlarrr bazı değerlerim düşük çıkmışş. Anlayan varmı ? Doktorumu 4 te arıcam. Çatlarım 4e kadar
Canim kanin dusuk diger degerlerde ona bagli olarak değişiyor. Benimkide 10 doktorum 3.ayda hapa baslariz dedi .darisi kalp atışı na
Kizlar fon makinesi zararlu midir?radyasyon vs diyolar,bugun sacimi kestirdim fondw cekti ama sonrasinda pisman oldum,uzerimde saclari twmizlemek ici karnima da kusa sureli tuttu hemen kolumla kapattim karnimi.paranoyak mi oluyom anlamadim ki:KK43:

Bende kestirdim fon cekti bu tur şeyler uzun vadede olur canim

canımcım daha dur allahın izniyle bişey olmaz kendine dikkat et dinlen hemen kötüye yorma pozitif düşün :KK47::KK47::KK47:

cnm hemen kotu dusunme oyle biliyordum bisey olacagini fln diye hic dusunme...
basta sen negatif yaklasirsan olmaz ama basta senin inanman lazim bebisine ...
annecigine simsIki tutunucak insallah...
4-5 gune kalmaz hersey yoluna girer insallah...
sakin hemen korkutma kendini aglayip iyice bozma moralini...
doktoruna guveniyormusun?
olmasza bir kac gun sonra baska birine gorun... bazen dedikleri birbirini tutmayabiliyor cunku...

benimki kullandirmama taraftari ama bayramda yurtdisinda olucaz... oyuzden yanimda bulunsun istiyorum... 4-5 gun kalicaz ztn hafif bej akintilarim oluyor orda da olursa stres yapmadan iicerim... ben bir gece acile gitmistim bu akintilar yuzunden aynisinin 100luk olanini vermisti kadin doktor... bnm doktorum 2 gun sonra biraktirdi gerek yok dedi...
ordan artti onu alicam bide bir paket ekstra koyarim.
sana neden verdi peki doktorun ? bazilarinda lekelenme fln olmadigi halde veriyolar.
demkki cokta zarari yok :KK43:

yurtdışına çıkmak için doktoruna danışmışsındır sanırım, benimki özel arabamızla 5 saatlik mesafeye bile izin vermedi:KK37: hiç bir yere gidemiyorum, sinir oluyorum:KK37:
ne kadar çok yazmışsınız kaç saattir okuyorum anca bitti:)ben yaklaşık bir haftadır kendimde değildim.göğsümde yanma sol koluma ve sırtıma vuran ağrı.reflü sanmıştım.ilaçlar fayda etmemişti.dahiliyeye gittim önce.dr dan nefret ettim.kadın beni durup dururken panik atak yaptı neredeyse.ekg cekildi.çarpıntın var ama panik yapmışsın ondan diyor.son zamanlarda üzüldünmü moralini bozan bişey yaşadın mı çok endişelisin ve paniksin.internette okuma cok fazla....vs.gibi seyler..oysa yanmadan dolayı canım yandığı için rennie ve gaviscon harici bişey verebilir mi diye gitmiştim sadece.en ufak paniğim ya da moral bozukluğum da yoktu.neyse bir gaz hapı verip gönderdi.metsil.ki o da bir kere bile gaz çıkarmamı sağlamadı:) 2 gün sonra hala geçmeyince sıkıntılar kardiyoloğa gittim.tekrar ekg.öncekine de baktı.ultrasonla göğüs bölgesine baktı.sonuc reflü yok.çarpıntı yok.bu dönemde nabzın yükselmesi normal dedi.göğüsteki yanmanın sebebi ciğerlerimmiş.muhtemelen üşütmüşsün dedi.ve daha önce içtiğim sigaralar ve geçirdiğim bronşit oldukça zarar vermiş.şuan sınırdasın belki toplar ama birdaha sigara içersen geri dönüşü yok dedi.sırt ve kol ağrıllarıda yine kas ağrısıymış.düşünüyorum da ,yanıyorum diye klimayı 25 dereceye alıp uyuduğum sabaha karsı titreyerek çok uyandığım günler oldu.bu sıcaklarda cok zor ama siz dikkat edin klimaya lütfen.son bir haftadır canımın acısından hayatla bağım kesildi resmen.hala da iyileşemedim tam.

çok geçmiş olsun, sigarayı bırakın güzelleşin hanımlar:KK3:

Kizlaaaaarrr ben simdiden yan yatamiyorum yaa :KK43: sanki biseyler karnima baski yapiyor 5 dakika sonra agrimaya basliyor gece bacagimin arasindan yastik kaymis feci bi agriyla uyandim :KK43: Allah korusun kotu birsey degildir insallah
yatma sıkıntısı bende de var, sağa sola yatınca karnım ağrıyor, karnımın üstüne zaten hiç yatamıyorum, sırt üstü yatınca belim ağrıyor, bööyle bir çeşmekeş benim durumum da

Allah allahhh, inşallah bir şey olmaz, dikkat et kendine ve düşünme, düşünmedikçe moral bulursun çünkü, düşsecekse de hayırlısıdır düşmeyecekse de unutma

Kizlar fon makinesi zararlu midir?radyasyon vs diyolar,bugun sacimi kestirdim fondw cekti ama sonrasinda pisman oldum,uzerimde saclari twmizlemek ici karnima da kusa sureli tuttu hemen kolumla kapattim karnimi.paranoyak mi oluyom anlamadim ki:KK43:
erken topuz radyasyon yaydığını söylüyor, ben mümkün olduğunca kullanmamaya çalışıyorum

kızlar yaa, 2 gündür karnıma dokundukça bile acıyor, neden oldu bu yaaa? Sizde de var mı böyle bir şey?

X