2014 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    463
Ya arkadas neden kimse anlamiyor bizi hicbiri sanki cocuk yetistirmemis
Yada zamaninda yanlis duzenden veya duzen kuramadiklari icin cocuklarin adi fenaya
Huysuza cikiyomus.ramazan basindan beri arayan arayana iftara gelin diye
Ve hep kalabalik gruplae halinde olacak iftarlar diyorumki:
1.si bu cocuk iftari gormeden gece uykusuna yatiyor tabi oncesindeki hazirliklar
2.si insan yadirgiyor 20 kisinin icine nasil sokiyim herbirine tek tek alisana kadar bi esimle pert
3.uykusu geldiginde yatagini istiyor koca gece ayak sallicam tek basima bi odada ne anladim ozaman
Kismetse seneye rahat olucak ya ben sikayet etmiyom insanlari ne geriyosa
Sonra birsuru laf yok cok ustune dusuyomusuz sus bebegi gibi ywtistiriyomusuz
Fazla kolluyomusuz evet dikkat ediyoruz sukur hicte hasta olmadi
Ben insanlarin 2 saatlik gonlunu eglemek icin oglumun duzenini bozamam
Uyku saatini kacirdinmi saatlerce agliyor neden gulen mutlu bebegimi
Aglatiyim hemde bilerek.ve ben o konusan bazi insanlar gibi oglumu onun bunun kucagina
Atmiyorum kwyif yapiyim diye a dan z ye herseyini bizzat kendim yapiyom
Askla sevgiyle disari bile ciksam emanet edip mama saatine yetisiyim
Diye kosturuyom sirf kendim yediriyim diye ben bole seviyom bole yapiyom
Kusura bakmayin kizlar fena doluyum bu konuda..konusmasin arkadan su insanlar:KK45:

Ayni seyleri yasiyorum ben de canim benim oglumda ayni seninki gibi iftar olmadan yataginda uyucak baska yerde uyumuyor agliyor emmiyor bile sinir oldugu icin insanlara gel anlat siz cocugu yabani yapicaksiniz bi de su alistirma ve alissin sozune uyuz oluyorum artik arabada uyumaya alissin her saat her yerde gurultude sakinlikte uyumaya alissin suna alissin buna alissin ama kucaga alistirmicaksin sallamaya alistirmicaksin deki oluyorum

Kizlar geceyi atessiz atlattik cok sukur oneriler icin tesekkurler fitile gerek kalmadi atesi hic cikmadi zaten agrisini alsin diye 3 kere 4 saatte bir calpol verdim atesi de engelledi heralde.

Ya arkadas neye nasil alistiriyim cocugun huyu suyu
Belli hem siz uyurken ben burda kahkayla gulup sohbet etsem
Sen uyuyabilirmisin diyorum artik insanlara koca koca kadinlar
Kendileri diyolar" ayy valla yatagimdan baska yerde uyuyamiyorum"
Ee bebek sizin keyfiniz icin sizin istediginiz gibimi yapsin
Gece kendileri isikta uyuyamam ayy seste ben uyuyamam diyolar
El kadar bebekten bunu bekliyolar herkez baksin isine

Bu bebek arabasi ve oto koltugu cok terletiyo bildigin su gibi ne yapmam lazim sizinkiler de terletiyo mu kan ter icinde kaliyo yavrum hasta olcak

Bu bebek arabasi ve oto koltugu cok terletiyo bildigin su gibi ne yapmam lazim sizinkiler de terletiyo mu kan ter icinde kaliyo yavrum hasta olcak

Kardiş ben oto koltuğunun içine çarşaf diktim küçük o engelliyo baya.wkafa kısmına da içine koyarken mendil seriyorum.bebek arabasını da zaten tek başına henüz kullanmadık koltukla koyuyoruz ama ona da çarşaf serebilirsin

Iyi aksamlar mononokez bende demir damla verdim ogluma kabiz oldu kucuk tuvaleti ve teri cok agir kokmaya basladi hangi doktora gidiyorsunuz ve hangi sehirdesiniz
merhaba, ben istanbul'dayım. Acıbadem Maslak hastanesinde Neslihan Korkmaz'a gidiyorum. çok iyi bir doktor. ben de onun dediği gibi vermiyorum. isterseniz doktorunuza bir sorun. doktorların biraz da uluslararası makaleleri filan takip ediyor olmaları lazım. çünkü doktorumuz artık dünyada uygulamanın bu yönde olduğunu söyledi. yani bebekte ağır kansızlık yoksa ve annede kansızlık yoksa o kna ilacından vermiyoruz dedi. 9. ayda sanırım zaten bir test yapılıyormuş. gerek olursa sonra veririz dedi. ben şu an devit de dahil hiçbi ilaç kullanmıyorum.

benzer şeylerden ben de şikayetçiyim. herkes bana laf söylüyor doğduğundan beri neredeyse. bu ev çok sessiz alıştırmışsın çocuğu, normalde bebekler top patlasa uyanmaz seninki kötü alışmış ileride çok zorlanacaksın vs. kaç kez denedim ben yanlış yapıyorum diye ses yaptım kızım uyurken normal davranayım dedim ama uyanıyor kızım ve ağlıyo mutsuz oluyor. artık sallamıyorum hatta kızıyorum. bizimki böyle diyorum. napıyım. millete baksan hepsi mükemmel çocuk yetiştirmiş sanki.

Ah arkadaşım bende çok dertliyim amcamın kızının düğünü oldu yok gelmesen olmaz illa gel sonuç enfeksiyon kaptı on gün hastanede yattık iki ay iyiydi geçen kızkardeşim iftar yaptı eşimde dahil herkes söylendi bu çoçuk evde kimseyi görmüyor kapattın eve diye iftara gittik pazar salı günü çoçuk amip oldu dört gün oldu hastaneden çıkalı hala ilaç kullanıyoruz.t:KK28:Esadüf olamaz bunlar bence doktorda dedi amili biri eline dokunur oda ağzına götürür mikrop bulaşık diye.yani sonuçta birmüdddt az gezcez az geri durcaz napalım ya şimdi benibsyram stresi sardı napcam kızlar ya bayramdads evde oturamayız bi sürü insan görcek bebişlerimiz çok korkuyorum çok

Ah arkadaşım bende çok dertliyim amcamın kızının düğünü oldu yok gelmesen olmaz illa gel sonuç enfeksiyon kaptı on gün hastanede yattık iki ay iyiydi geçen kızkardeşim iftar yaptı eşimde dahil herkes söylendi bu çoçuk evde kimseyi görmüyor kapattın eve diye iftara gittik pazar salı günü çoçuk amip oldu dört gün oldu hastaneden çıkalı hala ilaç kullanıyoruz.t:KK28:Esadüf olamaz bunlar bence doktorda dedi amili biri eline dokunur oda ağzına götürür mikrop bulaşık diye.yani sonuçta birmüdddt az gezcez az geri durcaz napalım ya şimdi benibsyram stresi sardı napcam kızlar ya bayramdads evde oturamayız bi sürü insan görcek bebişlerimiz çok korkuyorum çok

Simdide derler eve kapatinda her ciktiginda hasta oluyor ayy
Anasini satimm ne cok prof.varmis etrafimizda benim basima geleni
Anlatiyim bebek mevlutumde yakin akrabalardan biri almis oglumu
Ziplatiyo poposuna vura vura neymis cok salikmis vucudu dik dursunmus
ulaa..nn daha cocuk 1.5 aylik neyine dik durcak esim geldi o esnada mevlut
Bitmisti asla gormesini istemwzdim o sahneyi cunku acaip pipirik ve cocuguna
Duskun bi baba bir bozdu kadini sen napiyosun deyip kucagindan aldi bi hisimla
Ohh olsun senmi ogreticen ona dik durmayi simdi fena damat olmustur:))
Olsun umrumda degil o cocugun boynunu zedelesen kalcasina bisey olsa
Okadar vurunca sonra ozurler dilesen ne fayda alir cantani gidersin evine

oglumuzun rahat uyuyamiyacagi yerlere gitmiyoruz
Cok kalabaliksa mikrop kapar diye gitmiyoruz
Uyku saatini gecirecek aktiviteler yapmiyoruz
Cok sicaksa cikmiyoruz ben oglumu 1 sene beklemisim
9 ayda karnimda beklemisim allahin izniyle gecicek bu sene
Bunlarin hepsini bilerek ona sahip olmak istedik
Hiccc sikayetci degilim mutluyuz biz cekirdek sicak yuvsmizda
Ben bole yetistiriyom arkadas o benim herseyim
Kiymet verki deger ve saygi gor

Simdide derler eve kapatinda her ciktiginda hasta oluyor ayy
Anasini satimm ne cok prof.varmis etrafimizda benim basima geleni
Anlatiyim bebek mevlutumde yakin akrabalardan biri almis oglumu
Ziplatiyo poposuna vura vura neymis cok salikmis vucudu dik dursunmus
ulaa..nn daha cocuk 1.5 aylik neyine dik durcak esim geldi o esnada mevlut
Bitmisti asla gormesini istemwzdim o sahneyi cunku acaip pipirik ve cocuguna
Duskun bi baba bir bozdu kadini sen napiyosun deyip kucagindan aldi bi hisimla
Ohh olsun senmi ogreticen ona dik durmayi simdi fena damat olmustur:))
Olsun umrumda degil o cocugun boynunu zedelesen kalcasina bisey olsa
Okadar vurunca sonra ozurler dilesen ne fayda alir cantani gidersin evine

Bence bebek buyutmus olsalar da balik hafizali bunlar oglum daha 1 aylikken kaynanam ayakustu niye basmiyor bu boynunu da tutamiyor babasi boyun alsin da ye deyip duruyodu bi de 6 cocuk buyutmus surekli gorumcemin ogluyla kiyaslayip duruyo o da 2 yasinda kaynanam buyutuyo bakiyo ona yok Murat basardi yok murat emeklerdi yok konusurdu gormesem inanicam ben oglumu kendim buyutuyorum uzakta duruyorum diye b.k atiyo afedersiniz:)

Bence bebek buyutmus olsalar da balik hafizali bunlar oglum daha 1 aylikken kaynanam ayakustu niye basmiyor bu boynunu da tutamiyor babasi boyun alsin da ye deyip duruyodu bi de 6 cocuk buyutmus surekli gorumcemin ogluyla kiyaslayip duruyo o da 2 yasinda kaynanam buyutuyo bakiyo ona yok Murat basardi yok murat emeklerdi yok konusurdu gormesem inanicam ben oglumu kendim buyutuyorum uzakta duruyorum diye b.k atiyo afedersiniz:)

Saydir haci saydir burasi herkese acik bi site olmasa
Daha neler saydircam 4.5 ayin sonunda patladim yani
Lohusalik arti sonrasi fena doldum helede o kiyaslamalar:KK47:
Iyiki yabanciliyon oglum kacir herkeso evden:)))
Millet gidincede kis kis guluyor aslansin oglum

kızlar sizin yazdıklarınızı görünce çok mutlu oluyorum yani çektiklerinize değil yalnız olmadığıma ordan burdan her yerden laflar kıyaslar sinir oldum artık e bide saygısızlık yapmamak lazım yalandan ne deseler gülümsemeye çalıştım ama daha yeter beğenmiyosanız gelin siz bakın kardeşim...yoook olurmu onlar gelecek 1 saat sevecek sonra ağladımı huzursuz bu çocuk falan filan hooop evine :26: cinsler valla ben büyük konuşmayım Allah nasip ederse kimsenin bebesine kıyas yapmıcam banane be anası var babası var onlardan iyi bakılmazki

Esra sinirden beni de gözün görmüyo :26: sinir yapma çocuğuna geçmesin elektiriğin

Haci muck muck muck:))yok bosalttim siniri zaten
Oglusla mutluyuz biz butun gun ask yasiyoz evmi pislenmis
amannn utumu var bosverrr surda gobek atan kadin figuru olsada
Koysamm:))kocis gelince motor takiyom hepsi sipsak yapiliyor

Haci muck muck muck:))yok bosalttim siniri zaten
Oglusla mutluyuz biz butun gun ask yasiyoz evmi pislenmis
amannn utumu var bosverrr surda gobek atan kadin figuru olsada
Koysamm:))kocis gelince motor takiyom hepsi sipsak yapiliyor

İyiymiş valla pek hamaratsın.benim ev aldı başını gidiyo bugün biraz toparladım.büyük işler bi kaç gün sonra.dedim kocama işe gitme çocuğa bak ben toparlıyım bayramdan önce :KK53:

Bugun bi manyaklik yapip pazara gittik ah ah eskiden benden sorulurdu carsi pazar simdi oglus agladi nerde emzireyim diye dusunmekten helak oldum am bi yandan iyi oldu evde oksurukten korkan cocuk o bagirtida uyudu :) yanimda annem olmasa gidemezdim o ayri arabayi katla falan filan zor baya

X